Aukštasis diplomas už Montessori švietimą

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite institucijos tinklapyje

Programos aprašymas

Šv. Mikalojaus Montessori aukštasis Montessori švietimo diplomas yra vienintelis Airijos pertvarkymo kursas absolventams, norintiems pradėti karjerą Montessori švietimo ir ankstyvaisiais metais.

Montesori švietimo programos „H.Dip“ absolventai ankstyvoje vaikystėje įsidarbina kaip pažengusieji praktikantai atlikdami šiuos vaidmenis:

 • Montesori ankstyvosios vaikystės aplinkoje savininkas / valdytojai;
 • Mokytojai Montessori ankstyvoje vaikystėje ar jų ugdymo aplinkoje;
 • AIV aplinkoje dirbantys darbuotojai, apimantys tiesioginį darbą su vaikais, priežiūros ir valdymo vaidmenis;
 • Bendruomenės ir savanoriški vadovai ir inspektoriai;
 • Miestų ir apskričių vaikų priežiūros komitetų, šeimos išteklių centrų ir HSE specialistų ikimokyklinio ugdymo ir priežiūros tarnybos vadovai, administratoriai;
 • Vadybininkai ar mokytojai Naionraí.

147905_147798_IMG_4433.jpgSt Nicholas Montessori College","author_url":"","source":""}" />

Apžvalga

Aukštasis aukštojo mokslo diplomas (8 lygis) ankstyvajame amžiuje „Montessori Education“ skirtas abiturientams, norintiems pradėti ikimokyklinio ugdymo karjerą. Ši programa suteikia platų supratimą apie ankstyvojo ugdymo ir globos sritis Airijoje ir tarptautiniu mastu. Tai taip pat suteikia tvirtą pedagoginį pagrindą Montessori filosofijoje ir praktikoje, apimdamas pagrindines kompetencijas, įgūdžius ir žinias dirbant su vaikais nacionalinėse Síolta ir Aistear sistemose.

Reikalaujama, kad besimokantieji atliktų didelę praktiką atitinkamose vietose.

123373_121054_SMSI.png

Apie

Montesori ugdymo metodas yra į vaikus orientuotas ugdymo metodas, pagrįstas moksliniais stebėjimais apie vaikus nuo gimimo iki pilnametystės.

Aukštasis aukštojo mokslo diplomas ankstyvojo amžiaus Montessori švietime yra 120 ECTS programa, skirta 8 lygiui pagal Nacionalinę kvalifikacijų sąrangą (NFQ). Tai yra plataus profilio modulinė programa, apimanti Montessori filosofiją ir pedagogiką, turinti pagrindines žinias ir įgūdžius, reikalingus darbui ankstyvųjų metų sektoriuje.

Programa yra unikali SNMCI ir suteikia galimybę bet kurios disciplinos absolventams pereiti į ankstyvojo ugdymo ir priežiūros (ECEC) karjerą, kurios specializacija yra Montessori ugdymo metodas.

Absolventai, dirbantys Airijoje, gali gauti didesnę ECCE schemos, kurią vykdo DCYA, parakavimo procentą.

Moduliai

1 metai

 • 1-01 modulis: Profesinė praktika ir vystymasis AVUR
 • 1-02 modulis: Kūrybingas vaikas
 • 1-03 modulis: Vystymosi psichologija
 • 1-04 modulis: Socialinė politika ikimokyklinio ugdymo ir priežiūros sistemoje
 • 1-05 modulis: Vaikystės sociologija: erdvės ir vietos
 • 1-06 modulis: Vaikas žaidžia
 • 1-07 modulis: aktyvus startas
 • 1-08 modulis: IKT ankstyvaisiais metais

2 metai

 • 2-01 modulis: Montessori ankstyvasis ugdymas ir priežiūra
 • 2-02 modulis: Montesori praktika
 • 2-03 modulis: Specialusis ugdymas ankstyvaisiais metais
 • 2-04 modulis: Ankstyvojo ugdymo ir priežiūros tyrimai

Studijų būdas

Programos pristatomos mūsų Dun Laoghaire miestelyje, vos kelios minutės pėsčiomis nuo DART stoties, taip pat Korke, South Mall. Kai kurie moduliai ar jų dalys taip pat gali būti pristatomi internetu per interneto konferencijas arba tiesiogines paskaitas internetu.

Praktika vyksta kiekvienais metais ir tai gali būti organizuojama visos šalies mokyklose (už papildomą mokestį gali būti imamasi praktikantus vietose, esančiose už 50 km spinduliu nuo Dun Laoghaire).

Pilnas laikas

Dieninė programa pristatoma trečiadienį, ketvirtadienį ir penktadienį nuo 16 iki 21 val.

123372_121055_1341-02A-G6L-SMI-3-6-CLASS-copy1.jpg

Priėmimo sąlygos

 1. Bet kurios disciplinos laipsnis 7/8 lygyje pagal Nacionalinę kvalifikacijų sąrangą (NFQ);
 2. Pokalbis;
 3. Visas Garda patikrinimo leidimas.

Ankstesnio mokymosi pripažinimas (RPL): Kolegija pripažįsta, kad daugelis abiturientų, turinčių absolventų, gali turėti reikšmingą giminišką mokymąsi, įgytą pagal kitas ankstyvojo ugdymo ir globos programas. Tokiais atvejais pagal Kolegijos RPL politiką programą bus galima baigti per trumpesnį laiką. Kolegijos LPL politika gali taip pat palengvinti absolventų, kuriems priskiriami kiti giminingi ELEMENTAI, įgyjamus, pavyzdžiui, slaugos, sociologijos, socialinės globos, mokymo, psichologijos ir kt. Laipsnius, programas. Šių disciplinų absolventai gali kreiptis dėl RPL atskiriems moduliams 1 metais (žr. Vienerių metų modulių sąrašą). . Jei pareiškėjai mano, kad tai gali būti taikoma jų atvejais, SNMCI RPL politika detalizuos tvarką, kurios reikia laikytis.

Mokesčiai

 • Tarptautinių studentų visos dienos įmokos: 11 160 EUR už 14 mėnesių.

Naujai įstoję studentai turi sumokėti 500 EUR užstatą, kad užsitikrintų vietą. Užstatas bus išskaičiuotas iš pirmųjų metų mokesčių.

Galimi išsimokėjimo planai.

 • Airijos studentai: Ši programa gali būti finansuojama pagal SUSI stipendijų schemą.
 • Ne ES / Tarptautiniai studentai: Norint įvykdyti studento vizos iš Imigracijos departamento kriterijus, reikia sumokėti visą 11 160 eurų dydžio 14 dienų mokestį.

Paskutinį kartą atnaujinta Grd. 2020

Apie mokyklą

The College is Ireland’s leading provider of Montessori and Early Years professionals and unique in that the Level 8 BA Hons in Montessori Education programme enables graduates to register under Route ... Skaityti daugiau

The College is Ireland’s leading provider of Montessori and Early Years professionals and unique in that the Level 8 BA Hons in Montessori Education programme enables graduates to register under Route 4 with the Teaching Council of Ireland. As a result, there are many hundreds of St. Nicholas graduates working throughout the National school system in Ireland. Skaityti mažiau