Aukštojo vizualinio bendravimo diplomas

Bendroji informacija

Programos aprašymas

142632_FONGHiuYing.png

Programos tikslai

Šios programos tikslas - ugdyti studentų gebėjimą bendrauti kūrybiškai, naudojant kūrybines vizualines ir skaitmenines žiniasklaidos priemones. Programa orientuota į tai, kad mokiniams būtų suteikta vizualinio bendravimo įgūdžių analizės mąstymas, vizuali išraiška ir problemų sprendimas, pranešimų interpretavimas, manipuliavimas ir bendravimas per platų grafikos dizaino žiniasklaidos priemonių rinkinį, įskaitant prekės ženklą ir rinkodarą, įtikinamą strategiją, informaciją, interaktyvų dizainą ir vizualiai manipuliuoti. Mes siekiame puoselėti savęs motyvuotus probleminius sprendimus, kurie yra stebimi, įdomūs, aistringi ir išdrįstų pažinti naujas ribas vizualiai bendravime.

Programa taip pat suteikia plačią edukacinę patirtį kūrybiškumui, projektų valdymui, tarpasmeniniam bendravimui ir komandos kūrimo įgūdžiams, kurie atitinka pramonės poreikius lanksčiai suformuluoti absolventus, kurie gali konkuruoti dinamiškoje, sparčiai besikeičiančioje ir besikeičiančioje regioninėje kūrybinėje aplinkoje.

Ši programa suprojektuota taip, kad pabrėžiamas bendrojo pobūdžio, kalbos ir komunikacijos mokymas, viso asmens vystymasis ir darbo patirtis, siekiant geriau parengti studentus tolesniems studijoms ir užimtumui po baigimo.

142634_SHIUTszTai_2A3poster-combined.png

Karjeros galimybės

Absolventai bus įdarbinti kaip grafikos dizaineris, informacinis dizaineris, prekės ženklo konsultantas, interneto / interaktyvus dizaineris, renginių / reklamos meno vadovas, pakuotės dizaineris, knygų dizaineris, iliustratorius, fotografas, nuotraukų redaktorius tokiose srityse kaip grafinis namas, dizaino konsultantas, reklama, žurnalas ir spauda, ​​knygų dizainas, multimedija ir animacija, pakuotė, skaitmeninė rinkodara, renginiai ir parodos, iliustracija, aplinkos ir erdvinė grafika, muziejaus ekspozicija, meno / renginių reklama, reklamos fotografija, žurnalistika ir vaizdo kryptis. Absolventai dažnai dirba kaip individualūs dizaino specialistai ir projektuoja verslininkus, kuriančius savo studijas.

Profesinis atpažinimas

Studentai turi teisę kreiptis dėl studentų narystės Honkongo dizainerių asociacijoje (HKDA).

Bendrieji įėjimo reikalavimai

Baigė aukštąją mokyklą su įrodytu anglų kalbos mokymu, pvz. IELTS 5,0 ar lygiavertis.

Paraišką kiekvienu atveju įvertins atitinkamas skyrius.

Paskutinį kartą atnaujinta Lapk. 2020

Apie mokyklą

The Hong Kong Design Institute (HKDI) is a leading design institution under the VTC Group. It provides high-quality education to cultivate knowledge and professionalism and produces emerging talents w ... Skaityti daugiau

The Hong Kong Design Institute (HKDI) is a leading design institution under the VTC Group. It provides high-quality education to cultivate knowledge and professionalism and produces emerging talents who underpin the creative industries in Hong Kong. Skaityti mažiau