Bendrojo anglų kalbos kursai suaugusiems

Melton College

Programos aprašymas

Oficialus aprašymas

Bendrojo anglų kalbos kursai suaugusiems

Melton College

Mūsų bendri anglų kalbos kursai yra skirti suaugusiems, norintiems tobulinti savo kalbos įgūdžius edukaciniais ar profesiniais tikslais. Mūsų programa apima gramatikos, kalbos, skaitymo, klausymo ir rašymo pusiausvyrą.

Studentai kiekvieną savaitę gauna 15 valandų (bendroji anglų kalba A) arba 22,5 valandos kiekvieną savaitę (bendroji anglų kalba B). (Bendrojo anglų kalba A neveikia per vasaros kursą.)

Mokymas

Melton koledžas sveikina studentus ištisus metus, išskyrus dvi savaites per Kalėdas. Mūsų bendri anglų kalbos kursai yra skirti suaugusiems, norintiems tobulinti savo kalbos įgūdžius edukaciniais ar profesiniais tikslais. Mūsų programa apima gramatikos, kalbos, skaitymo, klausymo ir rašymo pusiausvyrą. Kiekvienam studentui priskiriamas personalinis dėstytojas, kuris stebi pažangą ir siūlo skatinimą ir patarimus. Šie pamokos įtraukiami į mokesčius, bet mes nesvarstomi kaip mokymosi laikas! Jūsų dėstytojas padės planuoti studijas ir pritaikyti savo mokymąsi, kad atitiktų jūsų poreikius, tai daugiausia dėmesio skirs jūsų Melton E-mokymosi sąskaitai. Daugelis mūsų studentų eina į IELTS egzaminą (Melton koledžas yra vienintelis IELTS centras Jorke), kad galėtų tęsti studijas britų universitete.

Bendrosios anglų kalbos A: Pusės dienos programa

Studentams, kurie neturi laiko sekti visą dieną Bendra anglų kalbos kursų programa, mes siūlome 15 valandų mokymą per savaitę alternatyva. Minimalus amžius yra 18 metų. Atkreipkite dėmesį, kad šis kursas nevyksta per vasaros kursą (nuo birželio 25 d. Iki rugsėjo 3 d. 2017 m.).

Bendroji anglų kalba B: dieninės programos

Mūsų programa apima gramatikos, kalbos, skaitymo, klausymo ir rašymo pusiausvyrą. Studentai kiekvieną savaitę mokosi 22,5 val. Be ryto studijų, kruopščiai suplanuota popietės programa apima papildomą skaitymo, klausymo praktiką, kalbos įgūdžius (įskaitant studentų pateiktus pristatymus) ir mokymosi įgūdžius, kurie padės jums kuo geriau išnaudoti jūsų kursą. (Vasarą bendrojo lavinimo mokiniai gali dalintis su vyresniais vasaros kursų mokiniais. Minimalus amžius yra 16 metų. Tačiau 16-17 metų moksleiviai negali prisijungti prie Bendrojo anglų kalbos kursų vasaros metu, nebent jų kursai baigiasi po vasaros.) Kaip ir visi Meltono koledžo kursai, mokymosi laikas yra mokymo laikas ir neapima pertraukų, pamokų ar pasiruošimo.

Vadovaujamas el. Mokymasis

Visi bendrojo anglų kalbos kursai studentai gali naudotis "Melton College" vadovaujama e. Mokymosi sistema. Ši virtualioji aplinka padeda studentams planuoti savo studijas, bendrauti su kitais studentais ir dalyvauti kolegijos socialiniame gyvenime. Studentai ir toliau turi prieigą prie sistemos 3 mėnesius po jų išvykimo.

Pagrindiniai klausimai

  • Minimalus amžius Bendroji anglų kalba A: 18
  • Minimalus amžius Bendroji anglų kalba B: 16 (18 vasaros kursų metu)
  • Maksimalus amžius: n / a
  • Maksimalus klasės dydis: 14
  • Vidutinis klasių dydis (2016): 7

Dauguma bendrojo anglų kalbos kursų studentų yra vyresni nei 23 metų amžiaus. Vyresni studentai gali prisijungti per visus metus.

Tvarkaraštis

Melton koledžas sveikina studentus ištisus metus, išskyrus dvi savaites per Kalėdas. Mūsų programa apima gramatikos, kalbos, skaitymo, klausymo ir rašymo pusiausvyrą.

Kiekvienam studentui priskiriamas personalinis dėstytojas, kuris stebi pažangą ir siūlo skatinimą ir patarimus. Mes organizuojame išsamią ir įvairią socialinę programą ir gali pristatyti jus į vietos sporto klubus ir visuomenes.

Bendrojo anglų kalbos kursai vyksta nuo 09: 15-12: 45 (bendrojo anglų kalba A) arba 09: 15-15: 15 (bendrojo anglų kalba B), nuo pirmadienio iki penktadienio. Bendrojo anglų kalba turi 15 klasių 60 minučių kiekvieną savaitę. Bendrojo anglų kalba yra 25 užsiėmimai per savaitę, 3 klasės 60 minučių ir 2 klasės 45 minutes kiekvieną dieną. Be to, visi mokiniai turi pirmąją savaitę, o po to - kas dvi savaites, akis į akį. Ekskursijos organizuojamos reguliariai. Kartais yra mokama už skrydžius ir visada mokama už ekskursijas.

Mokestis už mokslą

  • Rezervacijos mokestis: £ 75
  • Bendroji anglų kalba: £ 230.00
  • Bendroji anglų kalba: £ 265,00
Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų
Trukmė ir kaina
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Pradžia
Rgp 2019
Duration
Trukmė
1 metai
Dieninės
Price
Kaina
230 GBP
- bendrojo anglų A; 265 GBP - bendroji anglų kalba B
Locations
Jungtinė Karalystė - York, England
Pradžia : Rgp 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Dates
Rgp 2019
Jungtinė Karalystė - York, England
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla