Oficialus aprašymas

Mūsų bendrojo lavinimo kursai tinka visiems, nuo pradedančiųjų iki aukštesnio lygio. Jei norite tobulinti savo anglų kalbos mokymąsi akademiniu, asmeniniu ar profesiniu požiūriu, nepriklausomai nuo jūsų priežasčių, turime jums kursą.

Pasirinkite studijų intensyvumą, kad atitiktų jūsų poreikius. Mes siūlome standartinį kursą, kuris visų pirma yra skirtas keturiems kalbos, rašymo, skaitymo ir klausymo įgūdžiams ugdyti ir informuoti apie tai, kaip veikia anglų kalba. Jūs taip pat mokysite ir pataisysite naują žodyną, pagerinsite savo išraišką ir išmoksite anglų kalbos gramatiką!

Galite imtis intensyvesnių kursų variantų, įskaitant papildomas pamokas, skirtas bendravimo įgūdžiams, tokiems kaip kalbėjimas ir klausymasis.

Nepriklausomai nuo to, kokį kursą jūs nuspręsite priimti, sekite CEFR (Bendrą Europos pagrindų programą) savo pamokose, kad galėtumėte stebėti savo mokymąsi. CEFR yra geras įrankis, leidžiantis paaiškinti savo kalbos lygį darbdaviams, draugams ir švietimo įstaigoms visame pasaulyje. Skaitykite daugiau apie CEFR ir kaip ji gali padėti jūsų anglų mokymosi kelionei.

ETC mokytojai dės visas pastangas, kad suteiktų jums įvairias situacijas, kuriose galite išmokti anglų kalbos įgūdžius ir ugdyti funkcinius gebėjimus ir sklandumą. Jūs pastebėsite, kad jie yra palaikymo vadovai mokymosi procese. Mūsų dėstytojai nuolat tobulina ir diskutuoja apie naujas idėjas. Kiekvienas mokymosi stilius yra kitoks. Turėdami omenyje tai, mūsų mokytojai rengia pamokų planus ir pakuočių klases, kuriose yra daug interaktyvių veiksmų, padedančių mokytis.

Kurso struktūra

Standartinis kursas

(20 pamokų = 15 valandų per savaitę).

Rytinių pamokų metu daugiausia dėmesio skiriama skaitymui, rašymui, klausymui ir kalbėjimui. Jūs taip pat sužinosite ir peržiūrėsite naują žodyną, gramatiką ir tarimą.

Intensyvus kursas

(24 pamokos = 18 valandų per savaitę).

Šis kursas vyksta pagal standartinę kursų struktūrą, papildomai suteikiant 4 pamokas bendravimo įgūdžių praktikai per savaitę.

Šios papildomos pamokos yra skirtos suteikti jums galimybę sustiprinti pasitikėjimą kalbėti ir klausytis.

Intensyvus kursas

(28 pamokos = 21 valanda per savaitę).

Šis kursas vyksta pagal intensyviosios kursų struktūrą su papildomaisiais 4 pamokomis visais 4 įgūdžiais, taip pat išraiškos ir leksikos pratęsimo.

Pilnas panardinimo kursas

(40 pamokų = 30 valandų per savaitę).

Visokeriopai išnaudokite savo mokymąsi mūsų "Full Immersion" kursuose. Išnagrinėkite visus mūsų bendrojo anglų kalbos kursų elementus, kurių intensyvumas yra didesnis. Tai puikus kursas, jei turite didelį tikslą pasiekti per trumpą laiką.

Kursas 1: 1

(vienas mokytojas vienam studentui).

Jūs galite mokytis bet kokio 1: 1 pamokų per savaitę skaičiaus, nebent esate pilietis, turintis vizą. Tokiu atveju jums reikės ne mažiau kaip 15 valandų mokytis (kartu) per savaitę.

Tvarkaraštis

Atkreipkite dėmesį, kad tai pavyzdinis tvarkaraštis ir gali būti keičiamas.

85142_Immagine.jpg

Mokesčiai

85143_Immagine1.jpg

Programa mokoma:
Anglų

Peržiūrėti 4 daugiau kursų ETC International College »

Paskutinį kartą atnaujinta March 14, 2019
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rgp. 2019
Duration
Susisiekti su mokykla
Ištęstinės
Dieninės
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgp. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rgp. 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date