Oficialus aprašymas

Dauguma architektūra didžiųjų, baigusi mokslus ir gauti savo profesinę laipsnį, bus pasirinkti gauti savo licenciją verstis architektūros ir eiti į privačia praktika kaip savininkų savo įmonę.

Kaip praktikų, jie bus aptarnauti platų klientų: asmeninįpranešimą, verslo, institucinė ir Vyriausybės. Kiti gali išrinkti rasti darbą esamų architektūrinių firmų nariais savo komandos, kuriant ir plėtojant užstatytą aplinką.

Kai kurie gali išrinkti daryti išankstinį darbą tokiose srityse, kaip meno, istorinio atkūrimo, produkto kūrimo, valdžios, politikos, verslo administravimo, teisės, švietimo, medicinos, mokslinių tyrimų, žemės vystymo, kariuomenės ir tt Kiti rasti galimybių susijusiose srityse, kurie naudoja technines ir problemų sprendimo įgūdžius, gautus iš jų architektūros išsilavinimą.

Rekomenduojama vidurinės mokyklos paruošimas: akademinę programą, įskaitant matematika (4 metai), mokslas (4 metai), anglų (4 metai), menas (2 metai), Braižyba (1 semestras). Studentai turėtų patikrinti kursų aprašymai ir prielaidas, ir aptarti rekomenduojamą seka su architektūros patarėjas / patarėjas.

Rekomenduojama vidurinės mokyklos paruošimas:

Kursinių str, matematikos (ketverių metų), Braižyba, anglų

Universitetas perkėlimo programa

Naudokite Assist nustatyti mažesnį dalinimo pagrindinį pasirengimą architektūros, architektūros inžinerijos, ar peizažas, miestas ir regioninio planavimo už Kalifornijos valstybinio universiteto ir Kalifornijos sistemų universitete. Savarankiškam arba "out-of-valstybinių kolegijų ir universitetų naudoti savo katalogus rasti šią informaciją. Perdavimo paslaugos gali padėti jums rinkti šią informaciją.

Dauguma architektūra didžiųjų, baigusi mokslus ir gauti savo profesinę laipsnį, bus pasirinkti gauti savo licenciją verstis architektūros ir eiti į privačia praktika kaip savininkų savo įmonę. Kaip praktikų, jie bus aptarnauti platų klientų: asmeninįpranešimą, verslo, institucinė ir Vyriausybės. Kiti gali išrinkti rasti darbą esamų architektūrinių firmų nariais savo komandos, kuriant ir plėtojant užstatytą aplinką. Kai kurie gali išrinkti daryti išankstinį darbą tokiose srityse, kaip meno, istorinio atkūrimo, produkto kūrimo, valdžios, politikos, verslo administravimo, teisės, švietimo, medicinos, mokslinių tyrimų, žemės vystymo, kariuomenės ir tt Kiti rasti galimybių susijusiose srityse, kurie naudoja technines ir problemų sprendimo įgūdžius, gautus iš jų architektūros išsilavinimą.

Programa mokoma:
Anglų

Peržiūrėti 13 daugiau kursų San Mateo Colleges of Silicon Valley »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Sau 2020
Duration
4 - 5 semestrus
Dieninės
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Sau 2020
Galutinis paraiškų davimo terminas

Sau 2020

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date