Oficialus aprašymas

Užbaigti kolegijoje sertifikatas pasiekimų stato vertingų įgūdžių ir rodo darbdavius ​​sugebi taip per savo tikslus. Mes siūlome įvairias programas, kad atitiktų jūsų interesus.

Be kurso reikalavimus, jums reikia patenkinti sertifikatas bendruosius reikalavimus. Visi mūsų sertifikatai taip pat gali būti taikomos link in Science (As) laipsnis bendradarbis, arba perkelti į 4 metų universitete.

  • Techniniai - Drabužiai pramonė orientuota
  • Pasirinktinis Suknelių siuvimas / Smulkiojo verslo
  • teatras costuming
  • Mada Merchandising

Techniniai - Drabužiai pramonė orientuota

Šis sertifikatas yra sukurta siekiant suteikti studentams įgūdžių, reikalingų konkuruoti sparčiai kintančioje drabužių pramonėje. Technologijos buvo įtrauktas į mokymo programas su kompiuterinio projektavimo. Šis mokymas gali sukelti darbo vietų, kaip dizaineriai, asistentas dizainerių, modelio kūrėjai, gamybos vadovų, modelis greideriai ir kitų mados susiję pozicijas.

Pasirinktinis Suknelių siuvimas / Smulkiojo verslo

Šis sertifikatas yra skirtas studentams, kurie planuoja atidaryti nedidelį verslą ir nori daugiau estetinę couture požiūrį į mados verslą. Šis mokymas gali sukelti darbo vietų kaip siuvėjų, siuvėjų, dizaineriai, alterationists, mados pardavėjai, mados iliustratorius, gamintojo atstovai ir kiti madingi susiję pozicijas.

teatras costuming

Šis sertifikatas yra skirtas suteikti studentams Įvadas į costuming pramonės, įskaitant įvairių rūšių turimų šioje srityje darbo, nuo projektavimo iki kostiumų statybos ir parodyti gamybą. Studentai mokosi apie istorinių ir teatro stilius, modelis priėmimo įgūdžius, pritaikant ir statybos įgūdžių, taip pat dizaino ir iliustracijos būdų paruošti juos į costuming darbą. Studentai taip pat turi galimybę dirbti faktinėmis spektaklių per klasės darbo ar stažuočių.

Mada Merchandising

Šis sertifikatas yra skirtas suteikti studentams kūrybinių ir verslo įgūdžių, reikalingų sėkmingai šioje besiplečiančioje srityje. Šis mokymas bus suteikti studentams įgūdžių, reikalingų, kad būtų konkurencinga pasaulio mažmeninės prekybos sektoriuje mados pramonėje, todėl pozicijas mados prekiavimo, internetu ir parduotuvėje pagrįstas operacijų.

Programa mokoma:
Anglų

Peržiūrėti 13 daugiau kursų San Mateo Colleges of Silicon Valley »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Sau 2020
Duration
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Sau 2020
Galutinis paraiškų davimo terminas

Sau 2020

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date