Oficialus aprašymas

Jau daugiau nei 40 metų, interjero dizaino katedra pasiūlė kursus asmenims besidomintiems rengiasi karjeros, profesinės veiklos sričių interjero dizaino su tvaraus ir Kitchen & Bath dizainas dėmesio. Įtraukti į programą yra perdavimo programa, IS laipsnis ir penkerių pažymėjimas programas. Mūsų fakulteto nariai, kurie yra ekspertai savo konkrečiose srityse, dizaino, aistringai dalintis savo patirtimi su programos studentais.

Lengvai pasiekiamas iš Hwy 280, imtis ūkio Hill Blvd. išeiti ir galva į rytus už pusės mylios. Cañada Kolegija yra įsikūręs vakarinėje papėdėje Redwood City ir pamiršo San Francisko Bay.

programos

Virtuvė ir vonia dizainas sertifikatas yra akredituota pagal NKBA (Nacionalinė virtuvė ir vonia asociacijos). AS laipsnis ir Interjero dizainas sertifikatas Achievement atitinka minimalius švietimo kvalifikacinius reikalavimus aSiD (American Society of interjero dizaineriai) sąjungininkų narystę. Tai, taip pat virtuvėje ir vonios dizainas sertifikatas ir gyvenamųjų ir komercinių dizainas sertifikatas atitinka išsilavinimo reikalavimas dėl IDEX egzaminas tapo sertifikuota Interjero dizaineris (CID) Kalifornijoje. Užbaigimas virtuvės ir vonios dizaino sertifikatas rengia studentus AKBD (Associate Kitchen & Bath dizainas) egzaminą, ir kartu su pakankamu darbo patirtį srityje LIL (sertifikuotas Virtuvė dizaineris) ir BĮK (Certified Vonios dizaineris) egzaminus. Jei studentas turi uždirbo bakalauro kvalifikacinį laipsnį, jis / ji turi pamatyti patarėjas dėl kursų, baigtų per pirmuosius dvejus metus kolegijoje, kad gali pakeisti bendrojo lavinimo ir / ar kitų susijusių kursų. Visi prašymai interjero dizaino ir susijusių kursų, kurių buvo imtasi kitų institucijų Kanadoje kurso reikalavimus keitimą turi būti patvirtintas interjero dizaino katedros koordinatorius.

Programa Mokymosi rezultatai:

Studentai baigia šią programą galės:

  • aiškiai ir glaustai bendrauti projektinius (ty vizualiai, žodžiu ir raštu).
  • Plėtoti konkurencingą pramonės standartinės įgūdžių atitinkamose srityse.
  • Suprasti elementus ir principus dizainas per konkrečią discipliną įgyvendinimą.
Programa mokoma:
Anglų

Peržiūrėti 13 daugiau kursų San Mateo Colleges of Silicon Valley »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Sau 2020
Duration
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Sau 2020
Galutinis paraiškų davimo terminas

Sau 2020

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date