Oficialus aprašymas

Namai namuose

Tuo metu, kai Didžioji Britanija susiduria su gilia būsto krize, socialinis būstas pakėlė politinę darbotvarkę ir jos prioritetai tapo platesni. Tai, savo ruožtu, sukūrė daugiau galimybių įsidarbinti ir platesnę atsakomybę būsto srityje - šis kursas padės jums išspręsti šias problemas ir pasiekti visišką potencialą.


Kodėl Būsto studijos LSBU?

 • Jūs gausite reikiamų įgūdžių, kad galėtumėte sėkmingai dirbti tiek privačių, tiek socialinių būstų srityse.

 • Studentams, sėkmingai baigusiems HNC programą, bus pasiūlyta pažangos vieta BA (Hons) būsto studijoms.

 • Akredituota Chartered Institute of Housing.

 • Profesinės nuorodos: mes reguliariai kviečiame svečius pasisveikinti iš būsto organizacijų kalbėtis su mūsų bakalauro studentais.

 • Per pirmuosius metus mes atliekame trejų dienų kelionę į ekskursijas į Liverpulį ir Mančesterį, kad išnagrinėtume miestų regeneravimo schemą.


Akreditacijos


Pagrindinės kurso informacija - užsakyta pagal režimą

Režimas


Moduliai

1 metai

 • Būstas kontekste
 • Būsto istorijų paaiškinimai
 • Organizacijos
 • Socialinio būsto finansavimas

2 metai

 • Sukurtos aplinkos gamyba
 • Būsto specialistų įstatymas
 • Visuomenė ir gerovė
 • Būsto vadyba ir priežiūra


Įsidarbinimo galimybės

Žinoma, galėsite dirbti būsto valdyme, pagrindinėse būsto paramos tarnybose, vietos pareigūnų ir registruotų socialinių savininkų vadovybės pareigose, finansuoti, būsto plėtrai, atgaivinimui, propagavimui ir benamiai.

Šiuo metu Jungtinėje Karalystėje trūksta kvalifikuotų miestų ir aplinkosaugos planuotojų, todėl mūsų antrosios pakopos studijų paklausa yra ypač didelė. Jei jus domina būstas kaip karjera, galite rasti dirbti privačiame ir socialiniame būstuose arba viešųjų, privačių ir komercinių pastatų priežiūrai ir valdymui.

Pastarieji šio kurso absolventai ėjo į tokius vaidmenis kaip būsto vadybininkas, rajono būsto pareigūnas ir bylų valdymo koordinatorius.

Studentai, baigę HNC, gali įstoti į trejų metų bakalauro (Hons) bakalauro studijas būsto studijose.


Būsto pareigūnas kaip karjera

Būsto darbuotojai tvarko ir valdo savybes savo darbdavių, paprastai vietos valdžios, vardu, o tada užpildo nekilnojamąjį turtą ir užtikrina, kad nuomininkai ir būsto vietos būtų tinkamai prižiūrimi.

Vaidmuo ir atsakomybė

Kasdienės pareigos gali labai skirtis, nuo nekilnojamojo turto patikrinimo, ar reikia atlikti kokią nors techninę priežiūrą, apklausiant nuomininkus už laisvas turtas, nustatant nuomos mokesčius ir sprendžiant su mokėjimais bei įsiskolinimais.

Didelė dalis darbo yra biure, nors apsilankymai nuosavybės ir nuomininkų gali būti dažni. Būsto pareigūnus gali įdarbinti vyriausybės departamentai, labdaros fondai, nekilnojamojo turto bendrovės ir privati ​​savininkai; tačiau didžiausi darbdaviai yra vietos valdžios institucijos.

Įgūdžiai ir atributai

Ši karjera reikalauja puikių bendravimo įgūdžių, tvirto, tačiau jausmingo požiūrio ir stiprių organizacinių įgūdžių. Darbas gali būti sudėtingas ir naudingas vienodomis dalimis: būsto pareigūnai dažnai atlieka svarbų vaidmenį gerinant žmonių gyvenimo kokybę, tačiau taip pat turi spręsti iškeldinimą ir piktnaudžiaujančius klientus.

Atlyginimas

Yra daug galimybių karjeros progresavimui, vykstant nuo būsto pareigūno iki vyresniojo pareigūno, o paskui valdymas yra bendras kelias. Pradedantys būsto pareigūnų atlyginimai prasideda apie £ 20,000- £ 27,000, o valdytojai gali uždirbti iki £ 50,000. (Nacionalinė karjeros tarnyba)


LSBU Įdarbinimo tarnyba

Mes esame Universiteto absolventų užimtumo metai - "Times" ir "Sunday Times" geras universiteto vadovas, 2018 m

LSBU yra pasiryžęs padėti jums plėtoti savo įsidarbinimo galimybes ir sėkmingai įsidarbinti, kai baigsite studijas. Jūsų kvalifikacija tikrai padės, bet konkurencingoje rinkoje jūs taip pat turėsite dirbti dėl savo įsidarbinimo galimybių ir karjeros paieškos.

Kaip LSBU studentas, turėtumėte prieigą prie "Employability Service" ir jos išteklių per savo laiką čia ir dvejus metus po to, kai baigiate studijas.

Mūsų įsidarbinimo tarnyba padės jums tobulinti savo įgūdžius, rasti darbą, interviu metodus, darbo patirtį ar praktiką / stažuotes, ir padės jums įvertinti, ko jums reikia padaryti norint įgyti norimą karjerą savo kurso pabaigoje. LSBU siūlo visapusišką įsidarbinimo tarnybą su įvairiomis iniciatyvomis, kurios papildo jūsų studijas, įskaitant:

 • Tiesioginis įdarbinimas iš darbdavių, kurie atvyksta į tinklą su mokiniais
 • "Job Shop" - kasdienė tarnyba, skirta padėti, pritaikyti CV, motyvacinius laiškus ir programas, rasti internetinių resursų, apklausti ir bendrai ieškoti darbo. Taip pat galima rasti vieną ar kitą paskyrą, skirtą tolesnei paramai
 • Mentoriaus ir darbo šešėlių programos
 • Aukštojo mokslo pasiekimų ataskaita. "HEAR" siekiama skatinti sudėtingesnį mokinių pasiekimų įrašymo būdą, kuriame visiškai pripažįstama, kokių galimybių LSBU siūlo mūsų studentams.
 • Jis suskaidomas į vieną sertifikatą: modulio lygiai, kursų aprašymai, paskirties vietos, LSBU patvirtinta neakivaizdinių studijų veikla
 • Įdarbinimo praktiniai užsiėmimai - nemokami studentams ištisus metus įvairiausiomis temomis
 • Karjeros mugės ištisus metus, kad tikrai sutelktumėte savo mintis apie karjerą po universiteto


Mokymas ir mokymasis

Studentai vieną dieną perduoda vienam darbui ir dalyvauja mokomosiose kelionėse. Yra naudojami įvairūs mokymo metodai, pvz., Projektai, seminarai, mokomieji vizitai ir grupinės pratybos, taip pat tradicinės paskaitos ir seminarai.

Vertinimas daugiausia grindžiamas dalykiniais ir internetiniais egzaminais (be raštiškų egzaminų).


Asmeninis mokymasis

Baigus magistro laipsnį ir socialinių mokslų studentą, pirmąjį semestrą LSBU būsite paskirtas dėstytoju. Jūsų mokytojo vaidmuo yra jūsų pagrindinis kontaktinis asmuo, teikiantis akademinę ir profesinę kvalifikaciją.

Jūsų dėstytojas padės jums maksimaliai išnaudoti savo laiką LSBU, teikdamas patarimus ir nuorodas į kitus universiteto paramos šaltinius. Jie turėtų būti pirmieji universiteto nariai, su kuriais jūs kalbate, jei turite sunkumų, kurie gali turėti įtakos jūsų darbui. Tai gali būti akademinė, finansinė, su sveikata susijusi ar kita problema.

Tavo kursuose turėsite susitikti su savo asmeniniu akademiniu dėstytoju ne mažiau kaip tris kartus per metus iki 30 minučių. Galite susisiekti su savo dėstytoju dėl papildomos pagalbos el. Paštu.


Patekimo reikalavimai

 • Lygis DD (48 UCAS taškai) arba
 • BTEC nacionalinis diplomas MM (64 UCAS taškai) arba
 • BTEC nacionalinis diplomas Extended MPP (64 UCAS taškai) arba
 • Prieigos kursai - praleisti bent 45 kreditus 3 lygiu (48 UCAS taškai).
 • Pareiškėjai privalo turėti 5 GCSE, įskaitant Matematiką, ir anglų kalbą arba lygiavertę (pertvarkyta GCSE 4 ar aukštesnė klasė).
 • Baigę studentai (virš 21 m.) Be aukščiau paminėtųjų gali būti priimti pagal atitinkamą savanorišką ar mokamą darbo patirtį būsto organizacijoje.

Visi moduliai gali keistis universitete ir gali skirtis nuo modulių, kuriuos siūlote studijų metu.

Programa mokoma:
Anglų

Peržiūrėti 51 daugiau kursų London South Bank University »

Paskutinį kartą atnaujinta June 10, 2018
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rugs 2019
Duration
2 metų
Ištęstinės
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rugs 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rugs 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date