Bendroji anglų kalba (15 arba 25)

International House Bangkok

Programos aprašymas

Oficialus aprašymas

Bendroji anglų kalba (15 arba 25)

International House Bangkok

Tai 15 valandų (GE15) arba 25 valandų (GE25) per savaitę. Šis kursas apima bendrąjį anglų kalbą grupės klasėje. Apima visus keturis įgūdžius: skaitymą, rašymą, klausymą ir kalbėjimą.

56922_56851_BangkokSkyline4.jpg

Pirmadienis-penktadienis: nuo 9:00 iki 12:15

  • Bendroji anglų kalba 15 (GE15) : " GE15" yra puiki proga pagerinti savo anglų kalbos gebėjimus, nes ji orientuota į visas keturias kalbos įgūdžių sritis: klausymas, skaitymas, rašymas ir kalbėjimas. Taip pat apima žodyną ir gramatiką, suteikiančią jums galimybę tobulinti išankstines žinias arba supažindinti jas su naujais konceptais palaikomoje, įdomioje ir įdomioje aplinkoje. Klasės susideda iš 12 arba mažiau studentų, kurių vidurkis yra 6-8 metai. Mažesnės klasės garantuoja, kad kiekvienam besimokančiajam suteikiama individualus atsiliepimų ir daug praktikos. Mūsų mokytojai daug dėmesio skiria bendravimui ir veiklai; mes žinome, kad svarbu iš tikrųjų naudoti anglų kalbą tikrose situacijose.
    Kursas pritraukia studentus iš daugelio šalių, o tai reiškia, kad besimokantieji susiduria su įvairiais akcentais ir kultūrine patirtimi įvairioms ir įdomioms klasėms. Jūs galite prisijungti prie šio kurso kiekvieną pirmadienį ir mokytis daugelį savaičių, kiek tik norite.

Pirmadieniais-penktadieniais nuo 9:00 iki 12:15 ir 13:00 iki 15:00

  • Bendroji anglų kalba 25 (GE25) : Bendroji anglų kalba 25 skirta besimokantiesiems, kurie nori kuo greičiau ir kuo greičiau tobulėti. Bendrasis anglų kalba 25, kurio dešimt valandų pratęsiamas įprastas GE15, suteikia papildomų klasių nuo 13.00 iki 15.00 nuo pirmadienio iki penktadienio. Mažiau popietės klases GE25 apims įvairiausias temas, kurios studentams dar labiau praktikuoja įvairius gramatikos ir žodynus.
    Studentams, kurie nori tęsti mokymąsi ir kurti savo ryto pamokas, GE25 siūlo puikų būdą tai padaryti. Naudodamiesi 25 bendraisiais anglų kalbos variantais, anglų kalba kaip gimtoji nebus.
Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų


Paskutinį kartą atnaujinta December 14, 2017
Trukmė ir kaina
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Pradžia
Registracija galima
Locations
Tailandas - Bangkok
Pradžia : Registracija galima
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Dates
Registracija galima
Tailandas - Bangkok
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla