BTEC aukštojo nacionalinio civilinės inžinerijos pažymėjimas

London South Bank University

Programos aprašymas

Oficialus aprašymas

BTEC aukštojo nacionalinio civilinės inžinerijos pažymėjimas

London South Bank University

Inžinieriai, kurie sukūrė pasaulį

Nuo vidinių miestų atstatymo iki puikių konstrukcijų, tokių kaip Lamanšo tunelis, pasaulyje yra daug pastatų ir infrastruktūros projektų, kurių negalėjo įvykti be civilinių inžinierių. Šis kursas buvo parengtas mūsų Pramonės konsultacinės grupės indėliu, siekiant suteikti praktinį į projektą orientuotą kursą, kuris suteiks jums įgūdžių ir kvalifikacijų, kurių reikia norint prisijungti prie statybos pramonės.

Jei ketinate atlikti LSBU neakivaizdinį laipsnį, mes patariame imtis HNC maršruto, nes jis yra glaudžiai susijęs su mūsų studijų programomis. HNC 2 metai taip pat yra skirti kitų sričių absolventams, dabar dirbantiems civilinėje inžinerijoje.


Kodėl studijuoti civilinę inžineriją LSBU?

 • Nr.1: Londono modernus civilinės inžinerijos universitetas, "Sunday Times League" lentelė, 2017 m.

 • Inžinerijos tarybos akredituota, visiškai atitinkanti inžinerijos techniko mokymo bazę.

 • Pramonė: mūsų pramonės konsultacinė grupė konsultuoja dėl turinio.

 • Nr. 2 Londono universitetas dėstomas, o Nr. 3 - akademinė parama ir studentų balsas statybos inžinerijoje (Nacionalinis studentų tyrimas, 2017).

 • Akademinė pažanga: pažanga laipsnio lygyje per ne visą darbo dieną.

 • Dienos išleidimo maršrutas: leidžia baigti kursą išlaikant darbo įsipareigojimus.


Pagrindinės kurso informacija - užsakyta pagal režimą

Režimas


Moduliai

Kursas apžvelgia civilinės inžinerijos pagrindus, paliekant jums gerai pasiruošti atvykti į visą studijų programą. Tai apima matematiką, inžinerinę mechaniką, statybos technologijas ir praktikos įgūdžius.

Jei ketinate atlikti LSBU neakivaizdinį laipsnį, mes patariame imtis HNC maršruto, nes jis yra glaudžiai susijęs su mūsų studijų programomis. HNC 2 metai taip pat yra skirti kitų sričių absolventams, dabar dirbantiems civilinėje inžinerijoje.

1 metai

 • Medžiagos ir geologija
 • Statybos praktika
 • Inžinerinė mechanika B

2 metai

 • Konstrukcijos ir statybos technologijos
 • Inžinerinės geodezijos
 • Matematika b


Įsidarbinimo galimybės

Jūs sukursite platų įdarbinimo įgūdžių spektrą, taikydami profesinį mokymosi metodą ir sutelkię dėmesį į įvairias technines žinias ir įgūdžius.


Aukštojo mokslo sėkmės istorijos

Paskutiniai šio kurso studentai išėjo į tokius darbus, kaip projekto vadovas, kiekybinis tyrėjas, vyresnysis struktūrinis specialistas, civilinės inžinierius ir tinklo priežiūros administratorius.


Tęstinumas laipsnio kvalifikacijoms

Jei baigsite šį kursą, galėsite kreiptis dėl tolesnio studijų bakalauro laipsnį, įskaitant mūsų bakalauro (Hons) civilinę inžineriją.

Jei jūs puikiai žaisite HNC lygmeniu, jums gali būti pasiūlyta aukštesnio lygio kvalifikacijos kėlimo programa, atsižvelgiant į minimalius profesinės patirties lygius.


Įsidarbinimo tarnyba

Mes esame Universiteto absolventų užimtumo metai - "Times" ir "Sunday Times" geras universiteto vadovas, 2018 m.

LSBU norime, kad jūs taptumėte sėkminga karjera. Per savo studijas - ir dvejus metus nuo to laiko, kai baigiate studijas - turėsite prieigą prie mūsų "Įdarbinimo" paslaugos, kurią sudaro:

 • Internetinė lenta, kurioje galite pamatyti daugybę paskirties vietų: ne visą darbo dieną, visą ar savanorišką. Taip pat galite nusileisti, kad pamatytumėte "Job Shop" patarėjus, kurie visada gali padėti jums atlikti kitą žingsnį jūsų paieškoje.
 • Mūsų "Careers Gym" siūlo grupines darbo grupes apie CV, interviu metodus ir darbo patirtį, taip pat reguliarius darbdavių įvairiuose sektoriuose pristatymus.

Mūsų studentų verslo komanda taip pat gali padėti jums pradėti savo verslą ir plėtoti vertingus verslumo įgūdžius.


Įranga

Efektyvaus ir atsinaujinančios energijos pastatų centras (CEREB)

Šis 2,8 mln. Svarų sterlingų įrenginys yra unikalus atsinaujinančių ir protingų energetikos sprendimų šaltinis, skirtas mokymams, moksliniams tyrimams ir demonstravimui.


Statybinis inžinierių statinys

"Constructionarium" yra nacionalinė mokymo priemonė, sukurta civilinės inžinerijos magistrantams, norint įgyti praktinę patirtį. Per šešias dienas "Constructionarium" suteikia studentams galimybę tobulinti praktinius įgūdžius ir palaikyti ryšius su pramone.


"Building Information Modeling" (BIM) centras

LSBU padeda pertvarkyti statybų pramonę per pastato informacinio modeliavimo (BIM) centrą. BIM centras veikia kaip inžinerijos, profesinio mokymo ir tinklų kūrimo centras tarp aplinkosaugos sektoriaus praktikos ekspertų. Šiuos įrenginius naudoja studentai ir trumpi kursai.


Mokymas ir mokymasis

Metai Tutoring

Būdamas "Built Environment and Architecture" studentu, LSBU per pirmąsias tris savaites jums bus paskirtas dėstytojas. Jūsų mokytojo vaidmuo yra jūsų pagrindinis kontaktinis asmuo, teikiantis akademinę ir profesinę kvalifikaciją.

Jūsų dėstytojas padės jums maksimaliai išnaudoti savo laiką LSBU, teikdamas patarimus ir nuorodas į kitus universiteto paramos šaltinius.

Jūsų globėjas turėtų būti pirmasis universiteto narys, su kuriuo jūs kalbate, jei turite sunkumų, kurie gali turėti įtakos jūsų darbui. Tai gali būti akademinė, finansinė, su sveikata susijusi ar kita problema.

Kiekvieną savaitę turėsite susitikti su savo metų dėstytoju mažose grupėse. Paprašius galima organizuoti susitikimus "vienas ant vieno". Galite susisiekti su savo dėstytoju už papildomą paramą el. Paštu arba asmeniškai


Patekimo reikalavimai

 • A lygio EEĮ arba
 • BTEC nacionalinis diplomas MPP arba
 • Galimybė įgyti aukštąjį išsilavinimą su 45 egzaminais arba
 • Lygiaverčio lygio 3 kvalifikacija, verta 48 UCAS taškų.
 • 3 lygio kvalifikacija turi apimti matematiką ir fizinę mokslą.
 • Pareiškėjai turi turėti 5 GCSE, įskaitant Matematiką ir anglų kalbą arba lygiavertę (pertvarkyta GCSE klasė 4 ar aukštesnė).
 • Mes sveikiname kvalifikacijas iš viso pasaulio. Anglų kalbos kvalifikacija tarptautiniams studentams: IELTS balas - 6,0 arba Kembridžo kvalifikacija ar aukštesnysis laipsnis C.

Visi moduliai gali keistis universitete ir gali skirtis nuo modulių, kuriuos siūlote studijų metu.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
 • Anglų


Paskutinį kartą atnaujinta June 10, 2018
Trukmė ir kaina
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Pradžia
Rugs 2019
Duration
Trukmė
2 metų
Ištęstinės
Price
Kaina
9,250 GBP
1 metai Neakivaizdinio UK / ES mokestis: 4625 svarai sterlingų; Tarptautinis mokestis: 6562,5 svarus sterlingų
Locations
Jungtinė Karalystė - London, England
Pradžia : Rugs 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Dates
Rugs 2019
Jungtinė Karalystė - London, England
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla