Read the Official Description

Transliacija ir elektronikos Media prisijungė Grafinis dizainas ir web / Multimedia vienoje integruotoje departamento: skaitmeninių žiniasklaidos priemonių. Ši nauja departamentas rengia studentų darbo, teikiant tarpdisciplininio žinių ir įgūdžių.

Augantys ryšių kanalus užtikrinti paklausą žiniasklaidos turinio ir kolegijos San Mateo padeda mokyti naujos kartos žiniasklaidos kūrėjams.

 • Gauk praktinis mokymas mažose įguloms.
 • Naudokite skaitmeninio vaizdo įranga profesinėje aplinkoje - tiesiai darbo transliuoti stoties, KCSM.
 • Tikėtis griežtą mokymo tiek studijoje ir lauko gamybai, fotoaparato veikimas, garso įrašymą, ir apšvietimą.
 • Pradėkite kurti savo demo reel su realaus pasaulio projekto užduotis, pavyzdžiui: 30 TV laidas, funkcijos, reklaminius, švietimo, ir mokymo vaizdo įrašus.
 • Nėra laukia čia. Jūs pradėsite naudojant profesionalią transliavimo įrangą iš karto.

Mūsų studentas mokymo įstaiga yra įsikūrusi KCSM San Francisko Bay Area, Šeštosios didžiausių žiniasklaidos rinkoje JAV širdis.

 • KCSM transliuoja 24 valandas per parą.
 • Studentai liudytojas užkulisiuose aplinkos A
 • 24-valandų TV ir FM radijo stotį.
 • Studentai turi lengvą priėjimą prie talentingų ir patyrusių specialistų, dirbančių transliavimo pramonėje.

Pradėkite žvalgyba transliavimo su DGME 100 Media visuomenėje, kuri yra ne gamybos Žinoma, tačiau ji suteikia pagrindai:

 • Trace Radijo, televizijos istorija, ir internetą
 • Išnagrinėti, kaip elektroninės žiniasklaidos įtakos visuomenės
 • Dalyvauti diskusijose žiniasklaidos etikos ir populiarių žiniasklaidos teorijos
 • Analizuoti vaidmuo žiniasklaida atlieka savo paties gyvenimą

Skaitmeninių medijų studijos

AMT Digital Media (DGME) programa mokyti naujos kartos žiniasklaidos priėmėjams grafinis dizainas, web dizainas, televizijos programų transliavimo, garso ir vaizdo produkcijos, ir interneto programas. DGME Mokymo programoje derinamos buvusius koledžo kursus transliacija & elektroninėmis priemonėmis, Grafinis dizainas ir web / Daugialypė terpė. Šios mokymo programos pokyčiai veidrodis pokyčius žiniasklaidos pramonės, kurioje radijo, multimedia, ir grafikos srityse yra susijungiančių į įvairiais būdais.

Digital Media "programa suteikia galimybes studentams užsidirbti susieti laipsnių, perkelti į ketverių metų institucijomis, uždirbti Sertifikatai pasiekimų ir sertifikatai specializacijos ir įgyti žinių ir įgūdžių, reikalingų darbo vietoje. Pasibaigus programos pagrindą yra įsipareigojimas suteikti studentams realaus gyvenimo, hands-on patirties, kad bus parengti juos nedelsiant užimtumo ir viršutinio skyriaus užsiėmimuose. Praktinis mokymo siūlo realaus pasaulio patirtimi su dabartiniais programinės įrangos ir skaitmeninių įrenginių.

Digital Media "programa yra įsikūręs College Center Building 10 per naujo ir įdomaus state-of-the-art įrenginių. Digital Media "įrenginys yra protingas klases, siūlanti naujausias garso / vaizdo technologija, Digital Media Center" su "Apple iMac" kompiuteriai, o prižiūrima įranga centras studentams skolintis skaitmeninės kameros, skaitmeniniai įrašymo ir mikrofonai savo projektus.

Įrenginys taip pat namų penkis įrašų studijos prieinamos skaitmeninio garso ir elektroninės muzikos studentams. Studija A, profesinės lygio nuoma ir mokomoji erdvė, yra 400 kvadratinių pėdų gyventi kambarys, atskiras valdymo pultu, ir izoliacijos stendą su kūdikiu fortepijono. Studija B yra mažesni ir yra valdymo pultu ir izoliacijos stendą tinka podkładaniu įrašymo.

Atkreipkite dėmesį, kad dauguma / visi programos yra prieinamos ne visiems iš mūsų trijų kolegijų.

Program taught in:
Anglų

See 13 more programs offered by San Mateo Colleges of Silicon Valley »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Sau 2020
Duration
By locations
By date