BA / BA (Hons) buhalterijos Pathway

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite universiteto tinklapyje

Programos aprašymas

GCU Pathways

Pathway studentai priima bakalauro (Hons) apskaitos bakalauro studijas Glazgo Kaledonijos universitete. Per pirmuosius dvejus metus studijuosite HND apskaitą Glazgo Clyde koledže, tuo pat metu ruošiantis GCU 3 ir 4 metams (už pagyrimą).

BA (Hons) buhalterijos absolventai turi puikias karjeros perspektyvas kaip profesionalūs buhalteriai, rengdami finansines ataskaitas ir registruodami verslo operacijas, stebėdami finansinius rezultatus ir dalyvaudami įmonių susijungimuose, įsigijimuose ir kokybės valdyme.

Pasirinkite Apskaitos studijų Pathway jei:

 • jus domina ekonomika, buhalterija ir finansai
 • norite tapti svarbia verslo pasaulio dalimi
 • jums patinka praktinis darbas
 • Jūs geriausiai dirbate su dėstytojų sąveika
 • Jums patinka dirbti siekiant aiškių tikslų su kiekvienų studijų metų pabaiga

Ką mokysi

 • 3 metai: auditas, aktualijos, viešieji finansai, strategija, tyrimai
 • 4 metai: apima specializuotas temas, pažangias apskaitos ir finansų temas, pasirinkimo galimybes iš platesnių dalykų ir pagyrimų disertaciją jūsų pasirinktoje srityje

"Visos mano trys seserys ir brolis lankė GCU ir aš pasirinkau čia studijuoti buhalteriją, nes mane visada suintrigavo ir sužavėjo verslo pasaulis. Man labai patinka mano programa, nes yra tokia modulių įvairovė ir aš visada mokausi. skirtingi dalykai. Šią vasarą turėjau vasaros stažuotę BNP Paribas, tai papildė mano patirtį “. Aminah Din, BA buhalterija

Patekimo reikalavimai

Visi čia išvardyti įvežimo reikalavimai turėtų būti naudojami kaip orientyras, ir jie turi atspindėti minimalų kiekį, kurį reikia apsvarstyti norint atvykti. Pareiškėjams, kuriems nustatytas sąlyginis vietos pasiūlymas, gali būti paprašyta pasiekti daugiau, nei nurodyta.

1 metai

 • Aukštesnioji „SQA“: BBC ar lygiavertis tekstas, įskaitant anglų kalbą ir matematiką.
 • Atkreipkite dėmesį: „ Pathway kursai skirti tik pareiškėjams, kurių nuolatinė gyvenamoji vieta yra Škotijoje

Progresija

Glazgo Clyde koledžo pažangumas trečiaisiais metais su HND apskaita AAA klasifikuotais vienetais.

Anglų kalba

Akademinis IELTS balas - 6,0 (arba lygiavertis) be jokio elemento, žemesnio kaip 5,5

Papildoma informacija

Kita akademinė ir profesinė kvalifikacija

Kiekviena paraiška GCU yra nagrinėjama atskirai. Jei neturite įprastos akademinės kvalifikacijos, bet galite įrodyti atitinkamą profesinę patirtį ir (arba) kreditus iš pripažintų profesinių organizacijų, jums gali tekti dalyvauti šiame kurse per Universiteto pripažinimo priešmokyklinio ugdymo programą.

Tarptautiniai Pathways

Jei jūs neatitinkate anglų kalbos reikalavimų, jums gali būti suteikta teisė į mūsų ikiseansinę anglų kalbos programą, kurios dėstoma mūsų Glazgo miestelyje.

Mokesčiai ir finansavimas

Mokestis už mokslą dažniausiai priklauso nuo jūsų mokesčio. Koks yra mano studijų mokesčio statusas?

Mokestis už mokslą 2020/21

 • Kolegijoje įsikūrusi: TBC
 • GCU pagrindu: 1 820 £ *

* Škotijos ir ES studentų mokestį už mokslą tvirtina Škotijos vyriausybė ir, patvirtinus jį, jis gali keistis.

Mokesčiai gali būti keičiami ir skelbiami čia tik kaip orientaciniai. Mokesčiai ir grąžinimo politika.

Jums, kaip studentui universitete, taikomi papildomi mokesčiai ir išlaidos, kurie jums gali būti taikomi arba netaikomi, tačiau kuriuos turėtumėte žinoti.

Stipendijos

Mes teikiame kokybišką išsilavinimą už sąžiningą kainą; kaip Bendrojo gėrio universitetas, esame pasiryžę pasiūlyti prieinamą aukštąjį išsilavinimą talentingiems studentams, išlaikydami mūsų mokesčius už mokslą ir suteikiant dosnų stipendijų paketą per 2,5 mln. svarų per metus.

Profesinė akreditacija

Ši programa yra akredituota pagrindinių JK profesionalių apskaitos įstaigų, įskaitant ICAS, ICAEW, ACCA, CIMA ir CIPFA.

Vertinimo metodai

Pirmus dvejus studijų metus jūs lankysite Glazgo Clyde koledžą ir laikysitės HND apskaitos mokymo ir vertinimo gairių.

3 ir 4 metais imsis studijų GCU. Kaip profesionaliai akredituota programa, mūsų požiūris į mokymąsi, mokymą ir vertinimą yra pritaikytas atsižvelgiant į profesijos poreikius ir profesinių organizacijų reikalavimus.

Mes naudojame platų mokymosi ir mokymo metodų spektrą, užtikrinančią ne tik tai, kad mūsų studentai gaus reikiamas žinias ir supratimą apie buhalterinę apskaitą, bet ir tobulins savo intelektinius bei asmeninius įgūdžius.

Mokymo metodai

Pirmus dvejus studijų metus jūs lankysite Glazgo Clyde koledžą ir laikysitės HND apskaitos mokymo ir vertinimo gairių.

3 ir 4 metais imsis studijų GCU.

Mes naudojame įvairius mokymosi ir mokymo metodus, siekdami užtikrinti, kad mūsų programa būtų tinkama ir profesiniu, ir akademiniu požiūriu. Mūsų mokymą palaiko tvirti atitinkamų tyrimų, konsultavimo ir mokslinės veiklos rezultatai.

Visuose mūsų moduliuose naudojama „GCULearn“, virtualioji universiteto mokymosi aplinka, kurioje pateikiama kursų medžiaga, skaitymo šaltiniai, vertinimai ir atsiliepimai. Jis taip pat naudojamas studentams sudaryti sąlygas vykdyti internetinę veiklą ir užduotis, klausytis internetinių transliacijų, dalyvauti internetinių diskusijų grupėse ir dalyvauti tinklaraščiuose bei „Twitter“ pagrindu sukurtoje mokymosi veikloje. Šis požiūris derinamas su tradiciškesniais paskaitų, vadovėlių ir seminarų kontaktais. Mes reguliariai kviečiame kviestinius pramonės lektorius parodyti savo studentams jų pateikiamos akademinės medžiagos praktinę svarbą.

Mūsų mokymo programa yra skirta skatinti įsidarbinimo galimybes, mūsų programa sukurta vadovaujantis profesinių organizacijų reikalavimais, siekiant įgyti akreditaciją ir taikyti išimtis.

Programa taip pat skirta suteikti absolventams prieigą prie įvairių verslo ir viešojo sektoriaus bei akademinės bendruomenės karjeros.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Corporate responsibility and sustainability are fundamental concerns for every organisation. The Glasgow School for Business and Society seeks to address the complex challenges of the global economy, ... Skaityti daugiau

Corporate responsibility and sustainability are fundamental concerns for every organisation. The Glasgow School for Business and Society seeks to address the complex challenges of the global economy, while delivering social benefit to local and global communities. Skaityti mažiau
Glazgas , Londonas + 1 Daugiau Mažiau