Batų gamyba

Vienerių metų kursas

Studentai išmokys visus reikalingus batų gamybos būdus, nuo pagrindinio iki aukšto lygio. Be įvairių rūšių batų, studentai gali mokytis batų, skirtų konkrečioms reikmėms, pvz., Batai, kurie siekia "paprastumo ir patogumo", "patvarumo", "funkcinių batų, skirtų kojų su medicininėmis problemomis", "elegancija šalims" ir kt. ir įgyti pakankamai įgūdžių, kad galėtų pradėti savo batų kūrimo karjerą. Studentai taip pat įgyja bendrų tarpdisciplininių žinių apie meną pagrindinių meno pamokų (3D piešimo, spalvų teorijos, meno istorijos, pagrindinio tapybos) ir meno vizitų ne klasėje.

Semestro kursas

Studentai mokysis pagrindinio tipo batų gamyboje, o po to palaipsniui išbandydami batus sudėtingesniais būdais, sukuriami pora moterų siurblių ir poros stilingų vyrų batų. Daugiausia dėmesio skiriama įgūdžių įgijimui visuose batų gamybos etapuose, siekiant pasirengti išsamesniam tyrimui.

Studentai taip pat įgyja bendrų tarpdisciplininių žinių apie meną pagrindinių meno pamokų (3D piešimo, spalvų teorijos, meno istorijos, pagrindinio tapybos) ir meno vizitų ne klasėje.

Batų Dizainas

Vienerių metų kurso

Studentai sukurs batų rinkinį su konkrečiomis temomis, pvz., Konkrečiomis amžiaus grupėmis ar rinka, pasirinkdami spalvas, tekstilę ar dizainą. Studentai pasirinks savo temą, kuria batų dizaino planus, tirs įvairius batų dizaino tipus, šiuolaikines technologijas ir specialias funkcijas. Pagrindinis dalyko tikslas yra tai, kad kiekvienas studentas įgis pakankamai įgūdžių, kad pradėtų dirbti kaip profesionalas.

Studentai taip pat įgyja bendrų tarpdisciplininių žinių apie meną pagrindinių meno pamokų (3D piešimo, spalvų teorijos, meno istorijos, pagrindinio tapybos) ir meno vizitų ne klasėje.

Semestro kursas

Studentai išmoks pagrindinius batų dizaino procesus, daugiausia dėmesio skiriant tvirto batų dizaino gebėjimų formavimui. Studentai išmoksta žmogaus kojų struktūrą, išryškins kelis dizaino tipus ir pasirengs labiau pažengusiam dizainui. Studentai atliks spalvų ir medžiagų variacijos tyrimus, taip pat rinkos tendencijas ir išmokys išreikšti savo laisvas idėjas faktiniu dizainu.

Studentai taip pat įgyja bendrų tarpdisciplininių meno žinių pagrindinių meno pamokų (3D piešimo, spalvų teorijos, meno istorijos, pagrindinio tapybos) ir meno vizitų ne klasėje, ugdydami savo meninius jausmus ir pasaulinę perspektyvą kaip dizainerį ir pilną sezono kolekcija.

Oda menas Italijoje

Italija yra pasaulis, turintis daugybę prestižinių prekės ženklų, pripažintų visame pasaulyje. Priežastis, kodėl italų batai sužavėdavo tiek daug žmonių visame pasaulyje, yra jų labai ištobulinti dizainai, kuriuos įgyvendino begalinis Italijos amatininkų kokybiško siekio kūrimas, kuris padėjo sukurti gražų, patogų puošmenį ir įkvepiančius batus.

Florencija virš visų Italijos miestų buvo Italijos odos pramonės centras, puoselėjantis aukštos kvalifikacijos amatininkų ir amatininkų kartas, bekompromisiškai primygtinai reikalaudamas kokybės ir aukščiausio lygio technikos. Tokia avalynės pramonė dabar siekia, kad į tradicinius metodus būtų įtraukta naujausia danga, judantis į priekį kartu su naujomis rinkos tendencijomis. Tokioje sparčiai besikeičiančioje ir globalizuotoje aplinkoje naujos kartos avalynės amatininkų, kurie saugo brangų batų gamybos tradiciją, kultivavimas yra itin svarbi tema Italijoje.

"Shoe Making" pagrindu "Accademia Riaci" siūlo studentams rečią galimybę išmokti autentiškų aukščiausio lygio batų gamybos būdų tiesiogiai iš italų odos amatininkų, turinčių aukščiausius įgūdžius ir turtingą patirtį.

Mūsų kursuose mokiniai gali išmokti visus batų gamybos proceso etapus (padaryti paskutinį, pjovimo modelį, renkantis medžiagas, siuvimą ir tt), kuriuos ilgai galima dėvėti. Galite sužinoti visų tipų batus, įskaitant moteriškus batus, vyrų batus, vaikiškus batus, kūdikius, batus, sportinius batus, šalutinius batus, kasdienius batus ir tt

Ir "Shoe Design" pagrindinėje mokykloje mokiniai išmoks įvairių batų skirtingų scenų dizaino techniką ir yra unikalūs, tai yra italų batų savybės. Pavyzdžiui, brangūs batai, pavyzdžiui, juvelyriniai dirbiniai, batai, kurie tinka kojoms, tarsi tai yra kūno dalis, palengvinta, kaip plunksna.

Studentai tirs ir analizuos spalvas, modelius, figūras ir dizainą bei išmokys batų dizaino įvairovę, pakeitimus ir pažangią programą bei užbaigs savo dizainą. Pagrindinis dalykas yra skatinti kiekvieno studento unikalumą ir perduoti jį į dizainą per originalią, laisvą ir turtingą išraišką.

Priėmimo sąlygos

 • Aukštojo mokslo diplomas arba jo atitikmuo; Kolegijos laipsnis ar jo atitikmuo.
 • Pakankamas kalbos mokėjimas ispanų, anglų ar ispanų kalbomis.
 • Jei įmanoma, dvylikos kūrinių portfelis, kuris geriausiai atspindi studento darbo stilių (pridedamas prie el. Pašto).

Reikalingi dokumentai

 • ACCADEMIA RIACI paraiškos formos paraiška 2017-2018.
 • Viena paso nuotrauka (3 cm x 4 cm).
 • Savo paso kopija.
 • Vidurinės mokyklos diplomo (arba lygiaverčio), arba kolegijos / universiteto ir aukštojo mokslo diplomo kopija (dokumentai turi būti parašyti anglų, italų ar ispanų kalbomis).

Jei galima:

 • Du fakulteto, darbo vadovo ar bet kokio atitinkamo personalo rekomendaciniai raštai.
 • Dvylikos meno kūrinių portfelis (el. Paštu).

Pateikite portfelio aprašymą, nurodydami kiekvieną kūrinį pagal numerį, dydį, laikmeną ir datą.

Terminai

 • ES studentai - iki 30 dienų iki kurso pradžios.
 • Ne ES studentai - 90 dienų iki kurso pradžios.

Kurso planas

Vienerių metų programa

 • 2018 m. Sausio 15 d. - 2018 m. Liepos 27 d
 • 2018 m. Rugsėjo 3 d. - 2019 m. Balandžio 26 d
 • 2019 m. Sausio 14 d. - 2019 m. Liepos 26 d

Semestro programa

 • 2018 m. Sausio 15 d. - 2018 m. Balandžio 27 d
 • 2018 m. Rugsėjo 3 d. - 2018 m. Gruodžio 14 d
 • 2019 m. Sausio 14 d. - 2019 m. Balandžio 26 d
Programa mokoma:
Anglų

Peržiūrėti 14 daugiau kursų Accademia Riaci »

Šis kursas yra Campus based
Duration
1 - 2 semestrus
Dieninės
Price
7,800 EUR
Semestro programa: ES studentai; Ne ES studentai: 8 700 EUR; Vienerių metų programa: ES studentai: 13 000 EUR; Ne ES studentai: 15 000 EUR
Pagal vietas
Pagal datą
Galutinis paraiškų davimo terminas
Galutinis paraiškų davimo terminas
Galutinis paraiškų davimo terminas
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date