Aukštojo mokslo pažyma (suaugusiųjų, profesionalų ir darbo vietoje mokymasis)

Bendroji informacija

4 locations available

Programos aprašymas

Naršyti švietimo galimybes

Mokymasis nesibaigia, kai mes išeiname iš mokyklos. Tai dabar yra neatskiriama šiuolaikinės darbo aplinkos dalis. Didėja poreikis mokytojams, kurie sugeba kurti, įgyvendinti ir pristatyti įvairias suaugusiųjų mokymosi galimybes darbo vietoje ir platesnei bendruomenei.

USQ aukštojo išsilavinimo pažymėjimas (suaugusiųjų, profesijos ir darbo vietoje mokymasis) suteikia jums galimybę mokytis lengviau mokytis už mokyklos ribų. Sukurtas norint įsitraukti į jūsų darbo aplinką, kai mokymasis yra tinkamas ir naudingas, šis laipsnis leidžia jums atlikti darbą pagrįstą projektą vertinimui atlikti.

Tolesnis tyrimas

Baigę aukštojo išsilavinimo pažymėjimą (suaugusiųjų, profesionalų ir darbo vietoje mokymąsi), kurių minimalus GPA yra 4,0, turėsite galimybę pasinaudoti savo studijų kreditais ir baigti švietimo magistro (suaugusiųjų, profesionalų ir darbo vietoje mokymąsi). )

Jei nepavyks pasiekti 4,0 GPA, prieš pradėdami eiti į švietimo magistro (suaugusiųjų, profesionalų ir darbo vietoje mokymąsi), galite turėti galimybę tęsti studijas pagal aukštąjį išsilavinimo (suaugusiųjų, profesionalų ir darbo vietoje mokymosi) diplomą ( jeigu įvykdytos kitos programos įtraukimo reikalavimai).

Pastaba: ši programa neatitinka mokytojų registracijos Kvinslande. Norėdami gauti mokytojo registraciją Kvinslande, prašome kreiptis į mokymosi ir mokymosi magistro laipsnį.

Karjeros rezultatai

Aukštojo išsilavinimo pažymėjimas (suaugusiųjų, profesionalų ir darbo vietoje mokantis) padidins švietimo darbuotojų, vystymosi srities specialistų ir darbo vietoje dirbančių mentorių žinias ir įgūdžius, susijusius su suaugusiųjų profesine ir darbo vietoje mokymosi aplinka.

Programos struktūra

Profesinė patirtis

Be toliau išvardytų kursų, taip pat reikės baigti profesinę patirtį. Ši patirtis suteikia jums galimybių praktiškai įgyvendinti teoriją.

Kursai, kuriuos reikia ištirti

  • 4 specializacijos kursai (4 vienetai)

Kiek tai kainuos?

Šios programos apytikrės metinės išlaidos jūsų pirmiesiems studijų metams (4 vienetai) yra šios:

Studijų režimas / kaina

  • Mokestis už visą šalies mokestį: 9480 AUD

Paskola, padedanti jums sumokėti mokesčius

Jums gali tekti mokėti savo kursų (dalykinius) mokesčius iš anksto. HECS-HELP ir FEE-HELP leidžia atidėti mokesčius, kol jūsų pajamos pasieks tam tikrą lygį.

Jūs taip pat galite gauti Centrelink finansinę paramą.

Stipendijos ir finansinė pagalba

Galite kreiptis dėl stipendijų, kad padėtumėte studijų išlaidoms.

Profesinė patirtis

Ši programa apima privalomą profesinės patirties komponentą, kuris gali būti susijęs su kelionės, apgyvendinimo ir maitinimo išlaidomis.

Patekimo reikalavimai

  • 3 metų bakalauro laipsnį iš Australijos universiteto ar jam prilygintas.

Anglų kalbos reikalavimai

Jūs privalote atitikti atitinkamus anglų kalbos reikalavimus. Ši programa reikalauja ne mažiau kaip 6,5 IELTS ar lygiavertės.

Jei neatitinkate anglų kalbos reikalavimų, galite kreiptis dėl universiteto patvirtintos anglų kalbos programos.

Kaip taikyti

Uždarymo datos

Taikymas tiesiogiai USQ:

  • 2018 m. Sausio 3 d. - paraiškos uždaromos lapkričio 5 d., O trečiasis semestras prasideda 2018 m. Lapkričio 19 d., Pirmadienį.
  • 2019 m. Pusmetį - paraiškos uždaromos vasario 18 d., O pirmąjį semestrą prasideda pirmadienis, vasario 25 d., 2019 m. Vasario 25 d.
  • 2019 m. Sausio 2 d. - paraiškos uždarytos liepos 1 d. Pirmadienį, o 2 semestras prasideda 2019 m. Liepos 15 d., Pirmadienį.

Jei prašote per QTAC, turėsite patikrinti QTAC uždarymo datas.

Kreditas už ankstesnį studijų ar darbo patirtį

Galite gauti kreditą, jei anksčiau studijote ar turėjote atitinkamą darbo patirtį. Tai padės sumažinti kursų, kuriuos turėsite mokytis, skaičių, kad baigtumėte programą.

Paskutinį kartą atnaujinta Rugpjūtis 2018

Apie mokyklą

Are you thinking about studying in Australia? The University of Southern Queensland (USQ) prides itself on providing the best support possible to help you reach your study and career goals. USQ studen ... Skaityti daugiau

Are you thinking about studying in Australia? The University of Southern Queensland (USQ) prides itself on providing the best support possible to help you reach your study and career goals. USQ students enjoy small class-sizes, collaborative learning spaces, and a suite of support services to enhance your study experience. With students from more than 80 countries and internationally accredited degrees and programs, you can choose to study on campus, external or online. Skaityti mažiau
Toowoomba , Springfildas , Brisbenas , Australija internete + 3 Daugiau Mažiau