Bakalauro kursas Pramoninio dizaino intensyvios

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Kurso paketas - Pramoninis dizainas Intensyvi (bakalauro)

Pramoninis dizainas Intensyvus yra vienerių metų kursas paketas, kuris veikia per visą studijų metus, nuo rudens iki pavasario semestro. Rudens semestrą yra skirta pagrindinių metodų pramoninio dizaino su daug dėmesio skiriant produkto projektavimo procesą, o pavasario terminas apima pagrindai sąveika dizainas, paslaugų dizaino ir projektavimo valdyme.

Kurso tikslas yra, kad studentas turėtų įgyti pagrindinių žinių apie, ir supratimą, metodų ir procedūrų, kurie naudojami kaip pramoninio dizaino. Ypatingas dėmesys skiriamas produkto kūrimo procesą, bet kitų sričių pramoninio dizaino, taip pat integruoti į paskaitas, pavyzdžiui, sąveikos dizaino, paslaugų dizaino ir projektavimo valdyme. Žinoma, daugiausia dėmesio skiriama metodus analizuojant problemas, metodai apie savižudybę ir kūrybingumą bei metodų vizualizacijos, pateikimo ir komunikacijos.

Žinoma, nesuteikia kompetencijos atlikti pramoninį dizainą profesionaliai, tačiau siekiama suteikti studentams pagrindines kompetenciją dirbti per projektavimo srityje. Baigę kursą studentai yra gerai įrengtos dirbti projektavimo susijusiose srityse dėl jų ankstesnės studijų srities pagrindu ir specifinių žinių projektavimo procesą.

Jei jūsų tikslas yra magistro laipsnį po IDI tyrimų, atkreipkite dėmesį, kad norint kreiptis į magistro programos Švedijoje, būtina jau turėti bakalauro lygio išsilavinimą. Pramoninis dizainas intensyvus kursas neduos jums bakalauro lygio išsilavinimą savaime, bet galima įtraukti į bakalauro laipsnį per kitą studijų srityje.

Jei jūsų tikslas yra magistro laipsnį po IDI tyrimų, atkreipkite dėmesį, kad norint kreiptis į magistro programos Švedijoje jums reikia bakalauro laipsnį.

Tyrimo metodas

Mokymo programa sudaryta iš keturių dešimties savaičių kursas elementais, kurioje studentai bus dirbti individualiai arba mažomis grupėmis. Švietimo pabrėžia, kad grupinio mokymosi svarbą ir procesus, kurie mokymosi įsikūręs tiek teorijoje, tiek praktikoje. Todėl, lankomumo klasėje yra privalomas kasdien bent tris ir šešias valandas per dieną. Tyrimas kalba yra anglų.

Mes dirbame su mažais tyrimo grupėse ir mokytojų didelės tankis. Pastoviai dirbantys mokytojai ir programų vadovai, taip pat pagalbinis personalas dalyvauja kasdien UID darbo valandomis. Studentai yra skatinami susisiekti darbuotojus ir mokytojus asmeniui, kai jiems reikia pagalbos, konsultavimo arba turite kitų susijusių studijų klausimus. Ryšiai tarp darbuotojų, mokytojų ir studentų yra lengva ir savaiminio pobūdžio. Mūsų įmonė tikėjimas, kad tai yra vienas iš kūrybinės ir atviros studijų aplinkoje pamatų, kur studentai iš įvairių programų, kursų ir studijų lygis nuolatinį ryšį vienas su kitu ir su darbuotojais, tiek neformaliai ir mokymosi situacijose.

Pedagoginis fondas

Mūsų pedagoginė strategija derinant teoriją ir praktiką vesdamas dauguma švietimo realius projektus buvo įkurta išorės partneriais, kai UID buvo įkurta 1989 metais ir buvo sukurta ir patobulinta iki šiol. Mes siekiame po glaudžiai bendradarbiaujant su vietine bendruomene - nacionaliniu ir tarptautiniu mastu - šių studentų projektus. Todėl mes taip pat siekiame turime platų išorės dėstytojų ir konsultantų, turinčių didelę profesinę patirtį nuo jų atitinkamų dalykinių sričių, nuo visuomenės, pramonės ir universitetų, kurie duodami lygiagrečiai su nuolatine UID mokytojams.

Lyčių lygybės perspektyvą, kuri yra integruota į priėmimo, švietimo ir tyrimo apibūdina pedagoginę perspektyvą. Umea projektavimo institutas anketa šarnyrine Vartotojo profilis perspektyvos ir procesų orientacijos, įvairovę ir lygias galimybes perspektyvos yra svarbiausias abiejų projektų aprašymus ir užbaigus projektus. Edukacinių metodų ir procesų įvairovė dirba, pavyzdžiui, probleminių pagrįstas mokymasis, CASE-studijų, mokymosi iš patirties, pusiausvyrą ir variacijos tarp teorinių ir praktinių skyriuose, studijuojantiems ir bandymų, patariančių projektų forma, paskaitų, diskusijų seminaruose ir savirefleksijos , Apskritai, studentai turėtų imtis atsakomybės už savo mokymosi procesą metodinės rengiant anksčiau, aktyvų dalyvavimą ir savirefleksijos po visų mokymo ir mokymosi situacijose.

Vienas pedagoginė statybinis blokas yra studentų darbas su "realiomis" projektų su patyrusiais priežiūros, dažnai kartu su išoriniu bendradarbiavimo partneriui. Studentai savarankiškai dirbti įvairiose fazėse projektavimo procesą ir jie turi galimybę pamąstyti apie sėkmingus ir nesėkmingus metodus ir rezultatus. Darbas su skirtingų fazių projektavimo procesą projekto forma pati savaime yra probleminio orientuotas mokymosi pavyzdys.

Grupė mokymasis

Kitas pedagoginė statybinis blokas remiasi pastebėjimu, kad studentai dažnai sužinoti, kiek vienas nuo kito, kaip iš kuratorių ar mokytojams. Mes tikime, kad žinios, didžiąja dalimi yra pastatytas per grupinių procesų ir kad individo patirtis ir žinios yra vertingos atspirties taškai kolektyvinio mokymosi. Kaip dalį šio požiūrį į grupinio mokymosi, Umeo projektavimo institutas taikomas atvirumą ne pristatymų ir patarti, kad visi studentai turi galimybę įsitraukti į ir mokytis vieniems iš kitų ir iš mokytojų ir patarėjų pastabas kitiems studentams. Dėl šios priežasties mes taip pat primygtinai pabrėžti, kad visi darbai turi vykti mokykloje per studijų valandų, nuo 8 ryto iki 5 val.

Visi tyrimo rezultatai būtų pranešami atskirai dažniausiai burnos, vizualinių ir rašytinių pristatymų forma, bet šis procesas dažnai grindžiamas akimirkų bendradarbiavimą studentų grupėms. Studentų grupės bendradarbiavimą, grupės dinamiką ir grupės procesų svarba yra įtraukti į mokymą. Į mokymo programą mes stengiamės atgrasyti konkurenciją ir varžymąsi tarp studentų ir paskatinti studentus pasidalinti vienas su kitu ir padėti vieni kitiems dėl to, kad projekto sėkmė yra grindžiama iš daugelio dalių, kad kiekvienas ir kiekvienas prisideda suma. Todėl mes aktyviai dirbame su palaikymo atvirą, tyrimo ir skatinti atmosferą visiems mokymosi situacijose ir į dienos į dieną veiklai.

TEMOS

Projektavimo proceso pagrindai, 15 ECTS kreditai

Kursas suteikia apžvelgiama ir įvadas į metodų ir procesų, naudojamų pramoninio dizaino srityje ir produkto vystymo procesą. Įvadas į vizualizacijos metodų 2D (eskizą) ir 3D (modeliavimo metodais), taip pat grafinis dizainas, skiriamas. Pagrindinis dėmesys skiriamas projektavimo proceso plėtros fizinių produktų ir dėl vizualizacijos ir komunikacijos idėjų ir dizaino koncepcijas. Dizaino perspektyva visiems ir tvaraus dizaino yra įvesta atsižvelgiant į projektavimo procesą. Siekiama, kad studentas supranta ir atlieka pagrindinę taikymą projektavimo metodus ir procesus prižiūrimų projektų.

Dizainas įgyvendinimo, 15 ECTS kreditų

Kursas suteikia gilesnį įsigilinti ir į metodų ir procesų, taikomų pramoninio dizaino, su ypatingą dėmesį skiriant ergonomiško dizaino, vartotojų tyrimus ir formos plėtrai. Sub-Cours apima Taikomųjų tyrimų projektų forma, kurioje pagrindinis dėmesys skiriamas metodų analizė, problemų sprendimo ir vertinimą, susijusį su Viskas foucus, tinkamumą visiems, ergonomikos ir prekės ženklo produkto vystymo procesą. Vizualizacija įgūdžiai orientuota į kursą apima eskizų ir kompiuterinio skaitmeninio modeliavimo ir fizinį 3D modeliavimas (eskizas modelius ir pristatymas modeliuose). Įvadą sistemingai dirbti su spalva dizaino duota, ir pasirenkamasis kurso dalis suteikia studentams galimybę pasirinkti plėtoti konkrečias projektavimo įgūdžių ar sritis.

Sąveika ir išsireiškimai, 15 ECTS kreditų

Kursas apima darbą projekto forma su projektavimo proceso sąveikos projektavimo ir plėtros nefizinių produktai, susijusias su pagrindinio pažinimo ergonomikos, prototipų ir vizualizacija per skirtingus 2D ir 3D technologijas. Žinoma, taip pat orientuota dirbti su forma, stilius ir vizualizacijos nuoroda į transporto dizainą, įskaitant modeliavimo metodų ir integruoti tai projekto darbus. Kursų metu studentai dirba su gamybos portfelį, ir yra mokomi įvairių grafikos ir vaizdo priemonėmis, siekiant išreikšti asmeninius įgūdžius, taip pat procesų projektavimo profesiniame kontekste.

IDI Dizaino komunikacijos, 15 ECTS kreditų

Kad, kurso tikslas yra, kad studentas turi gebėti bendrauti dizaino problemas, projektavimo procesus, projektinius ir pramonės dizaineris per įvairiose žiniasklaidos priemonėse bei įvairiose situacijose vaidmenį: parodose, į žodinius pristatymus ir skaitmenine arba spausdintine vaizdo ir rašytinė medžiaga. Dizaino procesas paslaugų dizaino yra įvestas ir į paslaugų dizaino srityje projektas vykdomas, atsižvelgiant į abiejų produktų kūrimo ir sąveikos dizaino. Studentai atlieka stduies konsultacinių, bendrovių ir kitų institucijų, susijusių su projektavimo valdymo ir projektavimo išsilavinimą, atsižvelgiant į tiek dizaino bendravimo ir pramoninio dizainerio vaidmenį. Iš pramonės dizaineris vaidmuo nagrinėjamas iš strateginės perspektyvos ir su jomis susijusių su istoriniu kontekstu pramoninio dizaino profesija.

Priėmimas

Priėmimo grindžiama paraiška, akademinių reikalavimų, kalbų mokėjimo ir namų užduotį. Atrankos komitetas įvertina programas.

Atkreipkite dėmesį, kad prašymai, kurie pasiekia UID metų sausio 15 valstybės laikyti tik tuomet, jei studijų vietų vis dar yra avaliable kurso po pirmojo turo Application nuomones ir atranka. Jei norite atiduoti vėlai prašymą, prašome susisiekti su mumis.

Pranešimas apie atrankos rezultatus yra skiriama per universityadmissions.se


Mes neteikiame priėmimo praneša telefonu, nei mes turime galimybę peržiūrėti arba pastabas dėl namų užduotis.

Ne daugiau kaip 20 mokinių yra priimami.

Paraiškos pateikimo terminas

Galutinis terminas pateikti paraišką sausio 15.

Programa Pasirengimo reikmenys

Studentai turi anksčiau atliko ir praėjo, vienerių metų dieniniame universitetinių studijų, 60 kreditų (60 ECTS) arba lygiavertis minimumo.

Studentai privalo parodyti aukšto lygio anglų kalbos (atitinka anglų B iš švedų vidurinės mokyklos).

Studijų / Taikymas Mokesčiai

Studijų ir paraiškos mokesčius yra kaltinamas studentams už Europos Sąjungos ribų.

Paraiškos mokestis

Paraiškos mokestis kainuoja 900 SEK (Švedijos kronų) (≈ € 96 ar $ 129). Kad jūsų prašymas būtų išnagrinėtas, paraiškos mokestis turi būti sumokėta visa.

Paraiškos mokestis bus padengti išlaidas, susijusias su paraiškos tvarkymu.

Studentai, kurie yra registruoti kurso ar programos metu Švedijos universitete tuo metu jie pateikia jų taikymas nebus reikalaujama mokėti paraiškos mokestį.

Pagrindinis mokėjimo būdas bus internete su kredito arba debeto kortelę. Tai pats geriausias būdas mokėti kaip jis yra greitas, efektyvus ir saugus. Paraiška mokestis SEK 900 turi būti daroma internete.

Mokestis už mokslą

Mokestis už mokslą vienam studijų metams Umeå instituto dizainas yra 270 000 SEK (≈ € 28 700 arba $ 38 800)

Mokėjimo būdai už mokesčius už mokslą

Studentai, kurie privalo mokėti mokesčius už mokslą gaus sąskaitą faktūrą iš Umeå universiteto po to, kai priėmimo pranešimas buvo išsiųsti. Detalės apie mokėjimas bus atnaujintas artimiausiu metu.


Svarbios datos


Sausis 15 Paskutinė data taikyti.
Žingsnis 1. universityadmissions.se
Žingsnis 2. galutinis terminas namų užduotį ir motyvacinį laišką.


Vasaris 3 Paskutinė data mokėti paraiškos mokestį arba pateikti dokumentus apie savo pilietybės statuso patvirtinti, kad jums nereikia mokėti taikyti arba mokesčius už mokslą. Terminas pateikti patvirtinamuosius dokumentus (ankstesnį išsilavinimą) atvykti į Strömsund.


Išsiuntė pranešimą apie atrankos rezultatus per universityadmissions.se: kovo pabaigoje


Balandis 3: Paskutinė diena, priimtų studentų atsakyti pasiūlyti studijų vietą.


Balandžio viduryje: Antrasis pranešimas apie atrankos rezultatus siunčiama pareiškėjams į rezervo sąrašą.

Pavėluotai pateiktos paraiškos

Atkreipkite dėmesį, kad prašymai, kurie pasiekia UID po termino bus svarstomi tik tada, jei studijų vietų vis dar galima rasti, žinoma, po pirmojo turo paraiškos nuomones. Jei norite atiduoti vėlai prašymą, prašome susisiekti su mumis.

Paskutinį kartą atnaujinta Rgs. 2015

Apie mokyklą

Umeå Institute of Design provides five academic programmes focusing exclusively on industrial design and related specializations. Programmes range from Bachelor’s to Master’s and Doctoral levels. We o ... Skaityti daugiau

Umeå Institute of Design provides five academic programmes focusing exclusively on industrial design and related specializations. Programmes range from Bachelor’s to Master’s and Doctoral levels. We offer highly competitive, professional and international industrial design educational programmes supported by exceptional technical facilities and resources. Skaityti mažiau