Bendrojo Ir Akademinio Anglų Kalbos Ir Pasirengimas IELTS

Regent International Education Group

Programos aprašymas

Oficialus aprašymas

Bendrojo Ir Akademinio Anglų Kalbos Ir Pasirengimas IELTS

Regent International Education Group

Įleidimas: kiekvieną pirmadienį

Bendra anglų kalba

Mes siūlome bendrojo ir akademinio anglų kalbas nuo pradedančiųjų iki 4 lygio.

Mes užsiimame keturiais pagrindiniais kalbos, klausymo, skaitymo ir rašymo mokymosi įgūdžiais, taip pat įtraukiame tarimą, funkcinius ir aktualius anglų kalbos bei Naujosios Zelandijos kultūrą.

Mūsų kursai gali būti naudojami kaip Pathway tolesniam mokymuisi arba jei jūs tiesiog norite tobulinti savo anglų kalbą.

Mes siekiame padėti kurti bet kokius anglų kalbos įgūdžius, kuriuos galbūt jau turite, ir remtis tokiais įgūdžiais, kad galėtumėte dalyvauti kasdienėje, socialinėje ir bendruomenės sąveikoje angliškai kalbančioje aplinkoje.

Klasės yra dabartinės, orientuotos į studentus ir yra tinkamos, todėl mes rūpinamės studentų interesais.

Penktadieniais yra laikas, per kurį mokiniai galės atsipūsti nuo studijų, turėdami ekskursijas po Ouklando miestą; tai yra galimybė daugiau sužinoti apie žmones, lankytinas vietas ir kultūrą, kuri daro Naująją Zelandiją tai, kas ji yra!

IELTS paruošimas

Tai yra dieninių programa, jungianti bendrąjį anglų kalbą su IELTS paruošimu. Šioje programoje mokoma ir bendrieji, ir akademiniai IELTS. Bendras IELTS reikalingas tik imigracijos programoms ir akademinis IELTS naudojamas priimant į profesines ir universitetines programas.

Studijuojant keturias klausymo, skaitymo, kalbėjimo ir rašymo įgūdžius, studentai studijuoja egzaminų metodus ir strategijas, o kiekvienas iš makro gebėjimų yra išskaidytas, kad mokiniai suprastų skirtingus kiekvieno iš įgūdžių naudojamus klausimus .

Grammatika ir žodyno įgūdžiai bus neatskiriama šio IELTS rengimo kurso dalis ir bus atliekami reguliarūs maketavimo testai, kad mokiniai galėtų stebėti jų nuolatinį tobulėjimą ir žinoti, kada užsisakyti šį testą. Tvirti studentai gali tikėtis išplėsti vieną IELTS ženklą iki 12 savaičių trukmės tyrimo pabaigos.

Studentai gaus pagalbą užsiregistruoti į išorinį IELTS testą ir jiems bus skirta intensyvi 2 valandų privati ​​pamoka prieš pat testą.

Studentai iš Naujosios Zelandijos anglų kalbos lygio 3 lygio ar lygiaverčio leidimo gali patekti į bet kurią iš IELTS programų.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų


Paskutinį kartą atnaujinta April 19, 2018
Trukmė ir kaina
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Pradžia
Registracija galima
Duration
Trukmė
1 - 48 savaites
Information
Deadline
Susisiekti su mokykla
Intakes every Monday
Locations
Naujoji Zelandija - Oklendas
Pradžia: Registracija galima
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Intakes every Monday
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Dates
Registracija galima
Naujoji Zelandija - Oklendas
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Intakes every Monday
Pabaigos data Susisiekti su mokykla