Bendras kursas anglų kalba

ETC International College

Programos aprašymas

Oficialus aprašymas

Bendras kursas anglų kalba

ETC International College

Mūsų bendrojo lavinimo kursai tinka visiems, nuo pradedančiųjų iki aukštesnio lygio. Jei norite tobulinti savo anglų kalbos mokymąsi akademiniu, asmeniniu ar profesiniu požiūriu, nepriklausomai nuo jūsų priežasčių, turime jums kursą.

Pasirinkite studijų intensyvumą, kad atitiktų jūsų poreikius. Mes siūlome standartinį kursą, kuris visų pirma yra skirtas keturiems kalbos, rašymo, skaitymo ir klausymo įgūdžiams ugdyti ir informuoti apie tai, kaip veikia anglų kalba. Jūs taip pat mokysite ir pataisysite naują žodyną, pagerinsite savo išraišką ir išmoksite anglų kalbos gramatiką!

Galite imtis intensyvesnių kursų variantų, įskaitant papildomas pamokas, skirtas bendravimo įgūdžiams, tokiems kaip kalbėjimas ir klausymasis.

Nepriklausomai nuo to, kokį kursą jūs nuspręsite priimti, sekite CEFR (Bendrą Europos pagrindų programą) savo pamokose, kad galėtumėte stebėti savo mokymąsi. CEFR yra geras įrankis, leidžiantis paaiškinti savo kalbos lygį darbdaviams, draugams ir švietimo įstaigoms visame pasaulyje. Skaitykite daugiau apie CEFR ir kaip ji gali padėti jūsų anglų mokymosi kelionei.

ETC mokytojai dės visas pastangas, kad suteiktų jums įvairias situacijas, kuriose galite išmokti anglų kalbos įgūdžius ir ugdyti funkcinius gebėjimus ir sklandumą. Jūs pastebėsite, kad jie yra palaikymo vadovai mokymosi procese. Mūsų dėstytojai nuolat tobulina ir diskutuoja apie naujas idėjas. Kiekvienas mokymosi stilius yra kitoks. Turėdami omenyje tai, mūsų mokytojai rengia pamokų planus ir pakuočių klases, kuriose yra daug interaktyvių veiksmų, padedančių mokytis.

Kurso struktūra

Standartinis kursas

(20 pamokų = 15 valandų per savaitę).

Ryto pamokos sutelkiamos į skaitymą, rašymą, klausymą ir kalbėjimą. Taip pat mokysite ir pataisysite naują žodyną,

gramatika ir tarimas.

Intensyvus kursas

(24 pamokos = 18 valandų per savaitę).

Šis kursas vyksta pagal standartinę kursų struktūrą, papildomai suteikiant 4 pamokas bendravimo įgūdžių praktikai per savaitę.

Šios papildomos pamokos yra skirtos suteikti jums galimybę sustiprinti pasitikėjimą kalbėti ir klausytis.

Intensyvus kursas

(28 pamokos = 21 valanda per savaitę).

Šis kursas vyksta pagal intensyviosios kursų struktūrą su papildomaisiais 4 pamokomis visais 4 įgūdžiais, taip pat išraiškos ir leksikos pratęsimo.

Pilnas panardinimo kursas

(40 pamokų = 30 valandų per savaitę).

Visokeriopai išnaudokite savo mokymąsi mūsų "Full Immersion" kursuose. Išnagrinėkite visus mūsų bendrojo anglų kalbos kursų elementus, kurių intensyvumas yra didesnis. Tai puikus kursas, jei turite didelį tikslą pasiekti per trumpą laiką.

Kursas 1: 1

(vienas mokytojas vienam studentui).

Jūs galite mokytis bet kokio 1: 1 pamokų per savaitę skaičiaus, nebent esate pilietis, turintis vizą. Tokiu atveju jums reikės ne mažiau kaip 15 valandų mokytis (kartu) per savaitę.

Tvarkaraštis

Atkreipkite dėmesį, kad tai pavyzdinis tvarkaraštis ir gali būti keičiamas.85142_Immagine.jpg

Mokesčiai85143_Immagine1.jpg

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų


Paskutinį kartą atnaujinta November 19, 2018
Trukmė ir kaina
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Pradžia
Rgp 2019
Duration
Trukmė
Ištęstinės
Dieninės
Locations
Jungtinė Karalystė - Bournemouth, England
Pradžia : Rgp 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Dates
Rgp 2019
Jungtinė Karalystė - Bournemouth, England
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla