Auckland Tiesioginis Registracija - Aucklando universitetas

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite universiteto tinklapyje

Programos aprašymas

aukland

Kodėl Oklandas?

2017 metų „Mercer“ gyvenimo kokybės tyrimas užėmė Auckland trečią vietą pasaulyje pagal gyvenimo kokybę. Turėdami nuostabius ugnikalnių ir lavos srautus, dinamišką Europos, Azijos ir Ramiojo vandenyno įtakos mišinį, draugiškus gyventojus ir kvapą gniaužiantį pakrančių vaizdą, pasitiksite nepakartojamu Oklando žavesiu.

Iš Oklendo turėsite daugybę galimybių ištirti nuostabiąją Naujosios Zelandijos šalį. „Žiedų valdovo“ trilogijos ir serialo „The Hobbit“ gerbėjai gali apsilankyti netoliese esančiame Hobbitone, kur buvo filmuojamos filmų scenos. Pietinėje saloje, vos per trumpą skrydį, galite keliauti pėsčiomis ar slidinėti nuostabiose Pietų Alpėse. Kadangi Oklandas yra jūsų namai, esate puikioje vietoje, kurioje galėsite patirti tiek kultūrinius, tiek gamtos stebuklus keliančius Naujosios Zelandijos stebuklus.

Ką jūs išmoksite

Mūsų studijų užsienyje programa Auckland mieste suteikia jums galimybę tiesiogiai įstoti į Oklando universitetą, prestižinį tyrimų universitetą, kuriame yra daugiau nei 150 disciplinų kursai. Universitete yra daugybė maori studijų galimybių ir jo lageryje yra marae (maorių šventoji žemė), rodanti Auckland įvairovę ir Naujosios Zelandijos maori paveldą.

Kasdienis gyvenimas

Oklandas bus jūsų klasė. Programos pradžioje jūs dalyvaujate orientacijoje įspūdingoje Waiheke saloje, kur apsistojate prie maro ir sužinote daugiau apie maorių kultūrą. Apsilankykite Oklando karo memorialiniame muziejuje, norėdami ištirti jo gamtos ir žmonijos istorijos kolekcijas. Sužinokite apie įvairią Oklando geografiją, pradedant nuo Oklando vulkaninio lauko iki skliauto, kuriame yra Oklandas. Viskas, ką darote ir matote, yra jūsų tarptautinio švietimo dalis.

Mes norime, kad Oklende jaustumėtės kaip namie, todėl darome viską, ką galime, kad padėtume jums integruotis į gyvenimą mieste. Nuo būsto iki kultūrinių renginių, mūsų darbas yra įsitikinti, kad turite kuo autentiškesnių studijų užsienyje patirtį. Mes raginame jus pasinaudoti daugybe universiteto klubų ir organizacijų, iš kurių daugelis apima sportą ir veiklą lauke, kur galite susitikti su vietiniais studentais, kurie turi panašių pomėgių.

Akademikai

IES Abroad esanti misija yra paprasta: suteikti jums geriausią įmanomą studijų užsienyje programą, apimančią aukščiausios kokybės akademinę ir kultūrinę patirtį. Štai kodėl mes bendradarbiaujame su Oklando universitetu.

Aucklando universitetas

Oklando universitetas, įkurtas 1883 m., Yra vienintelis prestižinio Universitas 21, pasaulinio didžiųjų universitetų konsorciumo, užsiimančio moksliniais tyrimais, akademiniais mainais ir kokybės palyginimo tyrimais, naujosios Zelandijos narys. Universitetas, turėdamas apie 40 000 studentų (įskaitant 4 000 tarptautinių studentų iš 93 šalių), skatina įvairialypę ir iššūkių kupiną akademinę aplinką. 2015 m. Oklando universitetas buvo vienintelis Naujosios Zelandijos universitetas, įtrauktas į geriausių pasaulio universitetų 200 sąrašą, skelbia „The Times Education Supplement“.

Universitetas yra įsikūręs Oklando centre ir užima įspūdingą 39 arų žemės plotą. Miesto miesteliu galima lengvai naudotis didžiausio šalies miesto kultūriniais ir komerciniais patogumais, o uosto vaizdai ir netoliese esantys parkai padidina jo patrauklumą. „ IES Abroad programą vykdo Tarptautinis biuras, patogiai įsikūręs Alfredo Nathano namo miestelyje.

Kursai

Jūs tiesiogiai įtraukiate į kursus Oklando universitete, kur kursai siūlomi taškų sistema. Kurso apkrova 60 balų per semestrą yra apibrėžta kaip dieninė. IES Abroad skiria kreditus pagal Auckland universiteto paskirtą taškų skaičių. 15 balų kursui suteikiami 4 IES Abroad kreditai IES Abroad , 20 balų kursui - 6 IES Abroad kreditai IES Abroad , o 30 balų kursui - 8 IES Abroad kreditai IES Abroad . Kiekvieną semestrą galite priimti ne daugiau kaip du 100 lygių kursus. Jūs turite ne mažiau kaip 14 ir ne daugiau kaip 16 IES Abroad kredito valandų per semestrą. IES Abroad studentų pasiekiamos disciplinos yra išvardytos žemiau.

Kurso pasirinkimą galite pakeisti iki antrosios semestro savaitės pabaigos. Daugiau informacijos apie kursų turinį ir prieinamumą galima rasti universiteto tinklalapyje https://www.auckland.ac.nz/en/arts/study-with-us/study-options/subjects-and-courses.html.

Menas

Senovės istorija, Antropologija, Meno istorija, Azijos studijos, Kinas, Klasikinės studijos, Lyginamoji literatūra, Kuko salos, Mori, Kūrybinis rašymas (ribota prieiga), Kriminologija, Kroatija, Šokis, Plėtra, Dramos, Ekonomika, Darbo santykiai

Verslas (AACSB ir EQUIS akredituoti)

Apskaita

Nacionalinis kūrybos ir pramonės institutas (daugumai šių disciplinų reikia papildomos paraiškos medžiagos)

Architektūra, šokis, vaizduojamasis menas, muzika, planavimas, vaizduojamasis menas

Švietimas

Švietimas (profesinis), ugdymo programa

Inžinerija

Cheminis

Įstatymas

Aplinkosaugos įstatymas, įvairios kitos disciplinos (ribotas įrašas)

Medicina ir sveikatos mokslai

Sveikatos mokslų, medicinos mokslų, slaugos, gyventojų sveikatos

Mokslas

Biologijos mokslai, chemija, informatika, aplinkos mokslai, geografija, geologija, jūrų biologija, matematika, fizika, psichologija, sportas

Teologija

Biblijos studijos, krikščioniškoji mintis

Ne visi dalykai siūlomi kiekvieną semestrą / metus, o kai kurie fakultetai siūlo tik metų metus trunkančias klases. Kursų pasiūlymai mokslo metams (kurie prasideda vasario mėnesį Naujojoje Zelandijoje) išleidžiami lapkričio mėn. Be to, tam tikrose disciplinose gali būti registracijos riba, o daugeliui aukštesnio lygio kursų reikia išankstinių sąlygų. Kreipkitės į savo IES Abroad atstovą IES Abroad jei turite konkrečių klausimų dėl kursų.

Konsultavimas

Į tiesioginio priėmimo programą jūs esate įtrauktas į dieninių studijų studentą vienoje iš mūsų tarptautinių partnerių institucijų. Nepaisant to, kad jūsų vietinė priimančioji įstaiga vyks ten, kur vesite savo užsiėmimus, mes vis dar esame tam, kad visapusiškai palaikytume jus.

Konsultavimas

Pasirinkimas ir tiesiogiai įstojimas į kursus užsienyje gali būti painus ir stulbinantis - mes siūlome jums iš anksto išsiųsti patarimus, būdingus jūsų poreikiams. Mūsų tikslas yra teikti paramą ir patarimus per visą jūsų paraiškos teikimo ir priėmimo procesą.

Personalo vietoje

Būdami IES Abroad studentai, tiesiogiai įstoję į Oklando universitetą, jūs turite galimybę susisiekti su IES Abroad esančiais Auckland universiteto darbuotojais, kurie yra specialiai skirti jūsų poreikiams. Mūsų darbuotojai dirba kartu su jumis ir jūsų vietos institucija, kad atsakytų į klausimus apie akademinius reikalavimus, būstą ar gerovę bei saugą.

Parama

Mūsų palaikymo paslaugos, skirtos tiesioginio priėmimo studentams, yra specialiai sukurtos padėti jums pasiekti studijų užsienyje tikslus. Mes žinome, kad studijos užsienyje yra nuotykis ir kartais gali prireikti pagalbos ar tiesiog su kuo nors pasikalbėti - štai kodėl mūsų personalas bus jums.

Išvykos į gamtą

Nepaisant to, kad jūsų nuotykiai prasideda Auklande, mūsų išvykos veda jus už miesto ribų, norėdami atrasti savo priimančiosios šalies kultūrą ir tradicijas. Čia yra keletas galimų krypčių.

Rarotonga, Kuko salos

5–7 dienos | Kritimas

Apžiūrėkite kalnuotą salą ir balto smėlio paplūdimius, apsilankykite vietinėse įstaigose, tokiose kaip pradinė mokykla ar galbūt gyvūnų prieglauda, išmokite kanojų irklą pėsčiųjų kanojomis ir iš pradžių stebėkite salos tautos politines ir švietimo sistemas bei dainų ir šokių vietą kasdieniame gyvenime. Šią kelionę iš dalies subsidijuoja „ IES Abroad .

Waiheke sala

2 dienos | Orientacija | Kritimas

Atvykę į Oklendą, praleisk orientaciją gražioje netoliese esančioje Waiheke saloje. Sužinokite apie maorių kultūrą viešėdami marae, mėgaukitės žygiais ir paplūdimio pramogomis, kai susipažįstate su savo kolegomis programos dalyviais.

Kelionės, susijusios su kursais

IES Abroad Arles“ organizuoja su kursais susijusias ekskursijas, kurios papildo „ IES Abroad kursus ir prisideda prie jūsų bendrųjų žinių apie Prancūzijos kultūrą ir visuomenę.

Kasdienis gyvenimas

Dalis, leidžianti jaustis kaip Arleso namuose, daro viską, kad padėtume jaustis saugūs ir prižiūrimi. Nesvarbu, ar tai orientacijos programa, leidžianti jaustis pasiruošusiems, gerai įrengtą ir patogų būstą, ar išvykos, kurios nuveda jus į nutolusį taką - mes visi rūpinamės savo studentų paslaugomis. Tai tik vienas iš dalykų, kurie mums žinomi.

Orientacija

IES Abroad orientacija

Specialiai studentų, IES Abroad tiesiogiai į studentų priėmimo programą, orientacijos programa „ IES Abroad suteikia jums galimybę susipažinti su savo kolegomis ir „ IES Abroad darbuotojais, tiria akademinius skirtumus tarp JAV ir Naujosios Zelandijos bei supažindina jus su programa, universitetu ir į Oklendą. Programa prasideda specialia orientacija į Šiaurės salą ir dviejų dienų išvyka. Ankstesni įvykiai apėmė keliones į Waiheke salą ir nakvynę marae (šventoje maorių šventykloje), kur mokiniai išmoko maori haka, amatų ir kultūrinių tradicijų.

Mūsų išsami orientacija

Aucklando orientacijos universitetas

IES Abroad orientacija vykdoma atsižvelgiant į Auckland universiteto tarptautinę studentų orientaciją ir bendrąją visų naujų studentų orientaciją. Programa, kurią iš dalies vykdo studentai, suteikia įžvalgos apie Kiwi (vietinę) studentų kultūrą ir padeda integruotis į universitetinį gyvenimą. Programa taip pat suteikia oficialią universiteto akademinę orientaciją, kuri papildomai supažindina jus su Oklando universiteto galimybėmis ir paslaugomis, tokiomis kaip akademinė parama, sporto grupės ir socialinės galimybės.

Būstas

Kaip dalį IES Abroad teikiamų tiesioginių registracijos paslaugų, mes siūlome gerai įrengtus ir patogius būstus visiems studentams, nes būsto savarankiškumas gali būti sudėtingas. IES Abroad esančios būsto galimybės atspindi vietos studentų kultūrą ir atitinka mūsų saugos ir saugumo standartus.

Šeimos būstai - gyvenimas su vietos gyventojais yra geriausias būdas susipažinti su „tikrąja“ Naująja Zelandija ir patirti visapusišką kultūrinę integraciją. Turite privatų kambarį ir per savaitę gaunate iki 16 patiekalų. Vietos įmanomos visame mieste ir aplinkiniuose priemiesčiuose. Homestay variantų duomenų bazė yra pakankamai plati, kad būtų galima patenkinti įvairius studentų prašymus. Į miestelį galite važiuoti iki 45 minučių, bet galimybė gyventi su kiviais yra verta.

Butai - studentų apartamentai, tokie kaip „Carlaw Park“ ir „UniLodge Whitaker“, yra visiškai įrengti butai, kurie skiriasi dydžiu ir keleivių skaičiumi. Komunalinės paslaugos įskaičiuotos į apgyvendinimo išlaidas. Visi apartamentai yra patiekiami patys, vadinasi, maistą ruošiate patys.

Per universiteto „ResNet“ sistemą turite nemokamą prieigą prie plačiajuosčio interneto. Kelionės į darbą ir atgal į miestą laikas svyruoja nuo 8–15 minučių iki universiteto miestelio ir visos yra mieste. Studentai, gyvenantys universiteto apgyvendinimo įstaigose, yra narystė Universiteto rekreacijos centre.

Gyvenimas bute suteikia aukštą savarankiškumo lygį ir yra geras pasirinkimas, jei norite mokėti pasigaminti patiems. Butuose daugiausia gyvena tarptautiniai studentai iš JAV ir kitų šalių.

Papildoma veikla

Universiteto klubai

Gyvendami Oklande, prisijungimas prie socialinio ar sporto klubo yra puikus būdas sutikti kivių mokinius. Jūs turite prieigą prie universiteto patogumų, įskaitant bibliotekas, kavines, sveikatos priežiūros paslaugas, meno galerijas, teatrą ir poilsio centrą. Oklendo universiteto studentų asociacija turi daug kultūros, pomėgių, sporto klubų ir draugijų.

Oklendo universitetas taip pat siūlo pasirenkamąsias išvykas už priimtiną kainą į kitas Naujosios Zelandijos dalis, tokias kaip Velingtonas ir Pietų Alpės, ir reguliariai rengia kultūros renginius ir svečių paskaitas bendrajam studentų kolektyvui ir individualiems kursams.

Be to, Oklande per mėnesį organizuojama daugiau nei 300 renginių, įskaitant tarptautinius sporto renginius ir kultūrinius renginius, tokius kaip „Pasifika“ ir Kinijos žibintų festivalis. Visada galite rasti įvykį, atitinkantį jūsų pomėgius.

Kaina

Apsvarstykite šias kainas kaip pradinį tašką. Mes rekomenduojame kreiptis į savo studijų užsienyje biurą, kad nustatytumėte faktines jums mokamas išlaidas, susijusias su finansine parama, stipendijomis, namų mokyklos politika ir kitais veiksniais.

2020 m. Pavasarį

Terminas Mokymas Būstas Draudimas Iš viso
2020 metų pavasaris 15 435 USD 4 475 USD 490 USD 20 400 USD

Mokslo metai

Terminas Mokymas Būstas Draudimas Iš viso
Mokslo metai 27 770 USD 8 950 USD 980 USD 37 700 USD

Stipendijos

Programos stipendijos

Roberto McNeillo poreikiais pagrįsta tarptautinio verslo stipendija

Iki 3000 USD; skiriama 2 studentams kiekvienais metais.

Ši stipendija paskirta Roberto McNeill, IES Abroad direktorių valdybos nario 25 metų (pirmininko 6 metus) garbei. Atvira studentams, besidomintiems tarptautiniu verslu. Didžiąją dalį gali sudaryti vadybos, rinkodaros, ekonomikos, finansų, tarptautiniai santykiai, socialiniai ir elgesio mokslai.

Dr. William Louis Gaines poreikiais pagrįsta istorija arba tarptautinių ryšių stipendija

Iki 1875 USD; kasmet skiriama 4–6 studentams.

Ši stipendija pavadinta dr. William Louis Gaines, IES Abroad prezidento, 1974–1992, garbei. Dr. Gainesas buvo skirtas stiprinti IES Abroad akademinę struktūrą, išplėsti IES Abroad vietų apimtį ir užsitikrinti finansinį organizacijos pagrindą.

Atviri istorijos ar tarptautinių santykių studentams.

Adelyn Dougherty Leander poreikiais pagrįstų urbanistinių klausimų stipendija

Iki 3000 USD; kasmet skiriama 4–6 studentams.

Atvira studentams, besidomintiems miesto studijomis (nereikia studijuoti pagrindų miesto studijose).

Studijų užsienyje stipendija būsimiems inžinieriams

Iki 10 000 USD; skiriama 6 studentams kiekvienais metais.

Studijų užsienyje stipendiją būsimiems inžinieriams įsteigė anonimas, kuris paskatino daugiau inžinerijos studentų įgyti praturtinančią, gyvenimą keičiančią studijų užsienyje patirtį.

IES Abroad - Auckland universiteto studijų stipendijos užsienyje

Iki 7000 NZ; skiriama 4 studentams kiekvienais metais

Buvo įsteigta Auckland universiteto studijų užsienyje stipendija, skirta palaikyti IES Abroad studijuojančius studentus, kad jie patirtų vieną semestrą ar vienerius metus Auckland universitete kaip laipsnio nestudijuojantys studentai užsienyje. „ IES Abroad studentams rudenį ar pavasario semestrus buvo skirta iki keturių apdovanojimų, kurių suma siekia 7000 NZ.

Mūsų centras

Negalime laukti, kada pasveikinsime jus Oklande! Nesvarbu, ar jums reikia patarimų apie savo kursus, ar padėti nuspręsti, ką pritraukti į jūsų išvyką, mūsų „ IES Abroad darbuotojai Aucklande padės jums padėti.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Everything we do is about the IES Abroad student. Our profoundly passionate team of study abroad professionals believes in creating once-in-a-lifetime educational adventures that transcend expectation ... Skaityti daugiau

Everything we do is about the IES Abroad student. Our profoundly passionate team of study abroad professionals believes in creating once-in-a-lifetime educational adventures that transcend expectations. Our goal is to rock the world of some 6,000 study abroad students every year. Skaityti mažiau
Čikaga , Amsterdamas , Arlis , Oklandas , Barselona , Pekinas , Berlynas , Buenos Airės , Keiptaunas , Kraistčerčas , Dublinas , Freiburgas , Granada , Londonas , Madridas , Milanas , Nagoja , Nantas , Niujorkas , Malonu , Paryžius , Oksfordas , Kitas , Rabatas , Roma , Salamanka , Santjagas , Šanchajus , Siena , Sidnėjus , Tokijas , Puerto Ayora , Viena , Honkongas , Puerto Bakerizo Moreno , Kembridžas + 35 Daugiau Mažiau