Oficialus aprašymas

Inžinieriai, kurie sukūrė pasaulį

Nuo vidinių miestų atstatymo iki puikių konstrukcijų, tokių kaip Lamanšo tunelis, pasaulyje yra daug pastatų ir infrastruktūros projektų, kurių negalėjo įvykti be civilinių inžinierių. Šis kursas buvo parengtas mūsų Pramonės konsultacinės grupės indėliu, siekiant suteikti praktinį į projektą orientuotą kursą, kuris suteiks jums įgūdžių ir kvalifikacijų, kurių reikia norint prisijungti prie statybos pramonės.

Jei ketinate atlikti LSBU neakivaizdinį laipsnį, mes patariame imtis HNC maršruto, nes jis yra glaudžiai susijęs su mūsų studijų programomis. HNC 2 metai taip pat yra skirti kitų sričių absolventams, dabar dirbantiems civilinėje inžinerijoje.

Mes siūlome galimybę visiems bakalauro studijų namams / ES studentams mokytis darbo, stažuotis ar dirbti, studijuojant visą darbo dieną, pradedant nuo 2019 m. Rugsėjo mėn.

Kodėl studijuoti civilinę inžineriją LSBU?

Nr.1 dėl išlaidų vienam studentui tarp šiuolaikinių Londono konkurentų (Guardian 2019).

Inžinerijos tarybos akredituota, visiškai atitinkanti inžinerijos techniko mokymo bazę.

Pramonė yra svarbi: mūsų pramonės konsultacinė grupė konsultuoja dėl kurso turinio. 10 studentų Didžiojoje Britanijoje mokinių pasitenkinimo ir mokslinių tyrimų intensyvumo inžinerijos srityje („Complete University Guide 2019“).

Akademinė pažanga: pažanga iki laipsnio lygio per ne visą darbo dieną maršrutą. Išleidimo maršrutas: leidžia užbaigti kursą, išlaikant darbo įsipareigojimus.

Pagrindinės kurso informacija - užsakyta pagal režimą

Režimas

Moduliai

Kursas apžvelgia civilinės inžinerijos pagrindus, paliekant jums gerai pasiruošti atvykti į visą studijų programą. Tai apima matematiką, inžinerinę mechaniką, statybos technologijas ir praktikos įgūdžius.

Jei ketinate atlikti LSBU neakivaizdinį laipsnį, mes patariame imtis HNC maršruto, nes jis yra glaudžiai susijęs su mūsų studijų programomis. HNC 2 metai taip pat yra skirti kitų sričių absolventams, dabar dirbantiems civilinėje inžinerijoje.

1 metai

 • Medžiagos ir geologija
 • Statybos praktika
 • Inžinerinė mechanika B

2 metai

 • Konstrukcijos ir statybos technologijos
 • Inžinerinės geodezijos
 • Matematika b

Įsidarbinimo galimybės

Jūs sukursite platų įdarbinimo įgūdžių spektrą, taikydami profesinį mokymosi metodą ir sutelkię dėmesį į įvairias technines žinias ir įgūdžius.


Aukštojo mokslo sėkmės istorijos

Paskutiniai šio kurso studentai išėjo į tokius darbus, kaip projekto vadovas, kiekybinis tyrėjas, vyresnysis struktūrinis specialistas, civilinės inžinierius ir tinklo priežiūros administratorius.


Tęstinumas laipsnio kvalifikacijoms

Jei baigsite šį kursą, galėsite kreiptis dėl tolesnio studijų bakalauro laipsnį, įskaitant mūsų bakalauro (Hons) civilinę inžineriją.

Jei jūs puikiai žaisite HNC lygmeniu, jums gali būti pasiūlyta aukštesnio lygio kvalifikacijos kėlimo programa, atsižvelgiant į minimalius profesinės patirties lygius.


Įsidarbinimo tarnyba

Mes esame Universiteto absolventų užimtumo metai - "Times" ir "Sunday Times" geras universiteto vadovas, 2018 m.

LSBU norime, kad jūs taptumėte sėkminga karjera. Per savo studijas - ir dvejus metus nuo to laiko, kai baigiate studijas - turėsite prieigą prie mūsų "Įdarbinimo" paslaugos, kurią sudaro:

 • Internetinė lenta, kurioje galite pamatyti daugybę paskirties vietų: ne visą darbo dieną, visą ar savanorišką. Taip pat galite nusileisti, kad pamatytumėte "Job Shop" patarėjus, kurie visada gali padėti jums atlikti kitą žingsnį jūsų paieškoje.
 • Mūsų "Careers Gym" siūlo grupines darbo grupes apie CV, interviu metodus ir darbo patirtį, taip pat reguliarius darbdavių įvairiuose sektoriuose pristatymus.

Mūsų studentų verslo komanda taip pat gali padėti jums pradėti savo verslą ir plėtoti vertingus verslumo įgūdžius.

Įranga

Efektyvaus ir atsinaujinančios energijos pastatų centras (CEREB)

Šis 2,8 mln. Svarų sterlingų įrenginys yra unikalus atsinaujinančių ir protingų energetikos sprendimų šaltinis, skirtas mokymams, moksliniams tyrimams ir demonstravimui.


Statybinis inžinierių statinys

"Constructionarium" yra nacionalinė mokymo priemonė, sukurta civilinės inžinerijos magistrantams, norint įgyti praktinę patirtį. Per šešias dienas "Constructionarium" suteikia studentams galimybę tobulinti praktinius įgūdžius ir palaikyti ryšius su pramone.


"Building Information Modeling" (BIM) centras

LSBU padeda pertvarkyti statybų pramonę per pastato informacinio modeliavimo (BIM) centrą. BIM centras veikia kaip inžinerijos, profesinio mokymo ir tinklų kūrimo centras tarp aplinkosaugos sektoriaus praktikos ekspertų. Šiuos įrenginius naudoja studentai ir trumpi kursai.

Mokymas ir mokymasis

Metai Tutoring

Būdamas "Built Environment and Architecture" studentu, LSBU per pirmąsias tris savaites jums bus paskirtas dėstytojas. Jūsų mokytojo vaidmuo yra jūsų pagrindinis kontaktinis asmuo, teikiantis akademinę ir profesinę kvalifikaciją.

Jūsų dėstytojas padės jums maksimaliai išnaudoti savo laiką LSBU, teikdamas patarimus ir nuorodas į kitus universiteto paramos šaltinius.

Jūsų globėjas turėtų būti pirmasis universiteto narys, su kuriuo jūs kalbate, jei turite sunkumų, kurie gali turėti įtakos jūsų darbui. Tai gali būti akademinė, finansinė, su sveikata susijusi ar kita problema.

Kiekvieną savaitę turėsite susitikti su savo metų dėstytoju mažose grupėse. Paprašius galima organizuoti susitikimus "vienas ant vieno". Galite susisiekti su savo dėstytoju už papildomą paramą el. Paštu arba asmeniškai

Patekimo reikalavimai

2018 Įėjimas

 • A lygio EEE arba;
 • BTEC nacionalinis diplomas MPP arba;
 • Galimybė gauti aukštos kvalifikacijos kvalifikaciją su 45 leidimais arba;
 • Lygiaverčio lygio 3 kvalifikacijos, kurių vertė yra 48 UCAS taškai
 • 3 lygio kvalifikacijose turi būti matematika ir fizikos mokslai
 • Pareiškėjai turi turėti 5 GCSE, įskaitant Matematiką ir anglų kalbą arba lygiavertę (pertvarkyta GCSE klasė 4 ar aukštesnė).
 • Mes sveikiname kvalifikacijas iš viso pasaulio. Anglų kalbos kvalifikacija tarptautiniams studentams: IELTS balas - 6,0 arba Kembridžo kvalifikacija ar aukštesnysis laipsnis C.
Programa mokoma:
Anglų

Peržiūrėti 51 daugiau kursų London South Bank University »

Paskutinį kartą atnaujinta February 26, 2019
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rugs 23, 2019
Duration
2 metų
Ištęstinės
Price
9,250 GBP
1 metai Neakivaizdinio UK / ES mokestis: 4625 svarai sterlingų; Tarptautinis mokestis: 6562,5 svarus sterlingų
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rugs 23, 2019
End Date
Sau 24, 2021
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rugs 23, 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date
Sau 24, 2021