Bendras kursas anglų kalba

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Bendra anglų kalba 20 pamokų per savaitę (15 valandų per savaitę)

Bendrasis anglų kalbos kursas yra prieinamas 6 lygiais ištisus metus: pradedantiesiems, pradinėms, vidurinėms, vidurinėms, vidurinėms ir aukštesniojo lygio studijoms.

Studentai bus išdėstyti atitinkamu lygiu pagal jų praktikos testo rezultatus ir gali pereiti į aukštesnius lygius pagal jų pažangą. Praėjimo testas mokykloje vyksta pirmąją dieną ir baigiasi viena valanda.

  • Veikimo laikas: ištisus metus
  • Lygis: nuo pradedančio iki tobuliausi
  • Trukmė 1 pamoka: 45 minutės
  • Pamokos per savaitę: 20 pamokų / 15 valandų
  • Vidutinis studentų skaičius klasėje: žiema (sausio - gegužės mėn.)
  • Vidutinis studentų skaičius klasėje: vasara (birželis, liepa
  • Maksimalus studentų skaičius klasėje ištisus metus: 12 studentų

Pradedantysis

Tai yra įvadinis kursas tiems besimokantiesiems, kurie pirmą kartą pradeda mokytis anglų kalbos. Tai suteikia išsamią kalbos bazę, skirtą parengti net visą pradedantįjį pereiti į kitą aukštesnįjį lygį. Kursas apims keturis skaitymo, rašymo, klausymo ir kalbėjimo įgūdžius. Tokiu būdu, net pradedantiesiems, studentai skatinami kurti savo mokymosi strategijas. Pamokos yra nukreiptos švelniai, kad paskatintų mažiau įsitikinimus besimokančiuosius, bet tuo pačiu ir daugybę praktikos. Sėkmingi studentai galės atlikti paprastus pokalbius ir susipažinti su paprastomis anglų struktūromis.

Pradinis

Šiame kurse akcentuojamas komunikacinis anglų kalbos vartojimas kasdieniose situacijose ir skirtas paspartinti studentų tam tikrą kalbos nepriklausomybę. Šių pamokų aiškūs uždaviniai suteikia studentams daugiau pokalbių įgūdžių ir daugiau klausymo bei rašymo veiklos.

Kursas yra mūsų jaunų / suaugusių klientų galimybė maksimaliai padidinti studijų laiką ir įgyti reikiamų kalbos įgūdžių, kad jie galėtų pereiti į kitą klasę.

Pasibaigus kursui, studentai galės užduoti paprastus klausimus, išreikšti savo poreikius paprasta kalba ir suprasti pagrindinius tekstus.

"Pre-Intermediate"

Šis kursas yra labai svarbus žingsnis siekiant išankstinio anglų kalbos komunikacijos lygio įgūdžių, be kurių studentams sunku tęsti studijas.

Ji skirta padėti studentams lengvai bendrauti anglų kalba ir jaustis namuose angliškai kalbančioje aplinkoje. Kursas paskatins moksleivius pasiekti realų perėjimą į kitą studijų lygį, leidžiantį jiems daugiausia dirbti savarankiškai.

Tarpinis

Šis kursas skirtas padėti studentams tobulinti anglų kalbos vartojimą ir integruoti tuos kalbų aspektus, kuriuos jie mokėsi praeityje. Kursų medžiaga yra pagrįsta dabartinėmis ir šiuolaikinėmis temomis, suteikiant studentams reikalingą praktiką, kuriant savo asmeninius įnašus ir ugdant pasitikėjimą savimi. Iš esmės, šio kurso tikslas - atnaujinti ir sustiprinti esamą anglų kalbos lygį ir tuo pat metu pristatyti naujus įgūdžius, kad būtų galima geriau pritaikyti anglų kalbą kitame aukščiau.

Viršutinis tarpinis produktas

Šio kurso tikslas yra suteikti studentams prasmingą medžiagą, kuri padeda jiems gerinti savo sklandumą ir anglų kalbos praktiką kasdieniame naudojime. Tokiu lygiu patys studentai yra pakankamai plataus užmojo, kad galėtų pradėti išsamesnes kalbų užduotis, pvz., Plačias skaitymo, žodžių formas ir įvairius sakinių modelius.

Visais atvejais kalbos elementai bus susiję su realiomis situacijomis, kad mūsų studentai, jau įgiję anglų kalbos mokėjimą, išplėtė savo komunikacinę perspektyvą dalyvaudami diskusijose, vaidmenų žaidime ir esė / ataskaitos rašymuose.

Išplėstinė

Šis kursas yra suprojektuotas taip, kad padėtų studentams išnaudoti visas savo galimybes, išplėsdamas savo gebėjimus naudoti idiomatus anglų kalbos kaip kasdieninės komunikacijos terpę. Mokymai bus intensyvesni klausymo supratimo ir raštu praktikos ir kalbos dėmesys bus ištirti analizę, taip pat žinios apie gramatikos taškus.

Šio kurso metodika bus padaryta maloniai, kad būtų išlaikytas studentų susidomėjimas, nes jie sustiprina "realaus pasaulio" įgūdžius žodynuose, idiomose, atsitiktiniuose pokalbiuose ir akademinėse diskusijose. "Advanced" lygmenyje didžiausias dėmesys bus skiriamas idiominių anglų kalbos ir išraiškų vartojimui bei išsamiam žodynui, siekiant išreikšti savo nuomonę tiek kalbine, tiek rašytinė kalba.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Why study with GSE? Because we’re good at our job! Our teachers are highly qualified and experienced. All our teachers are native speakers of English.

Why study with GSE? Because we’re good at our job! Our teachers are highly qualified and experienced. All our teachers are native speakers of English. Skaityti mažiau