Read the Official Description

1

Aprašymas:

Ši mokymo programa yra skirta studentams, įdomu dirbti su žmonėmis, kuriems reikia. Studentai turės galimybę studijuoti žmogaus elgesį ir žmogaus raida per Psichologinio, socialinių ir biofizinių aplinkoje, kurioje žmonės gyvena kontekste. Jie bus sukurti įgūdžius, reikalingus dirbti su kitais ir vienas ant vieno ir grupėse. Jie sukurs vertę bazę, iš kurios jie bus praktiką ir mokytis etikos standartus bei padeda profesijų. Jie išmoks vertinti ir dirbti daugiakultūrėje aplinkoje. Kaip didžiąją dalį savo studijų, jie taip pat turės galimybę tiesiogiai dirbti su žmonėmis, kuriems reikia pagalbos, juos priskirti du lauko vietas su agentūromis ir institucijomis bendruomenėje.

Mokymo programa yra skirta padėti studentams, besidomintiems darbo įvairiausiose padėti nustatymus, įskaitant: alkoholio ir narkotikų reabilitacijos įrenginius, elgesio sveikatos agentūros pagyvenusių žmonių centruose ir gyvenimas priežiūros įstaigas, jaunimo centrus, baudžiamosios teisenos įrenginius, mokyklas, kur patiekiama: specialiųjų poreikių vaikų ir jaunimo ir bendruomenės informavimo programas.

Studentai bus pasirengę dirbti Piktnaudžiavimo narkotinėmis medžiagomis ir elgesio sutrikimas patarėjų, caseworkers, atvejų vadybininkai, psichikos sveikatos patarėjų, sveikatos ugdytojų, socialinių ir humanitarinių paslaugų padėjėjų ir bendruomenės socialinių paslaugų specialistų.

Studentai mokymo programą tikimasi, kad iššūkį savo vertybes ir asmenines pažiūras, nes jie susiję su darbo su žmonėmis. Tai asmeninė patirtis rodo, kad reikia studentus įsitraukti į veiklą, skirtą informuotumui savimonę ir dažnai reikalauja savęs atskleidimas. Studentai gali tikėtis susidurti su patirtimi įvairovė per savo studijas, kad bus asmeniškai sudėtinga ir reikalauja norą būti loneliness. Visų pirma, studentai turi būti atvira pokyčiams.

Specialūs susitarimai dėl studentų šiuo metu dirba elgsenos sveikatai / žmogaus paslaugų patalpos gali būti, kad juos naudoti savo darbo vietą dėl savo dviejų lauko įdarbinimo patirtimi. Galutinis pritarimas tokiai procedūrai tenka fakulteto narys (-ų), atsakingo už lauko vietas.

Mokymo programa yra skirta parengti studentus įvesti darbo baigusi asocijuotos laipsnis. Tačiau mokymo programa yra taip pat naudinga studentams, kurie gali nori tęsti mokslus ne bakalaureato institucija. Siekiant šio tikslo, egzistuoja artikuliacijos susitarimus su ketverių metų kolegijose ir universitetuose skaičius.

Studentų mokymosi rezultatams:

Baigus šią programą absolventai galės:

 • Atraskite stipresnį profesinę tapatybę asmeninio augimo patirtį
 • Sukurti save per etikos ir kultūriškai jautrių standartus padėti
 • Atskirti pagrindinius teorijų, kad informuotų daugiamačių praktika
 • Pademonstruoti gebėjimą naudotis bendrus padedančius įgūdžius, kritinį mąstymą ir ryšių

Programos Patekimo į rinką reikalavimai:

Studentai paprastai privalo imtis Koledžo Testas jų metu atvykti. Studentai, kaip nustatyta, kuriems vystymosi kursinį darbą turi patenkinamai užbaigti atitinkamas anglų kalbos ir matematikos kursus, kaip jų studijų programos dalis.

Programos studijų ir Gradacija Reikalavimai:

BHHS mokymo programa yra nuosekli studijų programa studentams. Ugdymo turinio specifiniais ir bendrojo lavinimo kursuose derinys yra sukurta siekiant suteikti studentams tiek akademinę ir praktinę patirtį suprasti ir dirbti su žmonėmis, kuriems reikia mūsų šiuolaikinės multikultūrinės visuomenės. Studentai bus supažindinti su kompiuterio naudoti kaip savo profesijos įrankis. Studentai turi užpildyti du praktikos vietas į BHHS patvirtintą agentūra. Daugelis agentūrų reikės nusikalstamą Background Check ir vaikų išnaudojimas klirensas. Studentai turi užpildyti šias formas prieš pasirašant už praktikumo kursus (BHHS 195 arba BHHS 213). Studentai, kurie neatitinka šio reikalavimo apsiriboja agentūros neturi šį reikalavimą, ir turi atitikti su lauko Talpinimo koordinatorius prieš pasirašant už praktikumo kursus. Studentai, kurie neatitinka šių reikalavimų, negali stoti į praktikumo kursus.

Norint gauti Taikomosios Mokslas (ILS) laipsnį elgesio Sveikata / žmogiškųjų paslaugų bendradarbis, studentai privalo baigti atitinkamus 63 kredito valandos, kurių minimalus kaupiamasis pažymių vidurkis 2.0 ( "C" vidurkio). Visi BHHS studentai turi uždirbti "C" ar geriau visus būtinus BHHS kursus. Nors įstojo į mokymo programą, studentai turi būti vadovaujamasi vertybėmis ir etikos standartais, padedančių profesijų. Jie taip pat ginčijo dalyvauti savęs atradimo ir augimo procese. Studentai, kurių elgesys yra laikoma nesuderinama su profesinių standartų, gali būti nutraukta nuo mokymo programos, kol paaiškės žinybinė posėdyje rezultatus.

Elgesio Sveikata / Žmogaus Paslaugos kursai seka

pirmasis pusmetis

 • ENGL 101 - Anglų Sudėtis Aš
 • BHHS 101 - Įvadas į elgsenos sveikatos ir žmogiškųjų paslaugų
 • NVS 103 - Taikomoji Kompiuterių technologijos *
 • BHHS 105 - Įvadas į grupės dinamikos
 • BHHS 111 - Įvadas padėti įgūdžių

antras pusmetis

 • ENGL 102 - mokslinių tyrimų popieriaus
 • BHHS 103 - Žmogaus socialinė raida ir elgesys socialinėje aplinkoje
 • BHHS 194 - Byla valdymo praktika
 • BHHS 195 - Praktika elgesio sveikatos ir žmogiškųjų paslaugų I **
 • Socialinių mokslų Pasirenkamasis
 • Humanitariniai Pasirenkamasis

Trečiojo semestro

 • BHHS 212 - Rezoliucija-Focused Pagalba įgūdžių
 • Socialinių mokslų Pasirenkamasis
 • Bendra Pasirenkamasis ***
 • BHHS 213 - Praktika elgesio sveikatos ir žmogiškųjų paslaugų II **
 • BHHS 106 - analizė grupėje dalyvautų

Ketvirtąjį semestrą

 • BHHS 293 - Šeimos ir santykių konsultavimas
 • Matematika Pasirenkamasis (MATH 118 ar daugiau)
 • Mokslas pasirenkamasis
 • Bendra Pasirenkamasis ***
 • Bendra Pasirenkamasis ***

* Studentai su kompiuteriu įgūdžių, gali kreiptis dėl kreditų egzaminą per kompiuterinių technologijų katedra

*** Studentai turėtų pasirinkti Bendrosios Pasirenkant konsultuojantis su konsultantu. Studentai, kurie nori uždirbti vieną iš toliau išvardytų pažymėjimų patariama naudoti jų bendrą pasirenkant kursus, reikalingus išduoti tą pažymėjimą.

Bendrojo išsilavinimo reikalavimai:

Visi Bendra Švietimas reikalavimai buvo įvykdyti reikalaujama kursai (kaip nurodyta pirmiau), išskyrus rašymo intensyviosios reikalavimo ir interpretacinis studijų reikalavimas. Todėl, siekiant pereiti, studentai šioje programoje turi pasirinkti vieną kursą, kuris yra paskirtas Rašymas intensyvus ir vieną kursą, kuris yra paskirtas interpretacinis studijas. Tas pats kursas gali būti naudojamas įvykdyti abu reikalavimus.

Program taught in:
Anglų

See 9 more programs offered by Community College of Philadelphia »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rugs 2019
Duration
4 semestrus
Dieninės
By locations
By date