Bakalauro interjero dizainas (1 dveji metai)

San Mateo Colleges of Silicon Valley

Programos aprašymas

Oficialus aprašymas

Bakalauro interjero dizainas (1 dveji metai)

San Mateo Colleges of Silicon Valley

Jau daugiau nei 40 metų, interjero dizaino katedra pasiūlė kursus asmenims besidomintiems rengiasi karjeros, profesinės veiklos sričių interjero dizaino su tvaraus ir Kitchen & Bath dizainas dėmesio. Įtraukti į programą yra perdavimo programa, IS laipsnis ir penkerių pažymėjimas programas. Mūsų fakulteto nariai, kurie yra ekspertai savo konkrečiose srityse, dizaino, aistringai dalintis savo patirtimi su programos studentais.

Lengvai pasiekiamas iš Hwy 280, imtis ūkio Hill Blvd. išeiti ir galva į rytus už pusės mylios. Cañada Kolegija yra įsikūręs vakarinėje papėdėje Redwood City ir pamiršo San Francisko Bay.

programos

Virtuvė ir vonia dizainas sertifikatas yra akredituota pagal NKBA (Nacionalinė virtuvė ir vonia asociacijos). AS laipsnis ir Interjero dizainas sertifikatas Achievement atitinka minimalius švietimo kvalifikacinius reikalavimus aSiD (American Society of interjero dizaineriai) sąjungininkų narystę. Tai, taip pat virtuvėje ir vonios dizainas sertifikatas ir gyvenamųjų ir komercinių dizainas sertifikatas atitinka išsilavinimo reikalavimas dėl IDEX egzaminas tapo sertifikuota Interjero dizaineris (CID) Kalifornijoje. Užbaigimas virtuvės ir vonios dizaino sertifikatas rengia studentus AKBD (Associate Kitchen & Bath dizainas) egzaminą, ir kartu su pakankamu darbo patirtį srityje LIL (sertifikuotas Virtuvė dizaineris) ir BĮK (Certified Vonios dizaineris) egzaminus. Jei studentas turi uždirbo bakalauro kvalifikacinį laipsnį, jis / ji turi pamatyti patarėjas dėl kursų, baigtų per pirmuosius dvejus metus kolegijoje, kad gali pakeisti bendrojo lavinimo ir / ar kitų susijusių kursų. Visi prašymai interjero dizaino ir susijusių kursų, kurių buvo imtasi kitų institucijų Kanadoje kurso reikalavimus keitimą turi būti patvirtintas interjero dizaino katedros koordinatorius.

Programa Mokymosi rezultatai:

Studentai baigia šią programą galės:

  • aiškiai ir glaustai bendrauti projektinius (ty vizualiai, žodžiu ir raštu).
  • Plėtoti konkurencingą pramonės standartinės įgūdžių atitinkamose srityse.
  • Suprasti elementus ir principus dizainas per konkrečią discipliną įgyvendinimą.
Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų
Trukmė ir kaina
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Pradžia
Sau 2019
Duration
Trukmė
Dieninės
Locations
Jungtinės Amerikos Valstijos - San Mateo, California
Pradžia : Sau 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Dates
Sau 2019
Jungtinės Amerikos Valstijos - San Mateo, California
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla