Oficialus aprašymas

Bendradarbis Mokslas paralegal studijų

Paralegal STUDIJOS MISIJA:

Iš paralegal tyrimai bendradarbis mokslo studijų programą misija yra parengti studentus su žinių ir įgūdžių, reikalingų būti sėkmingas, kaip paralegals, kurie yra pasirengę patenkinti teisinės bendruomenės poreikius. Programos absolventai turi žinių apie pagrindinio teisinės terminologijos ir procedūrų, dokumentų rengimo, profesinės etikos ir kliento sąveiką, ir yra įgudę panaudoti mokslinių tyrimų technologiją.

Paralegal STUDIJOS Vizija:

Programos vizija yra pateikti kokybišką akademinę programą, skatinti mokymąsi visą gyvenimą siekimą, ir skatinti atsakingą pilietiškumą.

ESATE Mokymų pasiruošę? IŠSIAIŠKINTI! VARTOTI MACCORMAC "Mokymų pasirengimą Viktorina"

Pramogos, internetinė viktorina užima 3-minučių ir gausite asmeninį pranešimą. Nustatykite savo stipriąsias ir socialinę stilių plius mokymą ir pozicijas esate geriausiai tinka.

Paralegal STUDIJOS tikslas:

Remdamasi savo paveldą kaip seniausia paralegal programos Illinois, The MacCormac kolegija paralegal studijų programa tęs akademinę kompetenciją ją savo klases, plėsti stažuočių galimybes studentams ir įtraukti savo mokinius aktyviau dalyvauti mokyklos ir išorės veiklai. Pagrindiniai tikslai yra:

 • Įdarbinti, išlaikyti ir antrosios pakopos studijų studentai, kurie akademiškai pasirengusi prisiimti pareigas ir galimybes, kaip paralegals teisinėje rinkoje
 • Nuolat peržiūrėti ir keisti paralegal studijų programą spręsti pokyčius paralegal darbo rinką ir užtikrinti, kad MacCormac kolegija Teisininko studentai aprūpinami labiausiai up-to-data mokymo metodikos sėkmingai dalyvauti paralegal profesijos
 • Stiprinti ir skatinti vystymąsi kritinio mąstymo, bendravimo, kompiuterių, ir organizacinių įgūdžių
 • Skatinti mūsų studentus tapti užsiima duoti atgal į didesnį Čikagoje bendruomenėje ir dalyvauti savanorių galimybes, stažuotes, externships ir tinklų renginiai
 • Nuolat kurti ir samdyti kvalifikuotą fakulteto įsipareigojo akademinės kompetencijos ir į studentą orientuoto požiūrio į švietimą

Paralegal STUDIJOS mokymosi rezultatais:

Paralegal studijų absolventai galės:

 • Naudokite teisinę terminologiją bendrauti su potencialiais klientais, biurai, ir teismai
 • Parengti ir suprasti teisinių dokumentų įvairovė prasmę
 • Mokslinių tyrimų sudėtingi teisiniai klausimai, gaunamoms iš teismo bylų naudojant tradicinius šaltinius ir naujausią Teisės mokslo technologijos
 • Taikyti teisinę argumentaciją ir kritinę analizę identifikavimo ir aiškinimo teisiniais klausimais.
 • Dirbti su teisine komanda rengiantis tyrimų, judesių ir kitų klausymus
 • Pademonstruoti supratimą apie etines problemas, kurios gali atsirasti teisinės aplinkos

Paralegal STUDIJOS iš pirmo žvilgsnio

KAS YRA paralegal?

"Juridinis padėjėjas arba paralegal yra asmuo, kvalifikuoti švietimo, mokymo ar darbo patirties, kurie dirba ar laikomas teisininkas, advokatų kontoros, korporacija, vyriausybinės agentūros ar kito subjekto, kuris atlieka specialiai deleguotąjį materialinį teisinį darbą, už kuriuos advokatas yra atsakingas. " (Amerikos advokatų asociacija, 1997)

užimtumo perspektyvos

Pasak JAV Department of Labor, Darbo statistikos biuras Darbuotojų Outlook Handbook paralegals ir juridinių padėjėjų, užimtumas paralegals augs 28 proc nuo 2008 ir 2018 m, daug greičiau nei visų profesijų vidurkį.

Ką jūs galite padaryti su šio laipsnio?

Čia yra vietų sąrašas paralegals dirbti:

 • Nekilnojamojo turto biurai
 • draudimo bendrovės
 • Teisinės pagalbos draugijos
 • Teismai ir nevyriausybinių biurai
 • Privačios įmonės, korporacijos ir partnerystė
 • Ne pelno verslo subjektams
 • Privačios advokatų kontoros
 • Advokatai privačia praktika
 • Pavadinimas ir abstrakčios biurai

Kodėl reiktų studijuoti paralegal studijų MACCORMAC?

Mažos klasės

Mūsų mažos klasės dydis leidžia intensyviai vieną prisjungus vieną sąveiką su profesoriumi moko kursą. Programa užsiėmimai vyksta ištisus metus, ir dieną, ir vakare, todėl laipsnis gali būti baigtas tik dieną klasių, vakare klases, arba kartu. Ištisus metus programa leidžia baigus galimus taip mažai, kaip 16 mėnesių visą darbo dieną arba daugiau, priklausomai nuo studento tvarkaraštį ir kitus įsipareigojimus.

Nusistovėjęs programa

MacCormac kolegija dėsto ir baigė paralegals nuo 1973, ir turi seniausią 2 metų paralegal studijų programą Ilinojaus narėje.

Akredituotas ir patvirtintą programą

Paralegal studijų programa ne MacCormac College yra dalis Kolegijos akreditacijos aukštojo mokslo Komisija, Šiaurės Vidurio asociacija kolegijų ir mokyklų, ir Amerikos advokatų asociacijos Programa toliau patvirtintas.

Fakultetas

Visi paralegal tyrimai fakultetas yra licencijuota, praktikuojančių advokatų, kurie specializuojasi savo srityje dėstymo.

stažuotė GALIMYBĖS

Studentai turi galimybę užpildyti programoje stažuotę. MacCormac anketa Koledžas programa traukiniai paralegal studentų per didelio poreikis sričių darbo rinkoje teikiant pasirenkamą dalyką galimybes orientuota į tipus teisės, kurios yra didžiausią paklausą, pavyzdžiui, e-atradimas. Paralegal studentai turi galimybę užbaigti prižiūrimą praktiką, kuri leidžia jiems apibrėžti karjeros tikslų, įgyti patirties ir įgyti pasitikėjimo savimi darbo vietoje.

* Teisininkų negali advokato praktika ar kitaip teikti teisines konsultacijas ar paslaugas tiesiogiai visuomenei, išskyrus kaip leidžia įstatymai.

Programos direktorius prof David F. Grassi JD, MA

Programa mokoma:
Anglų

Peržiūrėti 4 daugiau kursų MacCormac College »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rugs 2019
Duration
2 metų
Dieninės
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rugs 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rugs 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date