Aukštojo mokslo diplomas (karjeros plėtra)

Bendroji informacija

4 locations available

Programos aprašymas

Išplėskite savo žinias

USQ aukštojo mokslo diplomas (karjeros plėtra) yra idealus, jei dirbate mokymo, konsultavimo, mokymo, užimtumo ar bendruomenės plėtros vaidmenimis ir remti studentų, klientų ir organizacijų karjeros planavimą ir plėtrą. Šis aukštojo išsilavinimo pažymėjimas skirtas naujiems ir patyrusiems specialistams, norintiems sutelkti dėmesį į didelio masto problemas karjeros srityje, įskaitant politiką, įsidarbinimo galimybes ir mokymąsi.

Lankstumo studija

Baigę aukštojo išsilavinimo pažymėjimą (karjeros plėtrą), kurio minimalus GPA yra 4,0, turėsite galimybę pasinaudoti savo studijų kreditais ir baigti edukologijos magistro (karjeros plėtrą).

Jei nepavyks pasiekti 4,0 GPA, prieš pradėdami eiti į magistro studijas (karjeros plėtra), jūs turėsite galimybę tęsti studijas su aukštojo mokslo diplomu (karjeros plėtra) (jei bus patenkinti kiti programos reikalavimai) .

Pastaba: ši programa neatitinka mokytojų registracijos Kvinslande. Norėdami gauti mokytojo registraciją Kvinslande, prašome kreiptis į mokymosi ir mokymosi magistro laipsnį.

Profesinė akreditacija

Karjeros plėtros specializacija atitinka specialistų, dirbančių mokymo, konsultavimo, mokymo, užimtumo, bendruomenės plėtros, arba informacijos valdymo vaidmenų, kurie remia studentų, klientų ir organizacijų karjeros planavimą ir plėtrą, profesinio mokymo poreikius. Karjeros plėtros specializacija skirta Australijos karjeros plėtros specialistų profesinių standartų pagrindinėms ir pasirinktoms specialistų kompetencijoms. Australijos karjeros pramonės taryba oficialiai ją patvirtino kaip profesinės karjeros plėtros specialisto kvalifikaciją pagal profesinius standartus.

Karjeros rezultatai

Šio pažymėjimo absolventai turės žinių ir įgūdžių, padėsiančių žmonėms valdyti savo karjerą, priimti profesinius ir studijų sprendimus, planuoti karjeros perėjimą ir rasti karjeros informaciją. Karjeros galimybės apima švietimo vadybininkus, bendruomenės plėtros vadovus ir darbo vietų kūrimo vadovus iš daugelio mokyklų, TAFE ir universitetų darbo sričių vyriausybinėms agentūroms ir pramonei.

Programos struktūra

Kursai, kuriuos reikia ištirti

  • 4 specializacijos kursai (4 vienetai)

Kiek tai kainuos?

Šios programos apytikrės metinės išlaidos jūsų pirmiesiems studijų metams (4 vienetai) yra šios:

Studijų režimas / kaina

  • Mokestis už visą šalies mokestį: 9480 AUD

Paskola, padedanti jums sumokėti mokesčius

Jums gali tekti mokėti savo kursų (dalykinius) mokesčius iš anksto. HECS-HELP ir FEE-HELP leidžia atidėti mokesčius, kol jūsų pajamos pasieks tam tikrą lygį.

Jūs taip pat galite gauti Centrelink finansinę paramą.

Stipendijos ir finansinė pagalba

Galite kreiptis dėl stipendijų, kad padėtumėte studijų išlaidoms.

Patekimo reikalavimai

  • 3 metų bakalauro laipsnį iš Australijos universiteto ar jam prilygintas.

Anglų kalbos reikalavimai

Jūs privalote atitikti atitinkamus anglų kalbos reikalavimus. Ši programa reikalauja ne mažiau kaip IELTS 6.0 ar lygiavertės.

Jei neatitinkate anglų kalbos reikalavimų, galite kreiptis dėl universiteto patvirtintos anglų kalbos programos.

Kaip taikyti

Uždarymo datos

Taikymas tiesiogiai USQ:

  • 2018 m. Sausio 3 d. - paraiškos uždaromos lapkričio 5 d., O trečiasis semestras prasideda 2018 m. Lapkričio 19 d., Pirmadienį.
  • 2019 m. Pusmetį - paraiškos uždaromos vasario 18 d., O pirmąjį semestrą prasideda pirmadienis, vasario 25 d., 2019 m. Vasario 25 d.
  • 2019 m. Sausio 2 d. - paraiškos uždarytos liepos 1 d. Pirmadienį, o 2 semestras prasideda 2019 m. Liepos 15 d., Pirmadienį.

Jei prašote per QTAC, turėsite patikrinti QTAC uždarymo datas.

Kreditas už ankstesnį studijų ar darbo patirtį

Galite gauti kreditą, jei anksčiau studijote ar turėjote atitinkamą darbo patirtį. Tai padės sumažinti kursų, kuriuos turėsite mokytis, skaičių, kad baigtumėte programą.

Paskutinį kartą atnaujinta Rugpjūtis 2018

Apie mokyklą

Are you thinking about studying in Australia? The University of Southern Queensland (USQ) prides itself on providing the best support possible to help you reach your study and career goals. USQ studen ... Skaityti daugiau

Are you thinking about studying in Australia? The University of Southern Queensland (USQ) prides itself on providing the best support possible to help you reach your study and career goals. USQ students enjoy small class-sizes, collaborative learning spaces, and a suite of support services to enhance your study experience. With students from more than 80 countries and internationally accredited degrees and programs, you can choose to study on campus, external or online. Skaityti mažiau
Toowoomba , Springfildas , Brisbenas , Australija internete + 3 Daugiau Mažiau