Read the Official Description

Graduate Management Admission Test arba Universiteto pažymėjimas informacinių sistemų valdymo (ISM) plėtoja mokinių gebėjimus koncepciją ir valdyti kūrimą ir įgyvendinimą aukštos kokybės informacines sistemas. Mokymo programa orientuota į koncepcijų, metodų ir praktinio pritaikymo informacinių sistemų pasaulio vietoje.

Absolventai galės valdyti vidaus ir užsakomuosius informacinių sistemų ir efektyviai atlikti ir kaip gamintojui, tiek vartotojui informacinių sistemų paslaugas. Programos absolventai bus parodyti profesines kompetencijas, kad bus padaryti juos vertingų autoriams ir vadovai kryžminio funkcinės pasaulio komandų darbo kartu, įgyvendinant kaitos procesus ir inovacijas organizacijose diegti, valdyti ir atnaujinti naujų ir esamų informacinių sistemų.

Programos Reikalavimai

Programa susideda iš keturių (4) Pagrindiniai kursai ir du (2) Pasirenkamieji dalykai. Pasirenkamųjų kursų suteikti pagrindą studentams toliau plėtoti kompetencijas įtraukti į pagrindinių kursų, remdamiesi savo interesų sritį galimybę.

Privalomos kursai

Visi nauji studentai Šis sertifikatas programa reikia tam tikrų pagrindinių įgūdžių, kad galėtų sėkmingai programą. Studentai, kurie neturi reikiamos fone verslo administravimo ir informacinių technologijų reikia imtis kai kurių arba visų būtinųjų kursus, kol jie pradeda studijuoti kursus programoje. Kai kuriais atvejais, programa prielaida kursai gali turėti kurso prielaidos turi būti imtasi prieš įtraukiant į programą išankstinius kursus.

Programos tikslai

Programos tikslai Graduate Certificate in ISM patenka į dvi pagrindines kategorijas: techninių ir organizacinių. Baigus šią programą, absolventai galės: Techninė Domenų

  • Naudokite šaltinių ir priemonių įvairovė išlaikyti valiutą pagrindinių kategorijų verslo informacinių sistemų ir programinės įrangos infrastruktūros priemones ir sistemas.
  • Atlikite atitinkamus projektavimo sprendimus, kaip analizės rezultatas dėl sistemos ir paslaugų savybės.

organizacinė Domenų

  • Tvarkyti in-house užsako informacinių sistemų ir efektyviai atlikti ir kaip gamintojui, tiek vartotojui informacinių sistemų paslaugas.
  • Valdyti verslo procesus, pasitelkiant įvairius analizės, projektavimo ir optimizavimo metu, atsižvelgiant į organizacinius poreikius.
  • Įdarbinti geriausią praktiką planavimas, biudžeto sudarymas, planavimas ir pirmaujančių informacinių sistemų projektų ir programų.
  • Įdarbinti geriausią praktiką vertinant, patrauklus, ir valdant trečiųjų šalių paslaugų teikėjų.
Program taught in:
Anglų

See 7 more programs offered by Virginia International University »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rgp 2019
Duration
2 semestrus
Dieninės
Price
13,068 USD
Deadline
Susisiekti su mokykla
Applicant Outside of the US July 15th, 2016; Applicant Already in the US August 19th, 2016
By locations
By date
Start Date
Rgp 2019
Application deadline
Susisiekti su mokykla
Applicant Outside of the US July 15th, 2016; Applicant Already in the US August 19th, 2016

Rgp 2019

Location
Application deadline
Susisiekti su mokykla
Applicant Outside of the US July 15th, 2016; Applicant Already in the US August 19th, 2016
End Date