Read the Official Description

Jaunesni mokiniai myli Jorką; Saugi ir linksma vieta mokytis anglų kalbos.

Kursas siūlo gramatikos, kalbėjimo, skaitymo, rašymo ir klausymo pusiausvyrą. Kiekvieną šeštadienį yra visą dieną ekskursija.

Kurso metu mes rengiame po pietų / vakaro renginius, įskaitant vizitus į kiną, dešimties boulingo, viktorinos ir atsisveikinimo vakarėlį, visi iš kurių yra įtraukiami į mokesčius už mokslą.

Mokiniai iš mūsų Junior courses yra automatiškai įtraukiami į "Homestay Extra"; Tai apima pilną lėktuvą, vietinį autobusų ir oro uostų pervežimus. Mes ypač rūpinamės pasirinkdami šeimos namus ir visada stengiamės padėti specialiais prašymais.

Pamokos

Jorkas yra puikus miestas studentams, su kuria galima pamatyti ir mokytis gatvėse, muziejuose ir istoriniuose pastatuose. Norėdami pasinaudoti visa tai, trys popietės pamokos kiekvieną savaitę bus įsikūrę muziejuje, pritraukti ar įtraukti į veiklą mieste.

Pagrindiniai klausimai

  • 18 val. Pamokų per savaitę
  • 6 valandų pamokos per savaitę
  • Maksimalus klasės dydis: 14
  • Vidutinės klasės dydis (2016 m.): 8
  • Minimalus amžius: 11 (10 žiemos kursas)
  • Maksimalus amžius: 18 (19 jei dar mokykloje)

Dauguma šių kursų studentų yra 13-16 metų, tačiau mes sveikiname studentus nuo 11 metų amžiaus Velykų ir Spalio kursuose ir nuo 10 metų amžiaus žiemos kursuose.

Tvarkaraštis

Žiemos, Velykų ir Spalio jaunimo kursai vyksta nuo 09: 30-17: 00 nuo pirmadienio iki penktadienio. Kiekvieną savaitę yra 24 pamokos 45 minučių. Visa po pietų ir vakaro veikla yra įtraukta, lankymasis yra privalomas. Apgyvendinimas nuo sekmadienio iki sekmadienio.

Program taught in:
Anglų

See 3 more programs offered by Melton College »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rgp 2019
Duration
1 - 4 savaites
Dieninės
By locations
By date
Start Date
Rgp 2019
Application deadline

Rgp 2019