Programos apžvalga
"Pasiekti sėkmės per maksimaliai žmonių įgūdžius"

Didelio našumo Žmonės Įgūdžiai Lyderių padės jums suprasti, kokį poveikį, kad jūs turite apie kitus žmones ir parodyti jums, kaip galite vystyti strategijas, skirtas pagerinti savo žmonių įgūdžius.

Tai praktinis, praktinio vadovavimo plėtros programą, kuri sukuria palankią mokymosi aplinką, kurioje galite išnagrinėti ir aptarti problemas ir pasiekimus galite susidurti diena iš dienos valdyti savo personalą.


Savaitės grafiką jūsų vadovavimo plėtra užtikrina, kad jūsų individualius mokymosi poreikius ir valdymo uždaviniai yra pripažinta.

Intensyvus vadovybės plėtros programą yra nelengvas uždavinys, ir pastangų. Kai kuriems tai gali atstovauti naują pradžią savo profesiniame gyvenime.


Turinys

Būkite sau didesnį pasitikėjimą ir efektyvumą.

Tai vadovybės plėtros programą, yra pagrįstas galinga modelis asmeninį efektyvumą. Jis susideda iš trijų komponentų, kurių kiekvienas yra įgūdžių, kad programa yra skirta pagerinti rinkinys:

1. Tarpasmeniniai problemų sprendimas.
Tai galima pasiekti tik būdami įsitikinę savo savęs pažinimą ir supratimą kitiems. Tai leidžia sukurti geriausią strategijų įtaką bei motyvuoti žmones, ir susiduria su problemomis kuo veiksmingiau.

2. Praktinis taikymas.
Mes naudojame praktinių užsiėmimų, o ne modeliavimo ir yra nuoseklus dėmesys jums praktiškai taikyti savo gyvenimą į savo darbo iššūkius ir problemas. Jūs ištirti ir mokytis iš savo "realaus gyvenimo" darbo problemas - kiekvienas dalyvis duoda savo organizacinę struktūrą, struktūra ir žmones "problema" bus išnagrinėta per programą.

3. Asmeniniai atsiliepimus.
Prieš programos 360 laipsnių tyrimas bus baigtas iki savo kolegoms pateikti duomenis apie savo vadybos įgūdžius ir socialinės raidos poreikius. Sužinosite apie tai, kaip žmonės suvokia savo stipriąsias ir silpnąsias puses ir turi galimybę parengti strategijas, kaip pertvarkyti savo poveikį kitiems ir kaip jūs matė.

Savęs pažinimas.
Priemonės, informuotumą apie savo unikalų asmeninius įgūdžius ir išteklius. Ši programa yra ne apie priėmimo jums kitą asmenį, bet padėti jums "būk savimi" su didesniu pasitikėjimu ir veiksmingumą.

Įžvalga į kitus.
Ar įgūdžius bei veiklą, kuri padės jums vienoje iš sunkiausių valdymo aspektų rinkinys - kaip dera jūsų požiūris į unikalų subtilybėmis ir motyvus kiekvienos dirbate, ar tiesioginio pranešimo, klientų, kolegų
ar bosas.

Tikslinė auditorija

Tai vadovybės plėtros programą pirmiausia yra nukreiptas į aukšto lygio profesionalai, arba vadovai, kuriems bendravimas su kitais žmonėmis yra pagrindinis jūsų vaidmuo. Jūsų pozicija yra viena, kai reikia statyti veiksmingus darbo santykius, per savo organizaciją ir / arba su klientais, su kuriais Jūs dirbate reguliariai.

Programa mokoma:
  • Anglų

Peržiūrėti 22 daugiau kursų London Business School »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rgp. 2019
Duration
6 dienų
Ištęstinės
Price
5,950 GBP
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgp. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rgp. 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date