Bendrojo Anglų Kalbos Kursas - Standartas

LSC Stanton

Programos aprašymas

Oficialus aprašymas

Bendrojo Anglų Kalbos Kursas - Standartas

LSC Stanton

Jei ieškote Bendrojo anglų kalbos kursų Londone , turime puikiai tinka jums!

Mūsų bendrojo anglų kalbos kursai yra mūsų populiariausias kursas. Tai gerai subalansuotas kursas, kurio pagrindinis dėmesys skiriamas keturioms pagrindinėms kalbos žinioms: klausymasis, kalbėjimas, skaitymas ir rašymas.

Bendrosios anglų kalbos kursų tikslas - padėti jums efektyviau vartoti anglų kalbą. Bendrasis anglų kalbos kursas skirtas jums:

 • bendrauti daug užtikrintai
 • kalbėti tiksliau ir laisvai
 • pagerinti savo gramatiką
 • padidinsite savo žodyną ir galėsite efektyviau bendrauti anglų kalba
 • turi didesnę sėkmės tikimybę jei vėliau imtis tyrimo eigą

Daugelis studentų pradeda lankyti bendrojo anglų kalbos kursą , o tada eina į anglų kalbos kursus arba anglų kalbos kursus.

 • Populiariausias mūsų kursas
 • 6 anglų kalbos lygiai greitam progresui
 • Praktika keturių pagrindinių kalbos įgūdžių: klausytis, kalbėti, skaityti ir rašyti

Kurso parinktys

Mūsų bendrojo anglų kalbos kursai yra lankstūs. Bendrojo anglų kalbos kursai prasideda daugiausia pirmadieniais, kuriuose yra 15 pamokų per savaitę. Kiekviena pamoka = 50 minučių.

Kurso struktūra

 • Bendra anglų kalba (15lpw)
 • (Klasės kontakto laikas - 12 val. 30 m)

Šis kursas skirtas studentams, kuriems reikia gerinti anglų kalbos įgūdžius bendram naudojimui.

Mūsų bendrojo lavinimo kursai paprastai naudoja kursų knygos derinį su medžiagomis, kurias rengia mūsų mokytojai. Jums reikės kursų knygos, kurią galite išsinuomoti ar nusipirkti.

Mūsų anglų kalbos pamokos Londone mokomos naudojant dinaminius interaktyvius metodus, tokius kaip vaidmenų žaidimas, poros ir grupinis darbas, siekiant maksimaliai padidinti dalyvavimą ir ugdyti pasitikėjimą anglų kalbos vartojimu.

Mes turime 6 lygius bendrojo anglų kalbos, nuo pradedančiųjų iki pažengusiųjų.

Mes patikrinsime jūsų anglų kalbos lygį prieš atvykstant. Europos studentų ir studentų vizitų studentams mes prašome, kad atliktumėte internetinio darbo testą.

pradedantiesiems

Studentai, mokantys šį lygį, nežino anglų arba labai mažai anglų. Šioje klasėje mokiniai praktikuoja daug kalbėjimo ir klausymo bei keletą pagrindinių skaitymo ir rašymo. Pasibaigus šiam lygiui, studentai galės spręsti labai paprastas ir kasdienes situacijas.

ELEMENTARY

Studentai, atvykę į šį kursą, gali kalbėti apie šeimos, gyvenimo istoriją ir kasdienius darbus, tačiau jie gali netinkamai vartoti kalbą ir kartais sunkiai suprasti. Šio lygio tikslas - ugdyti studentų pasitikėjimą savo anglų kalba; pabaigoje jie turėtų turėti galimybę paprastą pokalbį apie savo kasdienį gyvenimą, šalis ir tikslus. Studijuoti anglų kalbą Londone

Išankstinis tarpinis produktas

Šio lygio studentai turėtų sugebėti kalbėtis apie praeities, dabarties ir ateities įvykius, nors jie ne visada galės tinkamai naudoti laiką. Šio kurso tikslas - padėti studentams išsamiau ir aiškiau išreikšti save. Jie turėtų sugebėti išreikšti platesnį jausmų ir požiūrių spektrą, o klausytojai turėtų tai suprasti be didelių sunkumų. Taip pat siekiama ugdyti supratimo gebėjimus ir žodyną, kad mokiniai galėtų suprasti televizijos / laikraščių įvairovę ir tt

Tarpinis

Studentai, atvykstantys į vidurinę klasę, gali kalbėti apie praeities, dabarties ir ateities situacijas. Jie turėtų sugebėti susidoroti su daugeliu socialinių situacijų. Šis lygis skirtas padėti studentams tobulinti jų tikslumą ir pradėti naudoti platesnį kalbų formų spektrą. Iki šio lygio pabaigos mokiniai galės tinkamai vartoti kalbą.

Viršutinė Tarpinis

Tokio lygio mokiniai turėtų būti susipažinę su gramatika ir išraiškomis, kurie leistų jiems išreikšti hipotetinio ir konkretaus pobūdžio sąvokas, naudojant tinkamas struktūras, o ne pereiti į parafrazavimą. Studentai taip pat turėtų sugebėti susidoroti su autentiškais tekstais, tačiau turės sunkumų su daugiau abstrakčių skaitymų ir klausymo. Studentai turėtų toliau tobulinti savo rašymo įgūdžius.

Pažangus

Šio lygio studentai siekia tobulinti bendrus kalbos įgūdžius. Jų išraiška turėtų būti aiški ir protinga, o jų funkcinė kalba turėtų leisti jiems sąveikauti natūraliai. Jų žodyną turėtų pakakti skaityti laikraščius ir suprasti daugumą televizijos programų, kurios nėra pernelyg kultūriniu požiūriu šališkos ir kalbančios. Šiuo lygiu dauguma aptariamos kalbos nebus naujos. Aptariamos sritys paprastai yra peržiūros, perdirbimo ar pratęsimo formos, tačiau jos yra susijusios su aukštesniu sudėtingumo ar sudėtingumo lygiu.

Kainos

Visus metus siūlome bendrąjį anglų kalbos kursą, o pirmadienį galite pradėti savo kursą.

Bendras anglų kalbos kursus galite pasiimti ryte (0900-1200) arba po pietų (1300-1600).

Mes siūlome puikią vertę už pinigus. Norėdami pamatyti mūsų bendrąsias anglų kainas, spauskite čia .

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
 • Anglų


Paskutinį kartą atnaujinta November 16, 2017
Trukmė ir kaina
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Pradžia
Registracija galima
Duration
Trukmė
1 - 48 savaites
Ištęstinės
Dieninės
Price
Kaina
-
Locations
Jungtinė Karalystė - City of London, Anglija
Pradžia: Registracija galima
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Dates
Registracija galima
Jungtinė Karalystė - City of London, Anglija
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Price Dėl savo lankstumo, kaina priklauso nuo žinoma trukmės ir tvarkaraščio.