Oficialus aprašymas

(Pradedančiųjų kursai A1 ir A2) Akademinių metų programa

Variantas-1

  • Programos trukmė : 25 savaitės
  • Mokymo trukmė : 15 valandų per savaitę
  • Kursų pradžios datos : (kiekvieną savaitę)

Variantas-2

  • Programos trukmė : 25 savaitės
  • Mokymo trukmė : 20 valandų per savaitę
  • Kursų pradžios datos : (kiekvieną savaitę)

Mes siūlome 25 savaičių anglų kalbos kursus, kurie pateks jums į Tiesioginės anglų kalbos sistemos 1, 2 ir 3 lygius. 1-3 lygiai yra operaciniai ir funkciniai etapai. Jūs išmoksite pagrindinę kalbą ir struktūrą, kad galėtumėte kuo greičiau kasdien daryti ką reikalaujate.

Šis kursas apima anglų kalbos pamokų, pokalbių užsiėmimų ir socialinės / kultūrinės veiklos derinį. Praleidus kiekvieną lygį, gausite tiesioginį anglų kalbos pasiekimų sertifikatą.

Mokslinių metų pabaigoje sėsite išorinį egzaminą, tinkamą jūsų lygiui. Jūs gausite dar vieną pažymėjimą, kad šis egzaminas būtų sėkmingai užbaigtas. Egzaminas, kurį sėsite, bus aptartas su savimi, kai jūsų kursas prasideda, nes 25 savaičių metu yra keli specialūs egzaminų rengimo kursai.

Egzaminas : Kembridžo ar Trinity College London arba TIE (arba jei kas nors nori priimti IELTS, jis gali būti išdėstytas)

Mokymosi rezultatų

Kursas skirtas suaugusiesiems, kurie nori vartoti anglų kalbą tiksliai ir laisvai. Grammatika ir žodynai yra mokomi ir išsamiai paaiškinami, sistemingai kuriami visi keturi kalbos, klausymo, skaitymo ir rašymo įgūdžiai. Kursas jungia tradicinius kalbos mokymo metodus su komunikaciniu požiūriu.

Programa mokoma:
Anglų

Peržiūrėti 5 daugiau kursų Direct English »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Atvira registracija
Duration
25 savaites
Ištęstinės
Dieninės
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Atvira registracija
Galutinis paraiškų davimo terminas

Atvira registracija

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date