Read the Official Description

Gabių ir talentingų Mokymo Programa

Visi Gabių ir talentingų Švietimas kursai internete, išskyrus GATE 6391 Išplėstinė Praktikumas į Gabių Švietimas (Vasarą ir rudenį sesijas). Vasaros seansas vyks keturias dienas per STEMulate akademijos sagas ir rudenį sesijos susitiks keturi šeštadieniais.

Tie, vykdo GATE kaip ASTL, pagreitino, švietimo specialistais arba daktaro vadovavimo laipsnių turėtų pamatyti tuos programos tinklalapius jų konkrečias akis į akį reikalavimus.

Gabių kursai kaip pasirenkamasis

Ieškote labai pasirenkamųjų savo studijų programa, kad bus naudinga jums ir studentai mokote? Visi mokytojai nustatė gabius ir talentingus studentus jų kursus ir turėti studentų, kurie Excel vienoje ar daugiau sričių. Kursai vartuose programa akcijų strategijas užsiimti pažangių studentų mokymosi keliose turinio srityse. Kaip savo studijų programą pasirenkamasis, mes norėtume paskatinti jus apsvarstyti galimybę imtis vieno iš kursų iš GATE programą. Prieš įtraukiant į kursą, jums reikia susisiekti su savo katedros vedėjas užtikrinti vartai Žinoma atitinka jūsų programos pasirenkamuosius reikalavimus. Imtis papildomų Gate kursus, jums reikės būti visiškai įtraukti į vartų programą.

GATE 6353 Įvadas į Gabių ir talentingų vasaros I, Fall Šis kursas bus ištirti ir talentingas, talentingas, ir kūrybinio vaiko savybes valstybinėse mokyklose. Akcentuojamas (a) istorinės raidos srityje; (B) charakteristikos ir žymėjimas; (C) programavimo galimybes ir modelius, susijusius su gabių švietimo srityje; ir (d) švietimo programas ir intervencijas.

GATE 6355 Gyvenimo ir Instrukcija Gabių mokinių-Fall Šis kursas moko kandidatus, kaip sukurti diferencijuoto mokymo programas ir strategijas, būtinas veiksmingai teikti atitinkamas patirtimi, medžiagas ir aplinkas, padedančias optimalaus mokymosi ir plėtros gabus ir talentingas.

GATE 6357 Kūrybiškumas, inovacijos ir tendencijos Gabių Švietimas - vasaros II Dabartinės tendencijos ir klausimai talentingas švietimo įskaitant tenkinant kūrybinių studentai, talentų plėtros ir inovacijų poreikius ir nustatyti ir tarnauja daug žadantys mažai atstovaujamoms grupėms yra ištirta.

GATE 6358 Afektyviniai strategijas Gabių ir talentingų -Spring Šis kursas nagrinėja strategijas, būtinas spręsti psicho-socialinius poreikius, susijusius su asmenybės, brandumo, talentingumas, ir kūrybiškumą. Betono strategijos valdymo mokinių emocinius poreikius, taip pat atitinkamos patirties, medžiagos ir aplinka palankios optimalaus mokymosi / plėtros gabus ir talentingas yra teikiamos.

Gabių ir talentingų Išsilavinimas Magistras sertifikatas / ia programa

15 absolventas valandų pusmetis

GATE 6353 Įvadas į Gabių ir talentingų vasaros I, Rudens Šis kursas bus ištirti ir talentingas, talentingas, ir kūrybinio vaiko savybes valstybinėse mokyklose. Akcentuojamas (a) istorinės raidos srityje; (B) charakteristikos ir žymėjimas; (C) programavimo galimybes ir modelius, susijusius su gabių švietimo srityje; ir (d) švietimo programas ir intervencijas. GATE 6355 Gyvenimo ir Instrukcija Gabių mokinių kritimo Šis kursas moko kandidatus, kaip sukurti diferencijuoto mokymo programas ir strategijas, būtinas veiksmingai teikti atitinkamas patirtimi, medžiagas ir aplinkas, padedančias optimalaus mokymosi ir plėtros gabus ir talentingas.

GATE 6357 kūrybiškumą, naujoves ir tendencijas Gabių Švietimas - vasaros II Dabartinės tendencijos ir klausimai talentingas švietimo įskaitant tenkinant kūrybinių studentai, talentų plėtros ir inovacijų poreikius ir nustatyti ir tarnauja perspektyvus mažai atstovaujamoms grupėms yra ištirta.

GATE 6358 Afektyviniai strategijas Gabių ir talentingų -Spring Šis kursas nagrinėja strategijas, būtinas spręsti psicho-socialinius poreikius, susijusius su asmenybės, brandumo, talentingumas, ir kūrybiškumą. Betono strategijos valdymo mokinių emocinius poreikius, taip pat atitinkamos patirties, medžiagos ir aplinka palankios optimalaus mokymosi / plėtros gabus ir talentingas yra teikiamos.

GATE 6391 Išplėstinė Praktikumas į Gabių Švietimas-Virtual Praktika pavasarį (reikalingas instruktorius patvirtinimas); Akis į akį Praktika vasarą Mokymosi patirtis yra numatytas kurių aparatinėje įgūdžius klasėje organizavimo, valdymo, planavimo, mokymo ir tokioje srityje, nustatymo. Kandidatai bus baigti Išplėstinė Praktika patirtį vienu iš dviejų būdų: beveik per semestrą naudojant diferencijuotą ugdymo turinį ir mokymo strategijas, sukurtus Gyvenimo ir Instrukcija Course (Pastaba: virtualus variantas yra kandidatų, gyvenančių daugiau nei 60 mylių nuo miestelio; tik programos koordinatorius patvirtinimas) arba akis į akį naudojant instruktoriaus pasirinktas diferencijuotą ugdymo turinį turi būti įgyvendinama intensyvi lauko pagrįstas patirtimi, kuri reikalauja dėsto universiteto bendruomeninės vaikų stovyklą. Įrašas tik GT mokytojų kandidatų ir reikalingas išankstinis patvirtinimas iš instruktorius. Sąlyga: GATE 6357, 6353, 6355,6358.

Svarbi pastaba: Kandidatai privalo perduoti valstybės paskirta Praxis egzaminą (-us), kad pridėtumėte gabių ir talentingų licenciją esamų Arkanzasas mokymo licencijas. Out-of-state studentai turėtų patikrinti su savo valstybės išdavimo mokytojų licencijos išdavimo agentūra nustatyti ia tinkamumą ir valstybės konkrečių abipusiškumo taisykles ir reglamentus.

Kaina

Klausimas: Kiek ši programa man kainuos? *

  • Mokslą ir mokesčiai: $ 3,600
  • Knygos ir reikmenys: $ 600
  • On-campus kambaryje ir lenta: nepasiūlo
Program taught in:
Anglų

See 2 more programs offered by University of Central Arkansas »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rugs 2019
Duration
15 valandos
Ištęstinės
Dieninės
Price
3,600 USD
Studijų kainą ir įmokų, plius $ 600 knygų ir reikmenys
By locations
By date
Start Date
Rugs 2019
Application deadline

Rugs 2019