Bendradarbis ekonomikos

Bendroji informacija

2 locations available

Programos aprašymas

Ekonomika studentai mokosi analizuoti sistemas gamybos ir platinimo prekių ir paslaugų grupėms ir pavieniams asmenims. Studentai mokosi suprasti ir paaiškinti temas, kaip antai užimtumo, infliacijos, verslo ciklų, ekonomikos augimo rinkose, gamybos, platinimo, darbo užmokestis, pelnas, palūkanos, pinigų, mokesčių, konkurencijos, monopolijos, tarptautinės prekybos, ekonomikos istorija, visuomenė įvairovė politika, ir dar daugiau.

Green River College galite pradėti mokytis atsižvelgiant kursus, pasiruošti būti "pagrindinis pasiruošę" ir perdavimas į universitetą. Kol vartojate savo pagrindinių prielaidų per savo perkėlimo laipsnį, jūs galite sutelkti savo platinimo pasirinkimus ir pasirenkamųjų kreditus link patenkinti Jūsų mokymosi tikslus ir interesų sritis.

Kurso aprašymas

Ekonomika (ECON)

ECON 100 ekonominiai principai ir programos (5)

Bendra apklausa Žinoma pabrėždamas pagrindinius principus ekonominei analizei ir jų pritaikymo prie dabartinių problemų ir socialiniais klausimais. Skirta visų pirma studentai ne kryptys verslo ar ekonomikos ir neketina imtis ECON 200. Sąlyga: Reikalavimus ENGL 099 arba instruktoriaus leidimo. Patenkina socialinių mokslų reikalavimą AA laipsnį.

ECON 101 Ekonomika Konkurencijos (5)

Tyrimas stokos, konkurencijos, kainų, išlaidų ir pelno, ypatingą dėmesį į išteklių, sąjungos, verslo ir valdžios. Sąlyga: Reikalavimus ENGL 099 arba instruktoriaus leidimo. Patenkina socialinių mokslų reikalavimą AA laipsnį.

ECON 194 Specialusis Temos-Ekonomika (1-5)

Orientuota į specialią temą, pavyzdžiui, infliacijos, nedarbo, gyventojų skaičiaus augimo, aplinkos tarša, energetikos, mokesčių, diskriminacijos, skurdo, nusikalstamumo, sveikatos priežiūros, arba energijos. Kartais, vieno Žinoma gali apimti kelis iš šių temų. Susideda iš paskaitų, klasės ir mažų grupių diskusijas, ir studentų pristatymai. Studentai naudoja ekonomines sąvokas kursų pristatymai. Sąlyga: Reikalavimus ENGL 099 arba instruktoriaus leidimo.

ECON 298 nepriklausomą tyrimą, Ekonomika 1 (5)

Leidžia studentams individualiai siekti specialių interesų ar galimybių ekonomikos vadovaujant instruktoriui. Sąlyga: Bent vienas 200-lygio kursas ECON ir instruktoriaus leidimo.

ECON 299 nepriklausomą tyrimą, Ekonomika 2 (5)

Leidžia studentams individualiai siekti specialių interesų ar galimybių ekonomikos vadovaujant instruktoriui. Sąlyga: Bent vienas 200-lygio kursas ECON ir instruktoriaus leidimo.

ECON ir 201 mikro ekonomika (5)

Tęsia problemas, susijusias stokos, paiešką, konkurencija ir kaštų analizę. Nagrinėja pagrindinius principus ir modelius mikroekonomikos ir jų taikymas šiuolaikinių klausimų ir problemų. Visų pirma studentams, kurie vartoja papildomus kursus, reikalaujančių praktinių žinių apie mikroekonomikos teorijos. Sąlyga: ECON ir 202 bei gauti ENGL & 101; arba instruktoriaus leidimą. Patenkina socialinių mokslų reikalavimą AA laipsnį.

ECON ir 202 Makro Ekonomika (5)

Pristato ekonominis pagrindimas. Apima pagrindinius ekonominius klausimus, susijusius Taupymas, konkurenciją ir keistis. Taip pat apima makro ekonomika ir klausimus, susijusius su nacionalinių pajamų, produkcijos, užimtumo ir kainų lygio nustatymui. Sąlyga: Reikalavimus ENGL & 101 ir matematikos 147; arba instruktoriaus leidimą. Patenkina socialinių mokslų reikalavimą AA laipsnį.

Green River

Green River - A perkėlimas universitetų vadovas

Mūsų 2 + 2 perdavimo programa siūlo studentams galimybę pradėti savo ketverių metų bakalauro laipsnį. Perdavimo programa suteikia kursus lygiaverčius pirmųjų dviejų metų universitetinį išsilavinimą. Studentai gali imtis dvejus metus Green River College, tada perkelti į universitetą baigti savo ketverių metų laipsnį.

kodėl

Mūsų studentai yra įtrauktos į daugelį 100 geriausių pasaulio universitetų * kaip reitinguojami pagal Šanchajaus Jiaotong universitetas, įskaitant:

Ruda universitetas, Kalifornijos valstijos universitetas, Kornelio universitetas, Havajai Ramiojo vandenyno universitetas, Indianos universitetas, Johnso Hopkinso, Ohajo valstijos universitetas, Parsons School of Design, Pratt Institute, Purdue universiteto, San Jose State University, Seattle University, Tufts universiteto UC Berkeley, UC Santa Barbara, UCLA, UNC - Chapel Hill University of Michigan, Minesotos universiteto, University of Oregon, Pensilvanijos universiteto, University of Southern California, Teksaso universitetas Ostine, Virdžinijos universiteto, University of Washington University of Wisconsin Vašingtono valstijoje Universitetas * Pastaba: Priėmimas į pasirinktinio universitetų yra labai konkurencinga.

Green River College tarptautiniai studentai buvo leista šimtai universitetų visoje JAV. Studentai įgyja kvalifikaciją, reikalingus priėmimo Green River ir perkelti į viršų universitetų trečiųjų metų juniors. Priėmimo nėra garantuojama, tačiau mūsų studentai buvo labai sėkmingas įgyti priėmimą į geriausių universitetų.

Greenriver

Švietimas Reikalavimai

Siekiant gauti bakalauro laipsnį JAV, visi studentai privalo baigti specialius reikalavimus savo dur, taip pat bendrojo lavinimo reikalavimus, kuriuos sudaro mokymosi įvairiose srityse, įskaitant matematikos, rašymo, mokslo, socialinių mokslų ir humanitarinių mokslų pagrindas. Studentams suteikiama laisvė pasirinkti klases savo pasirinkimą iš bendrųjų kategorijų. Pavyzdžiui, per "Socialinių mokslų" kategorijoje, studentai gali pasirinkti vieną iš šių dalykų viena: sociologija, psichologija, politologija, istorija, geografija ir kt. Humanitarinių kategorija apima: meno, kalbos, komunikacijos, kalbų, muzikos, filosofijos ir kt. Mokslas apima: Chemija, Biologija, Fizika, astronomija ir kiti.

Kaip tai veikia?

Daugiau nei 25 universitetų pasiūlyta Universitetas perkėlimo būdų (UTP) galimybė bet kuriuo studentas, kuris yra įtraukiami į Green River. Garantija netaikoma "trenkiasi" milžinės. Štai kaip tai veikia:

1. Taikyti Green River

2. Pasirinkite universitetą - Pasirinkite iš sąrašo universitetą. Patikrinkite dėl prašymo universitetą. Pasirinkite tik vieną universitetą. Įsitikinkite, kad jums pasirinkti universitetas turi savo pagrindinių.

Jūs gausite universitetinį sąlyginio laišką ar pranešimą tuo pačiu metu gausite Green River priėmimo laišką.

Imties Klasės Populiariausi Specialybių:

Menas / Dizainas:

 • Pradedant dizainas
 • Piešimas
 • Spalva ir dizainas
 • 3 Matmenų dizainas
 • Skaitmeninė fotografija
 • Dažymo ir meno istorija
GreenriverStudentai

Green River žino, kaip svarbu korpusas su studento sėkmės. Tai kodėl mūsų būsto darbuotojai eiti mylią suteikti geriausią įmanomą patirtį teikiant rūpestinga, teigiama, saugus ir palaikomasis Amerikos gyvenimo patirtis.

CAMPUS CORNER BUTAI

Patirtis tradicinio Amerikos koledžo gyvenimą Campus kampelis Apartamentai (CCA)

Studentai naudojasi patogus, on-campus vietą; patogus, aukštos kokybės įrenginiai; puikus studijų aplinka; ir galimybė įsitraukti ir susirasti draugų palaikomojo studentų bendruomenė 340 Amerikos ir užsienio studentams. Studentai turi būti 17 metų metu Perkelti In.

Privalumai Gyvenimas miesteliu:

 • Gyvenimas miesteliu yra patogu!
 • Pėsčiomis į klasę, biblioteka, sporto centras, sporto salėje ir scenos menų centras
 • Bendruomenės centras, kur galite susitikti ir susidraugauti iš viso pasaulio
 • Daug vietoje studentų veikla
 • Privačios ir grupių tyrimo sritys
 • Lengvas įsitraukti į universiteto veiklą158111581215813
Paskutinį kartą atnaujinta Grd. 2015

Apie mokyklą

Students can take two years at Green River College, then transfer to a university to complete their four-year degree.

Students can take two years at Green River College, then transfer to a university to complete their four-year degree. Skaityti mažiau