Tiems, kurie nori įgyti pažangią teologijos studiją per trumpą programą, mes siūlome aukštojo mokslo diplomą teologijoje, ministerijoje ir misijoje, kurią Durham universitetas patvirtino kaip bendrą apdovanojimų schemą. Šiuo neakivaizdiniu kursu jūs mokysite 5 ir 6 modulius, paprastai per vienerius metus.

Tai yra prieinamas kursas, skirtas tiems, kurie turi kito dalyko laipsnį, ir nori apmąstyti krikščionišką jų profesionalumo svarbą

Magistrantūros sertifikatų moduliai

Per metus jūs mokysite tris modulius:

Biblijos studijose pirmasis svarsto pagrindinius daugelio senojo ir naujojo testamento tekstų aspektus, supažindina jus su šiuolaikiniais biblijos kritikos metodais ir sukuria būdus, kaip naudotis Biblija įvairiose asmeninėse, ministrų ir profesinėse aplinkose.

Antrasis krikščioniškosios doktrinos modulis palygina pagrindinius įsitikinimus su bibliniais pagrindais ir istorinėmis išraiškomis. Jūs būsite apmokyti skaityti, analizuoti ir kritiškai vertinti pirminius teologinius ir filosofinius šaltinius, kad galėtumėte reaguoti į šiuolaikinius klausimus ir problemas ir sužinoti, kaip jie susiję su jūsų dvasiniu formavimu ir ministrų vystymu.

Trečiasis modulis leidžia jums teologiškai apmąstyti krikščioniškąją ministeriją, atsižvelgiant į skirtingus įpareigojančio ir įšventinto pašaukimo modelius ir tai, kaip jie šiandien yra prioritetiniai ir skirti Bažnyčiai.

Vertinimas apima priskyrimus ir išteklių bei portfelių kūrimą. Jums bus suteiktas kiekvieno modulio ženklas ir bendras sertifikatas.

Kaip taikyti

Prašymai įstoti į šį kursą priimami bet kuriuo metu, tačiau kiekvienais metais rudenį įregistruojate naujų mokinių. Paprastai jums reikės baigti studijas, bet mes apsvarstysime kitus su atitinkamomis kvalifikacijomis. Kai jūsų paraiška bus priimta, jums bus paskirtas asmeninis dėstytojas, kuris padės jums atlikti savo studijas. Be to, turėsite prieigą prie mūsų Moodle interneto svetainės su mokomosiomis medžiagomis, forumuose, atsiliepimų formomis ir detalėmis apie kiekvieno modulio įvertinimą. Tiesiog užpildykite paraiškos formą ir grąžinkite ją elektroniniu paštu registry@stjohns-nottm.ac.uk.

Paraiškų teikimo proceso metu užsienio studentai turės pateikti įrodymų, kad bet koks ankstesnis užsienio studijas / išsilavinimą galima palyginti su JK kvalifikacija. Tai galima padaryti naudojant NARIC href = "https://www.naric.org.uk/naric/Individuals/Default.aspx

NARIC taip pat gali pateikti įrodymų, kad anglų kalbos vertinimas yra Durham universiteto reikalavimas visiems, kurių pirmoji kalba nėra anglų kalba. Reikalavimai bakalauro ir magistrantūros programoms href = "https://www.dur.ac.uk/learningandteaching.handbook/1/3/3/1/

Mokesčiai 2018/19

Mes išlaikome savo mokesčius konkurencingus, nes norime, kad daugumoje būtų prieinami visi mūsų kursai. 2018-1919 m. Metinis mokestis už universiteto pažymėjimą yra 1860 svarų sterlingų. Tai apima jūsų nuotolinio dėstytoją, visas klases ar grupes, internetines medžiagas ir universiteto patvirtinimą.

Mes siūlome 5% nuolaidą visiems tiems, kurie kreipiasi ir moka metinį mokestį iki rugpjūčio 31 d. Tai sumažina metinį mokestį nuo £ 1860 iki £ 1767.

Tiems, kuriems taikomas griežtesnis biudžetas, mes siūlome mokėjimą dalimis. Jei norite gauti aukštojo mokslo pažymėjimą, iki rugpjūčio 31 d. Mokėsite 620 svarų sterlingų, 620 svarų sterlingų iki gruodžio 31 d. Ir 620 svarų sterlingų iki kovo 31 dienos. Kiekvienas modulis turi būti sumokėtas prieš pradedant studijas.

Deja, mes negalime pasiūlyti grąžinimo, jei paliksite

Programa mokoma:
  • Anglų

Peržiūrėti 2 daugiau kursų St John's College »

Šis kursas yra Internetinės
Duration
1 metai
Ištęstinės
Price
1,860 GBP
Metinis mokestis
Pagal vietas
Pagal datą
Galutinis paraiškų davimo terminas