Baigiu išsamių tyrimų, gydytojas ir susieti aukštojo mokslo ekonomikos ir plėtros

L’Université Catholique Du Congo

Programos aprašymas

Oficialus aprašymas

Baigiu išsamių tyrimų, gydytojas ir susieti aukštojo mokslo ekonomikos ir plėtros

L’Université Catholique Du Congo

Antrosios studijų pakopos lygyje, studentai gali įsigyti kategorijų baigė Aukštesniųjų studijų daktaras bei su jais bendradarbiaujančių aukštojo mokslo ekonomikos ir plėtros.

Taip pat organizuojamos magistrantūros programa, vedančio į specialų laipsnį ekonomikos ir plėtros. Kursai paskirstyti per 2 metus.

ugdymo tikslų

Ekonomikos ir plėtros fakultetas siekiama rengti specialistus, kurie alsuoja Evangelijos ir socialinio mokymo Bažnyčios, kurie galėtų įlieti krikščionišką dvasią ir bet kokio verslo, kurioje jie dirba, už kad jis prisideda prie neatsiejama plėtros žmogui ir visuomenei.

Į ekonomikos ir plėtros absolventas turi gebėti projektuoti, koordinuoti ir nukreipti veiksmų vystymą valstybės, provincijos, vietovėje ar kito verslo, analizuojant įvairių sektorių įtaka ir pirmaujanti aparatai šių sektorių bendradarbiavus bendros vizijos kūrimo.

Į ekonomikos ir plėtros absolventas yra pašauktas dirbti valstybinėse institucijose, nacionalinių ir tarptautinių institucijų ir organizacijų inicijuotų Bažnyčios, pilietinės visuomenės ir valstybės jiems padėti racionalizuoti savo sprendimus ir vadovauti už bendrą visuomenės gerovę.

Jis turi gebėti tinkamai analizuoti poreikius, apibrėžti veiksmo tikslų, kurti ir įgyvendinti strategiją, veiksmų, įvertinti projektą kurti ir siūlyti priemones.

Į ekonomikos ir plėtros absolventas turi būti naujo tipo theorizes ne tik principus ir įstatymus rinkos ekonomikos ekonomistas, tačiau supranta, kad pagrindinis tikslas mūsų šalyje yra inicijuoti augimą ir plėtra dabartinėmis sąlygomis, kurios reikalauja strategijų derinys ir teorijos ir modeliavimo naudojimą remiantis tiek fakto ir etinių vertybių.

Jis turi gebėti integruoti į komandą. Būdamas tam tikras pareigas, jis atneš į jo kolegos, vadovų ir pavaldinių, vizija ir techninio įgyvendinimo neatskiriama plėtrai. Bendradarbiaujant su kitomis įstaigomis bendrovės, ji turi būti suteikta galimybė pateikti save ranką į tešlą. Jis turi būti tiesioginio kontakto su gyventojų ir padaryti save keletą konkrečių veiksmų ir gebėti kurti save mažą pramonės, žemės ūkio, socialinę, komercinis, švietimo ir tt

Į ekonomikos ir plėtros absolventas turi, jo elgesį, tarnauti kaip betono aplinkoje, kurioje jis gyvena modelį. Tai reiškia, kad atsižadėjimo dvasia siekiant prisidėti prie integruoto bendruomenės plėtros. Dėl žmonių negali sutikti įsipareigoti integruota plėtros poreikių, atsiradusių patikimų modelių. Į ekonomikos ir plėtros absolventas turėtų būti pagalbininkas, koordinatorius ir į variantų Kongo vyskupų protus organizatorius.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Prancūzų kalba
Trukmė ir kaina
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Pradžia
Vas 2019
Rugs 2019
Duration
Trukmė
2 metų
Dieninės
Locations
Kongo Demokratinė Respublika - Kinshasa, Kinshasa
Pradžia : Vas 2019, Rugs 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Dates
Vas 2019, Rugs 2019
Kongo Demokratinė Respublika - Kinshasa, Kinshasa
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla