Absolventas Pakuotės dizainas

Vienas iš labiausiai stabilios ir saugios perduoti vertybes ir prekės ženklo būdų yra per pakuotės. Produktai ir ypač tai, kas praėjo per konteinerių, vis, vienas iš pagrindinių išteklių kompanija.

Pakavimas uždavinys yra išmokti kurti ir plėtoti veiksmingą, gali sukurti ypatingą ryšį su savo auditoriją, kad poveikis tik milisekundės ir generuoti vartotojų pakuotės lojalumą.

Pakuotės dizainas yra visiškai skiriasi nuo kitų dizaino disciplinų drausmės, nes jos pagrindinis tikslas yra momentiniai pripažinimas. Sėkmės pakavimas iliustruoja didelių ženklų turėtų turėti, visų pirma, nuoseklumą savo komunikacijos.

Tikslai studijų pakopos studentams ir specialistų, turinčių patvirtintą patirtį, kurie nori specializuotis prekių ženklų ir pakuočių dizainas.

TIKSLAI RENGIMO

Traukinys dizaineris konceptualizavimo, kuriant ir plėtojant pakuotės suteikiant jai įrankiai procese, siekiant padėti jums sukurti geriausią kūrybinį sprendimą tikslų, kurie kyla.

GYVENIMO

Ši magistrantūros kursas yra suskirstytas į 3 modulius ir sudaro su Baigiamosios studijų projektas. Tiksliau, jie organizuoja konferencijas su specialistais klavišą ir aktuali ar užbaigtų antrosios pakopos mokymo klausimais.

  • Aš modulis - Pakuotės dizainas procesą.
  • II modulis - Įrankiai.
  • III modulis - Pakavimo statybos projektai (5 seminarai).

DUOMENŲ LAPAS

Problema: 6-asis leidimas

Kvalifikacija: Pakuotės dizainas Baigiu nuo Vic-UCC universitete. Studentai, neturintys universitetų laipsnių gaus diplomą universiteto tęstinių tyrimų.

Kreditai: 30 ECTS

Mokyklos laikotarpis: Iš 20 spalis 2015 iki gegužės 2016 pristatymas PFE: Bir 2016

Darbo laikas: Antradienį ir ketvirtadienį nuo 19h iki 22h

Modalidad: Klasė

Kalba: Ispanų

Kaina: 3690 €

Prisjungimas: Absolventai ir / ar absolventai. Aukštojo absolventai. Lygis mokymo ciklai plastinis menas ir dizainas, ir profesionaliems šeimoms: Interjero dizainas, grafinis dizainas, pramoninis dizainas ir taikomoji dailė drabužių. Profesionalai be konkrečios kvalifikacijos sektoriuje, kurie gali įrodyti, profesinę patirtį. Prieiga prie žinoma yra nustatoma atrankos procese.

Pastabos: Ispanijos intensyvus kursas rugsėjo užsienio studentams, kurie nori stoti į magistro (neprivaloma kursas).

Programa mokoma:
Ispanų

Peržiūrėti 14 daugiau kursų Bau Design College of Barcelona »

Šis kursas yra Campus based
Duration
1 metai
Dieninės
Price
3,690 EUR
Pagal vietas
Pagal datą
Galutinis paraiškų davimo terminas
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date