Read the Official Description

59933_59767_genericBanner.jpg

ESOL kursai tarptautiniams studentams

"Leicester College" siūlo vieną iš didžiausių intensyvios anglų kalbos kursų kalbų (ESOL) kursų Didžiojoje Britanijoje. Mes siūlome įvairius lygius: nuo pradinio lygio iki pažengusios, kad galėtume patobulinti savo anglų kalbos įgūdžius, kad galėtumėte pasiruošti tolesniam studijoms Jungtinėje Karalystėje arba užimtumui namuose.

Mūsų kursai yra skirti tobulinti jūsų individualius poreikius kalbos, klausymo, skaitymo ir rašymo klausimais, todėl suteikiama galimybė susipažinti su nacionaliniu lygiu pripažįstamu ESOL kvalifikacija, tuo pačiu padidinant bendrą anglų kalbos supratimą.

Visi moksleiviai yra vertinami savo laiko pradžioje kartu su mumis, norėdami įsitikinti, ar jie patenka į tinkamiausias klases, atspindint jų gebėjimus ir studijų tikslus.

Mes turime lanksčias pradžios ir pabaigos datas - paprastai galite pradėti nuo rugsėjo iki birželio mėn. Minimalus studijų trukmė: keturios savaitės, iki vienerių studijų metų.

"Leicester College" yra Britanijos tarybos patvirtinta Tarptautinės anglų kalbos testų sistema (IELTS) testų centras.

IELTS pasiruošimo kursai

Visi tarptautiniai besimokantieji galės visiškai pasinaudoti tuo, kad Leicesterio koledžas yra vienintelis Britanijos tarybos IELTS testų centras visose Leicestere ir aplinkiniuose rajonuose.

Tarptautiniams studentams taip pat gali naudotis specializuotas IELTS rengimo kursas. Tai yra atskiras 11 savaičių kursas (keturios valandos per savaitę), studijuojantis atskirai arba kartu su generaliniu ESOL, - mes turime rugsėjo pradžioje, sausio pradžioje ir balandžio viduryje pradėti IELTS rengimo kursą.

Program taught in:
Anglų
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Open Enrollment
Duration
4 - 40 savaites
Ištęstinės
Dieninės
By locations
By date
Start Date
Open Enrollment
Application deadline

Open Enrollment