Apžvalga

Fondo studijų fakulteto tikslas - suteikti studentams reikiamus bendrus, anglų kalbos, taikomųjų ir integravimo įgūdžius, reikalingus efektyviam mokymuisi ir sėkmingai mokant anglų kalba. Programa tinka tiems, kuriems reikia tobulinti savo anglų kalbą ir pagrindines žinias bei įgūdžius, reikalingus studijų programų studijoms. Fakultetas palengvina ir užtikrina efektyvų kelią į bakalauro programas. Bendroji fondo programa (GFP) yra kokybiška Kardifo Metropolitano universiteto programa.

Priėmimo sąlygos

Persijos įlankos kolegija priima studentus iš visų gyvenimo sričių ir sveikina žmonių prašymus, nepaisant jų lyties, rasės, tautybės ar negalios. Studentams, norintiems įstoti į GFP, reikia įvykdyti šiuos minimalius atvykimo reikalavimus: Minimalus 17 metų Omano Sultanato bendrojo lavinimo diplomo ar lygiavertis amžius.

Priėmimo procesas

GFP yra dviejų semestrų programa, pagrįsta Omano akademiniais GFP standartais. Visiems studentams, atvykstantiems į Persijos įlankos kolegiją, suteikiamas testavimo testas, kuriame išbandomi trys įgūdžiai: anglų, matematikos ir informacinės technologijos. Studentas, kuris pasiekia mažiau nei IELTS 4.0, yra įtrauktas į GFP semestrą. Tačiau studentas, pasiekęs IELTS 4.0-4.5, yra antrasis pusmetis. Studentas, pasiekęs IELTS 5.0 ar lygiavertį, yra atleistas nuo GFP anglų kalbos modulių, atsižvelgiant į tai, kad yra baigti kiti moduliai, pvz., IT ir matematika.

Programos tikslai

Fondo studijų fakulteto Bendrosios fondo programos tikslas: plėtoti studentų bendravimo, bendradarbiavimo ir pateikimo įgūdžius naudojant anglų kalbą; didinti studentų įsivaizduojamą gebėjimą ir išradingumą reaguojant į intelektinius, profesinius ir socialinius iššūkius; didinti smalsumo, logiškumo ir tikslumo, reikalingo patikimam ir dorybiniam vertinimui, įkvėptų studentų kiekybinius įgūdžius; didinti pagrindinius studentų kompiuterinius įgūdžius, palaikomus šiuolaikinėmis informacinių technologijų žiniomis, sistemomis ir įrenginiais.

Programos rezultatai

Studentai, baigę GFP, galės: rašyti, klausytis, skaityti ir kalbėti anglų kalba, išreikdami save ir dirbdami su kitais komandoje, kuri yra būtina aukšto lygio mokymuisi; taikyti akademinius įgūdžius tiek kasdieniame gyvenime, tiek organizacinėse aplinkybėse, susijusiose su darbo kompetencija, veikla ir etika, kurios yra naudingos organizaciniams tyrimams; atlikti pagrindines, grynąsias ir taikytas matematines operacijas, kurios yra naudingos būsimam informacijos valdymui, taip pat vadovavimo ir verslo studijoms; keistis, saugoti, naudoti ir kurti informaciją naudojant šiuolaikines technologijas ir skaičiavimo metodus, siekiant plėtoti pagrindinius įgūdžius, būtinus būsimoms studijoms.

Ką sudaro Bendrojo fondo programa?

Bendrojo fondo programą sudaro bendrosios anglų kalbos, matematikos, informacinių technologijų ir akademinių studijų įgūdžiai. Programa suteikia studentui reikiamus įgūdžius, kompetencijas ir bendravimo gebėjimus tęsti aukštojo mokslo programas. Bendrųjų modulių pagrindinis dėmesys skiriamas esminių asmeninių ir studijų įgūdžių, praktinių skaitmeninių įgūdžių ir informacinių technologijų įgūdžių ugdymui. Anglų kalbos modulis orientuojasi į tvirtą visų elementų kalbos įgūdžių pagrindimą (skaitymas, klausymas, rašymas ir kalbėjimas).

Ką reiškia kvalifikacija?

Sėkmingai užbaigus GFP su IELTS 5.0 ar lygiaverte, studentai pereina prie 3 lygio (4 lygio prielaida). Anglų kalbos modulis ir toliau bus pristatytas trečiojo ir antrojo lygio blokuose. Šie du moduliai yra anglų kalbos mokėjimas ir anglų kalba akademiniams tikslams ir studijų įgūdžiams. Tikslas yra patenkinti IELTS 6.0 partnerių universiteto įstojimo reikalavimus 4 lygiui.

Kokia yra GFP trukmė?

GFP yra dviejų semestrų programa, paskirta per 17 savaičių trukmę kiekviename semestre.

Programos struktūra

118641_1.jpg


GFP vietos nustatymo testas

Egzistuoja anglų, matematikos ir IT testavimo testai

Tikslas

Pagrindinis praktikos egzaminų tikslas - padėti studentams teisingai ir suteikti išimtis GFP pagal Omano GFP standartus.

Bandymo būdas

Visi paskirties vietų bandymai yra popieriniai

Programa mokoma:
  • Anglų
Paskutinį kartą atnaujinta Liepa 20, 2019
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rgs. 2019
Duration
2 semestrus
Dieninės
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgs. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rgs. 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date