Read the Official Description

Loginis kursai - Plėtoti socialinio būsto projektai


Vienas iš besivystančių šalių savybių greitai augančių miestų ir prieinamą ir tinkamą būstą trūkumą. Socialinio būsto politika, bando spręsti būsto problemą, bet dažnai buvo įgyvendinamos tokiais būdais, kad realus poreikis žmonės nėra pasiektas ir / ar socialinio būsto projektus ne pagerinti bendrą žmonių gyvenimo sąlygas arba trūksta prisidėti prie tvarios miestų plėtros O jų problemos. Plėtoti ir todėl leidžia geriau įgyvendinti socialinio būsto tiesiogiai prisideda prie gyvenimo sąlygų ir miestų augimas besivystančiose šalyse.

Žinoma Gyvenimo


Žinoma, bus remiamasi ilgalaikės patirties ir eksperimentų socialinio būsto Olandijos ir kitų tarptautinių geriausios praktikos. Jame pagrindinis dėmesys skiriamas svarbiausių elementų, kad socialinio būsto projektus darbą. Dalykai įtrauktos bus:

* Įvadas į socialinį būstą; Kas yra socialinis būstas, ką daro jis konkretus, kas jis skirtas ir kurie yra pagrindiniai pristatymo agentai socialinio būsto?
* Klientų santykiai: Kas yra tikslinė grupė socialinio būsto ir kokie yra jų poreikiai?
* Technologiniai aspektai socialinio būsto: Kaip sukurti ir planą socialinio būsto projektus.
* Finansiniai aspektai: kaip finansuoti socialines būsto projektus
* Valdymas socialinio būsto; valdymas socialinio būsto procesų

Tikslinė grupė


Šis kursas yra pirmiausia suprojektuoti, pastatyti socialinio būsto kūrėjams, tiek privačių ir viešųjų agentų pajėgumus. Ji skirta būsto ir planavimo pareigūnai nacionalinių ir vietos valdžios institucijų, būsto veikėjams, veikiantiems būsto susijusių institucijų, privataus sektoriaus, NVO sektoriaus ir tarybos, dalyvaujančios būsto pristatymo. Profesionalai tiksliniai yra kūrėjai, architektai, miesto dizaineriai, statybinės inspektoriai (statyba) inžinieriai ir būsto programos / projekto vadovai.


Kurso tikslai ir uždaviniai


Tuo Kurso pabaigoje dalyviai galės sėkmingai plėtoti socialinio būsto projekto pasiūlymą, apibrėžiantį dizaino ir planus, finansines priemones, valdymo struktūrą ir institucinį pagrindą. Daugelis socialinio būsto projektai nepasiekia mažo iki vidutinio pajamas gaunantiems namų ūkiams, nes jie neišgali arba projektinis ir vieta yra netinkama. Kūrimo etapas, kur socialinio būsto politika yra išverstos į ieškinį, yra labai svarbus siekiant užtikrinti, kad socialinio būsto pasiekia mažo ir vidutinio pajamas gaunantiems namų ūkiams.

Metodika


Žinoma, bus paskaitų, ekspertų seminaruose, ekskursijos / vizitų mišinys ir grupė pasinaudoja pristatyti INTERNATIONAL (geriausios) praktikos žinias. State-of-the-art žinias ir patirtį socialinio būsto Olandijos naudojamas atvejo tyrimo Olandijos socialinio būsto projektą, kuris yra įvesti į visas sudėtingas aspektus ir dalyvius pagrindas.

A seminarus remia įgūdžių vystymąsi dalyviui suformuluoti savo veiksmų planą dėl socialinės būsto projekto plėtrai savo šalyje.

Program taught in:
Anglų

See 6 more programs offered by IHS, Institute For Housing and Urban Development Studies of Erasmus University Rotterdam »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Lapk 2019
Duration
3 savaites
Ištęstinės
Price
2,750 EUR
By locations
By date
Start Date
Lapk 2019
Application deadline

Lapk 2019