Bažnyčios permąstymas besikeičiančioje kultūroje

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Daug buvo parašyta apie dramatišką Bažnyčios narių ir lankomumo sumažėjimą, įrodant „krikščioniškos Britanijos mirtį“ nuo 1960-ųjų iki šių dienų, keliant klausimus apie institucinės bažnyčios ateitį ir „organizuotą religiją“.

Šiuo moduliu siekiama peržengti tokias „antraštes“, kad studentai galėtų naudotis ir teologinėmis, ir sociologinėmis priemonėmis suprasti ir kritikuoti XXI amžiuje bažnyčiai būdingus nuosmukio ir augimo modelius.

Bažnyčia JK bus „skaitoma“ platesniame socialinių, religinių ir kultūrinių pokyčių kontekste bei situacijoje Europoje, Amerikoje ir besivystančiame pasaulyje. Ir šiuolaikinės bažnyčios iššūkiai, ir siūlomi atsakymai bus kritiškai nagrinėjami, ypač atsižvelgiant į bendruomenės, misijos ir tarnystės modelius.

Šis modulis leis studentams įgyti reikiamų priemonių suprasti Bažnyčią misijoje šiuolaikinėje kultūroje. Tai suteiks galimybę įvertinti naujus būdus Bažnyčia ir įvertinti įvairius Bažnyčios augimo tipus, tiek praeities, tiek dabarties. Studentai bus skatinami sužinoti apie skirtingas kultūras ir ištirti įvairias misijos teologijas, pvz., Išlaisvinimo teologijas, juodąją teologiją, žaliąsias teologijas ir šiuolaikinį misijos pokalbį.

Tie, kurie nėra magistrantūros studentai, labai kviečiami rezervuoti šį modulį kaip auditoriai.

Paskutinį kartą atnaujinta Sau. 2021

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Apie mokyklą

Sarum College is an ecumenical centre for Christian study and research where our passion is learning that nourishes the human spirit. Welcoming people of all faiths and none, we offer space and time f ... Skaityti daugiau

Sarum College is an ecumenical centre for Christian study and research where our passion is learning that nourishes the human spirit. Welcoming people of all faiths and none, we offer space and time for enquiring minds to grow in wisdom and courage. Skaityti mažiau