Biologija ir jūrų mokslai

University of Algarve

Programos aprašymas

Oficialus aprašymas

Biologija ir jūrų mokslai

University of Algarve

University of Algarve vidurinės University of Algarve vyks birželio 10-16 dienomis. Programa yra NEMOKAMA ir apima popietę apimančius kursus ryte ir sporto bei kultūros renginius (pvz., Valčių keliones, pėsčiųjų keliones, lankytinas kultūrines vietas ir pan.). Taip pat yra apgyvendinimas ir visi patiekalai. Atvykstamoji ir grįžimo kelionė yra vienintelė mokinių atsakomybė. Dalyviai turi būti 18 metų ir vyresni.

TIKSLINĖ AUDITORIJA

Šis kursas skirtas studentams iš pirmosios pakopos aukštojo mokslo programos (pageidautina, bet ne tik studentų paskutiniais jų baigimo metais) gamtos mokslų, aplinkos ir technologijų srityse. Kursas taip pat skirtas akademikams ir jauniems mokslininkams, kurie šiuo metu ieško magistrantūros studijų programos (būtent magistrinių studijų programų), skirtų jūrų ir biologijos mokslams. Studentai turi laisvai mokytis anglų kalba. Portugalų kalba nėra privaloma.

PAGRINDINIAI TIKSLAI

Kurso pagrindinis tikslas yra pateikti įžvalgas ir praktinius požiūrius į temas, kurios bus toliau plėtojamos magistro studijų programose, susijusiose su jūrų mokslu, akvakultūra, jūrų biologija, pakrančių mokslai, mikrobiologija ir molekulinė biologija. Kursas skirtas praktiniam užsiėmimui, o studentai turės sąveiką su tyrimų ir taikomosios mokslo temomis, kuriomis šiuo metu rengiami Algarvės universiteto ir susijusių tyrimų centrai.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų


Paskutinį kartą atnaujinta April 23, 2018
Trukmė ir kaina
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Pradžia
Birželis 2019
Duration
Trukmė
7 dienų
Locations
Portugalija - Faro, Faro District
Pradžia : Birželis 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Dates
Birželis 2019
Portugalija - Faro, Faro District
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla