Read the Official Description

Apžvalga

Aukštojo pažymio (HC) kursai yra dvigubos funkcijos. Visų pirma, tai yra vienerių metų kursas, skirtas studentams susipažinti su pirmaisiais doktorantūros studijų metais AFDA. Be to, tai aukštesnio lygio pažymėjimas, suteikiantis studentams įgūdžių, leidžiančių jiems būti įtrauktiems į pramogų (filmų, TV / radijo / renginių / teatro ir kt.) Pramonės asistentų tipo pozicijas pagrindinėms įguloms.

KURSO NAUDA:

  1. Suteikiama prieiga prie AFDA bakalauro studijų programos, taip pat suteikiama galimybė susipažinti su kitomis aukštojo mokslo įstaigomis.
  2. Išmokite bendradarbiauti, kurti savo socialinius įgūdžius, mokymosi gebėjimus ir pasitikėjimą savimi.
  3. Gaukite įžvalgų į įvairias disciplinas ir karjeros galimybes pramogų kūryboje.
  4. Atraskite ir išbandykite savo pasirengimą potencialiai karjerai pramogų kūryboje.
  5. Paruoškite save aukštojo mokslo laipsnio įgūdžius

Susisiekite su artimiausiu universitetu, apsilankykite universiteto mieste, jei norite gauti konsultaciją, lankyti "Open Day" ar gauti daugiau informacijos apie aukštesnes pažymėjimo programas.

Rezultatai

Aukštojo sertifikatas (HC) "Radio & Podcasting" yra susijęs su "AFDA" bakalauro laipsniu, mokantis pagrindinių įgūdžių dirbti radijo stotyje kaip asistentas.

TERMINIAI TIKSLAI:

TERM 1: suprasti radijo žanrus, pristatymų stilių, vaidmenį padėjėjui valdyti radijo stotį

TERM 2: Gebės valdyti studijų įrangą ir lauko garso įrenginius, suprasti ir išlaikyti autorių teises, nes tai susiję su studijų asistento pareigomis

TERM 3: Mokslinių tyrimų programos ir pasiruošti perduoti, suprasti ir laikytis radijo įstatymų bazių, nes ji susijusi su studijų asistento pareigomis

TERM 4: pasiruoškite ir padėkite transliuoti tiesioginį radiją ar transliaciją

KAMUOSE: HC ir "Radio & Podcasting" yra registruojamos Johanesburgo, Keiptauno, Durbano ir Port Elizabetės miesteliuose.

VARDAS: Pirmasis (kovo - gruodžio mėn.) Semestro registracija yra prieinama visose SA universitetuose.

Įstojimas į aukštąjį pažymėjimą

Nacionalinis vyresnysis pažymėjimas (Pietų Afrikos klasė 12 / Matric) su įstatu į diplomą ar aukštąjį pažymėjimą

Jei neturite aukščiau nurodyto, galbūt galėsite baigti ir išlaikyti AFDA įėjimo egzaminą. AFDA įėjimo egzaminas yra atrankos procesas, kurį patvirtina AFDA Senatas. Norėdami suteikti kandidatui alternatyvią prieigą prie laipsnio, jis gali apsilankyti įėjimo egzaminui ir turi būti užregistruotas, rekomendacija dėl individualaus studento iš registruoto psichometro turi būti pasirašyta Senato ar jo pakomitečio, pagal AFDA Entrance Egzamino politika (pagal Aukštojo mokslo įstatymą (1997 m. Įstatymas 101), 2008 m. Gruodžio 5 d. Vyriausybės žinia Nr. 1317, Nr. 31674, 31 punktas). Toks prieinamumas bus taikomas tik AFDA programoms, jo įžengimo egzaminas negalioja kitam universitetui ir atvirkščiai.

Program taught in:
Anglų
Šis kursas yra
Start Date
Kov 2019
Duration
1 metai
Full-time
Price
Deadline
By locations
By date
Start Date
Kov 2019
End Date
Application deadline
Start Date
Kov 2019
End Date
Application deadline
Start Date
Kov 2019
End Date
Application deadline
Start Date
Kov 2019
End Date
Application deadline

Kov 2019

Location
Application deadline
End Date
Location
Application deadline
End Date
Location
Application deadline
End Date