Bakalauro architektūros (1. dveji metai)

San Mateo Colleges of Silicon Valley

Programos aprašymas

Oficialus aprašymas

Bakalauro architektūros (1. dveji metai)

San Mateo Colleges of Silicon Valley

Dauguma architektūra didžiųjų, baigusi mokslus ir gauti savo profesinę laipsnį, bus pasirinkti gauti savo licenciją verstis architektūros ir eiti į privačia praktika kaip savininkų savo įmonę.

Kaip praktikų, jie bus aptarnauti platų klientų: asmeninįpranešimą, verslo, institucinė ir Vyriausybės. Kiti gali išrinkti rasti darbą esamų architektūrinių firmų nariais savo komandos, kuriant ir plėtojant užstatytą aplinką.

Kai kurie gali išrinkti daryti išankstinį darbą tokiose srityse, kaip meno, istorinio atkūrimo, produkto kūrimo, valdžios, politikos, verslo administravimo, teisės, švietimo, medicinos, mokslinių tyrimų, žemės vystymo, kariuomenės ir tt Kiti rasti galimybių susijusiose srityse, kurie naudoja technines ir problemų sprendimo įgūdžius, gautus iš jų architektūros išsilavinimą.

Rekomenduojama vidurinės mokyklos paruošimas: akademinę programą, įskaitant matematika (4 metai), mokslas (4 metai), anglų (4 metai), menas (2 metai), Braižyba (1 semestras). Studentai turėtų patikrinti kursų aprašymai ir prielaidas, ir aptarti rekomenduojamą seka su architektūros patarėjas / patarėjas.

Rekomenduojama vidurinės mokyklos paruošimas:

Kursinių str, matematikos (ketverių metų), Braižyba, anglų

Universitetas perkėlimo programa

Naudokite Assist nustatyti mažesnį dalinimo pagrindinį pasirengimą architektūros, architektūros inžinerijos, ar peizažas, miestas ir regioninio planavimo už Kalifornijos valstybinio universiteto ir Kalifornijos sistemų universitete. Savarankiškam arba "out-of-valstybinių kolegijų ir universitetų naudoti savo katalogus rasti šią informaciją. Perdavimo paslaugos gali padėti jums rinkti šią informaciją.

Dauguma architektūra didžiųjų, baigusi mokslus ir gauti savo profesinę laipsnį, bus pasirinkti gauti savo licenciją verstis architektūros ir eiti į privačia praktika kaip savininkų savo įmonę. Kaip praktikų, jie bus aptarnauti platų klientų: asmeninįpranešimą, verslo, institucinė ir Vyriausybės. Kiti gali išrinkti rasti darbą esamų architektūrinių firmų nariais savo komandos, kuriant ir plėtojant užstatytą aplinką. Kai kurie gali išrinkti daryti išankstinį darbą tokiose srityse, kaip meno, istorinio atkūrimo, produkto kūrimo, valdžios, politikos, verslo administravimo, teisės, švietimo, medicinos, mokslinių tyrimų, žemės vystymo, kariuomenės ir tt Kiti rasti galimybių susijusiose srityse, kurie naudoja technines ir problemų sprendimo įgūdžius, gautus iš jų architektūros išsilavinimą.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų
Trukmė ir kaina
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Pradžia
Sau 2019
Duration
Trukmė
4 - 5 semestrus
Dieninės
Locations
Jungtinės Amerikos Valstijos - San Mateo, California
Pradžia : Sau 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Dates
Sau 2019
Jungtinės Amerikos Valstijos - San Mateo, California
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla