Read the Official Description

Anglų kalba aviacijos srityje: ICAO 4 lygio parengimas JAV

JAV: Fort Loderdeilas arba Bostonas

ICAO 4 lygio įgūdžiai yra reikalavimas komerciniams ir privatiems oro linijų pilotai, įskaitant sraigtasparnių pilotus, plaukiojančius tarptautiniu mastu; Oro eismo kontrolės pareigūnai (ATCO) ir padėjėjai; kiekvienas, naudojantis oro ir žemės balso ryšius tarptautiniam oro susisiekimui.

LAL Language Centres JAV siūlo 10 savaičių ICAO 4 lygio egzamino rengimo kursą. Tai apima 20 pamokų per savaitę (15 valandų) ir turi minimalų B1 tarpinio lygio lygį. Kurso turinys yra studentams, turintiems turistinę vizą (B1 / B2), vizos atsisakymą arba F-1 studentų vizą (su papildomomis valandomis). Studentai atlieka egzaminą vietoje programos pabaigoje.

Šio kurso tikslas yra tobulinti studentų komunikacinę kompetenciją, ypač atsižvelgiant į šešis ICAO kalbos mokėjimo deskriptorius: tarimą, struktūrą, sklandumą, žodyną, supratimą ir sąveiką. Studentai tobulins klausymo įgūdžius su autentiškais įrašais, mokosi naudotis standartine ir nestandartine aviacijos situacijose reikalinga funkcine kalba ir žodynu, pagerins jų bendravimą, įskaitant tarimą, tik balso (telefono ir radijo telefonų R / T) situacijose, ir sutelkti dėmesį į pagrindinius profesinius įgūdžius.

Program taught in:
Anglų

See 3 more programs offered by LAL Language Centres »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Bal 2019
Birželis 2019
Duration
10 - 10 savaites
Dieninės
Price
3,500 USD
By locations
By date
Start Date
Bal 2019
Application deadline
Start Date
Spal 2019
Application deadline
Start Date
Birželis 2019
Application deadline

LAL Fort Lauderdale

LAL Boston