Sertifikatas IV Verslas

Australian College of Applied Education

Programos aprašymas

Oficialus aprašymas

Sertifikatas IV Verslas

Australian College of Applied Education

6 mėnesiai visu etatu; Dalis laiko kursus taip pat galima

Programa bus parengti absolventus su verslo įgūdžių, reikalingų diapazone būtų sėkmingas iš verslo aplinkų. Tai apima klientų aptarnavimą, rinkodaros veiklą, verslo komunikacijos ir darbuotojų saugą ir sveikatą.

IV sertifikatas verslas yra skirta tiems, kurie turi mažai jokios verslo patirties ir siekti karjeros verslo ar kurie ketina studijuoti studijų ar diplominio lygį ateityje.

Pagrindinis komponentas ASBM yra tai, kad visi studentai atliks 12 pramonės darbo vietą pamainomis verslo įmonės kaip šio kurso.

Būdai didesnę

Sėkmingas keturių dalykų sertifikate IV Verslas sukels keturi vieneto kredito už verslo bakalauro prie Australijos School of Management, jei ji užpildyta kartu su verslo diplomas.

Kurso temos BSB40215

CIV0030: Verslo Komunikatas BSBADM405 Organizuoti susitikimai BSBADM406 Organizuoti verslo kelionės

CIV0031: Paslaugos valdymas BSBCUS401 koordinuoti klientų aptarnavimo strategijas BSBCUS402 Adresas klientų poreikius BSBCUS403 Įgyvendinti klientų aptarnavimo standartus

CIV0032: Marketingo principai BSBMKG413 reklamuoti produktus ir paslaugas BSBMKG414 Atlikti rinkodaros veiklą

CIV0033: Vadybos informacinės sistemos BSBEBU401 apžvalga ir išlaikyti svetainę BSBITS401 Išlaikyti verslo technologijos BSBWHS401 įgyvendinti ir stebėti WHS politiką, procedūras ir programas, kad atitiktų teisės aktų reikalavimus

Sudarymo taisyklės

Sutarties sudarymo reikalavimai Kad būtų galima pasinaudoti Certificate IV verslo, kandidatas turi užbaigti visus keturis aukščiau išvardytų (4) kurso temomis.

Kreditų perkėlimo Studentai, kurie nori turėti savo AQF kvalifikaciją ir / ar pareiškimas Pasiekimo pripažinta privalo pateikti dokumentinius įrodymus iki įtraukimo į priėmimo skyrius. Kai registracija buvo priimtas, jokių papildomų išimtys bus suteikta. Daugiau informacijos galima gauti Priėmimo skyriuje.

Kurso vertinimas Svarbu pažymėti, kad Bibliją priima vertinimų daiktų ar įrankių, kurie yra suprojektuoti, kad geriausiai tiktų jūsų kursą ir žinias bei įgūdžius, kurie yra reikalaujama būti įrodyta kiekvieno dalyvio numerį. Visi vertinimai yra identifikuojami aiškiai mūsų, kuriems vadovus, kurie numatyti studentams nuo priėmimo. Objektas vadovas suteikia labai daug detalumo laiko ir stilius vertinimą. Svarbu pažymėti, kad dalyviai turi įrodyti kompetenciją per kiekvieną iš nustatytų vertinimo elementų visą savo laiką mokosi kursuose. Apskritai šie vertinimo punktai taikomi šiam kursui.

  • Projektai
  • praktiniai demonstracijos
  • Žiniomis grindžiamos Testai
  • Case Studies
  • Pramonė Talpinimo Portfeliai
  • Patikrinkite taškai

Kiekiai

Vasario ir liepos mėn (Žr mokestis tvarkaraštį metus datas)

Patekimo į rinką reikalavimai Visi studentai privalo būti baigę Australijos Mokslo metų 11 ekvivalentą. Daugiau informacijos galima rasti adresu Priėmimo sąlygos vietiniams studentams ir Priėmimo sąlygos tarptautiniams studentams.

Pastabos

  1. Dalykai turi būti imtasi tam, kad jie yra siūlomi ir vadybos komiteto nuožiūra.
  2. Anksčiau pateikta informacija yra teisinga leidybos metu. Tačiau visos programos gali būti nuolat peržiūrimi vadybos komitetas.
Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų
Trukmė ir kaina
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Pradžia
Sau 2018
Duration
Trukmė
6 mėnesių
Ištęstinės
Dieninės
Price
Kaina
6,100 AUD
Locations
Australija - Perth, Vakarų Australija
Pradžia: Sau 2018
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Dates
Sau 2018
Australija - Perth, Vakarų Australija
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Price
piliečiai; tarptautinių studentų $ 6200