aukland

Apžvalga

"Mercer" gyvenimo kokybės tyrimas "Ockland" trečią vietą už gyvenimo kokybę užėmė "World Quality Survey". Su gražiais ugnikalniais ir lavos srautais, dinamiškas Europos, Azijos ir Ramiojo vandenyno įtakos poveikis, draugiški gyventojai ir kvapą gniaužiantys pakrantės vaizdai pakils į unikalų Oklando žavesį.

Mūsų studijų užsienyje programa Oklandas suteikia jums galimybę tiesiogiai užsiregistruoti Auklendo universitete, prestižiniame tyrimo universitete, kurio kursai yra daugiau nei 150 disciplinų. Universitetas turi daugybę variantų "Moriors" studijose ir turi universiteto miestelyje "marae" ("Māori" šventą žemę), kuris rodo Ouklando įvairovę ir Naujosios Zelandijos "Māori" paveldą. Auckland bus jūsų klasė. Aplankykite Aucklando karo memorialinį muziejų, kad galėtumėte ištirti savo kolekcijas gamtos ir žmogaus istorijoje. Sužinokite apie įvairios Oklando geografiją iš Oklando vulkaninio lauko ir jos pakraščio, kuriame yra Aucklandas. Viskas, ką darai ir pamatai, yra jūsų tarptautinio švietimo dalis.

Iš Ouklando turėsite daug galimybių ištirti gražią Naujosios Zelandijos šalį. Programos pradžioje jūs dalyvaujate orientavime į įspūdingą Waiheke salą, kur pasilikite prie marae ir sužinokite daugiau apie Māori kultūrą. Trilogija "Žiedų valdovas" ir "The Hobbit" serijos fanai gali aplankyti netoliese esantį "Hobbiton", kuriame filmuojami scenos iš filmų. Pietinėje saloje, tik trumpu skrydžiu, galėsite pasivaikščioti ar slidinėti nuostabiuose Pietų Alpėse. Su Oklendu kaip tavo namu, tu esi puiki vieta, kur patirti tiek Naujosios Zelandijos kultūrinius, tiek gamtos stebuklus.

Mes norime, kad jūs Oklendas jaustumėtės namuose, todėl mes darome viską, ką galime, kad padėtume jums integruotis į gyvenimą mieste. Nuo būsto iki kultūrinių renginių mūsų darbas yra įsitikinti, kad turite daugiausiai autentiškų studijų užsienyje patirtį. Mes skatiname jus pasinaudoti daugybe universiteto klubų ir organizacijų, iš kurių daugelis yra sporto ir lauko renginių, kur galite susipažinti su vietiniais studentais, kurie turi panašių interesų.

Greiti faktai

 • Centras: IES Abroad Oklandas
 • Miestas: Auckland
 • Šalis: Naujoji Zelandija
 • Programos kreditai: 14-16 semestras (paprastai 4 kursai)
 • Instrukcijos kalba: anglų
 • Kalbos pranašumai: nėra

Programos datos

Kai būsite priimtas, apsilankykite kelionių datų skyriuje "Predeparture Information" savo "MyIEsabroad" paskyroje prieš užsakydami kelionę.

Pavasaris 2018 m

Vasario 16 d. - birželio 26 d

2018 m. Ruduo

Liepos 6 d. - lapkričio 13 d

Būsimi paraiškų pateikimo terminai:

2019 m. Pavasaris - 2018 m. Lapkričio 1 d

2019 m. Kritimas - 2018 m. Lapkričio 1 d

Akademikai

IES Abroad esanti misija yra paprasta: suteikti jums geriausią įmanomą studijų užsienyje programą, apimančią aukščiausios kokybės akademinę ir kultūrinę patirtį. Štai kodėl mes bendradarbiaujame su Oklando universitetu.

Aucklando universitetas

1883 m. Įkurtas Aucklando universitetas yra vienintelis Naujosios Zelandijos narys prestižiniame Universitas 21, pagrindinių universitetų konsorciumas, vykdantis mokslinius tyrimus, akademinį mainus ir kokybės lyginamąją analizę. Universitetas, kuriame dirba apie 40 000 studentų (iš jų 4 000 tarptautinių studentų iš 93 šalių), skatina įvairią ir sudėtingą akademinę aplinką. 2014 m. Ouklando universitetas buvo vienintelis Naujosios Zelandijos universitetas, įtrauktas į 200 populiariausių pasaulio universitetų sąrašą pagal "The Times" švietimo priedėlį. "Pacific Rim Universities" asociacija "Performance Based Research Fund" taip pat užėmė pirmąjį universitetą Naujojoje Zelandijoje, turinčiame didžiausią šalies reitingą turinčių A lygio mokslininkų. Universitetas yra centrinėje Oklando širdyje ir apima įspūdingus 39 ha žemės. Miesto miesteliai lengvai prieina prie šalies didžiausio miesto kultūrinių ir komercinių patogumų, o uosto vaizdai ir netoliese esančiuose parkuose padidėja jo patrauklumas. Programa " IES Abroad paleidžiama iš Tarptautinio biuro, patogiai įsikūrusi Campus netoli bibliotekos Senojo choralo salėje.

Kursai

Jūs tiesiogiai užsiregistruojate kursuose Oklando universitete, kur klasėse siūloma taškų sistema. Kurso turinys 60 balų per semestrą apibrėžiamas kaip dieninis. IES Abroad skiriami kreditų vienetai, remiantis Aucklando universiteto paskirtais taškais. 15 taškų kursas vykdo 4 IES Abroad kreditus, 20 taškų kursą vykdo 6 IES Abroad kreditai, o 30 taškų kursai vykdo 8 IES Abroad kreditus. Kiekvieną semestrą galite mokytis ne daugiau kaip dviejų 100 lygių kursų. Jūs turite ne mažiau kaip 14 ir daugiausia 16 IES Abroad kredito valandų per semestrą. Žemiau pateikti IES Abroad studentai.

Menas

Senovės istorija, Antropologija, Meno istorija, Azijos studijos, Kinas, Klasikinės studijos, Lyginamoji literatūra, Kuko salos, Mori, Kūrybinis rašymas (ribota prieiga), Kriminologija, Kroatija, Šokis, Plėtra, Dramos, Ekonomika, Darbo santykiai

Verslas

(Akredituota AACSB ir EQUIS) apskaita

Nacionalinis kūrybinių menų ir pramonės institutas

(Daugumai šių disciplinų reikalingos papildomos medžiagos) Architektūra, šokis, dailė, muzika, planavimas, vizualiniai menai

Švietimas

Švietimo programos, išsilavinimas (profesionalus)

Inžinerija

Cheminis

Įstatymas

Aplinkosaugos įstatymas, įvairios kitos disciplinos (ribotas įrašas)

Medicina ir sveikatos mokslai

Sveikatos mokslų, medicinos mokslų, slaugos, gyventojų sveikatos

Mokslas

Biologijos mokslai, chemija, informatika, aplinkos mokslai, geografija, geologija, jūrų biologija, matematika, fizika, psichologija, sportas

Teologija

Biblijos studijos, Krikščionių mintis

Su kursu susijusios ekskursijos

Aucklando universitetas siūlo daugybę galimybių tęsti ekskursijas su daugybe akademinių sričių, ypač archeologijos, biologijos, ekologijos, aplinkosaugos, geologijos ir jūrų mokslo. Maori kultūros tyrimai apima ir svarbų lauko tyrimą.

Stažuotės

Verslumas, kai studijuojate Oklandoje, suteikia jums darbo patirties, turinčios ilgametę karjeros išmoką. Tu darysi:

 • Gaukite geresnį supratimą apie priimančiosios šalies realią kasdienę kultūrą.
 • Pridėkite pasaulinę darbo patirtį ir įgūdžius bendrojo lavinimo mokykloje ar savo prašyme.
 • Pagerinkite savo pasitikėjimą.

Paskirtis daugiausiai skirtos sritims, susijusioms su humanitariniais mokslais ir socialiniais mokslais, ir kas savaitę reikia 20 darbo valandų. Studentai, kurie pateikia paraiškas, turėtų būti jaunesni ar vyresni, nes tai yra 300 lygio kursai. Visi moksleiviai kartu su savo prašymu turi pateikti savo mokyklos akademijos nuorodą. Atkreipkite dėmesį, kad, kadangi stažuotės yra naujesnė alternatyva, kurią galima įsigyti per Aucklando universitetą, vietų galimybės auga, tačiau vis dar yra šiek tiek ribotos. Tokiu būdu pateikiamas konkurencinis procesas, o paskirties vietos nėra garantuotos. Jei jus domina studijuoti užsienyje Oklandoje, pateikite stažuotę, kuo greičiau nurodykite savo susidomėjimą jūsų IES Abroad .

Būstas

Kaip dalį IES Abroad teikiamų tiesioginių registracijos paslaugų, mes siūlome gerai įrengtus ir patogius būstus visiems studentams, nes būsto savarankiškumas gali būti sudėtingas. IES Abroad esančios būsto galimybės atspindi vietos studentų kultūrą ir atitinka mūsų saugos ir saugumo standartus.

"Homestays" - tai geriausias būdas susipažinti su "realia" Naująja Zelandija ir išgyventi kuo išsamesnę kultūrinę integraciją. Turite privatų kambarį ir gaukite iki 16 valgių per savaitę. Pasirengimas pasiekiamas visame mieste ir aplinkinių priemiesčiuose. Šeimos pasirinkimo galimybių duomenų bazė yra pakankamai plati, kad atitiktų daugybę studentų pageidavimų. Galite pasivaikščioti iki 45 minučių, tačiau galimybė gyventi su kiviais yra verta.

Apartamentai. Studentų apartamentai, tokie kaip Carlov parkas, "Parnell Student Village" ir "Unilodge", yra visiškai įrengti apartamentai, kurie skiriasi pagal dydį ir keleivių skaičių. Elektros, dujų ir vandens išlaidos įtraukiamos į apgyvendinimo mokesčius. Visi apartamentai yra savitarnos, o tai reiškia, kad ruošiatės patiekalus. Jūs turite nemokamą prieigą prie plačiajuosčio interneto per Universiteto ResNet sistemą. Iš apartamentų iki universiteto važiuojančių minučių laikas yra nuo 10 iki 30 minučių pėsčiomis iki miestelio ar 20 minučių autobusu, o visi jie yra mieste. Narystė poilsio centre yra studentų, gyvenančių universiteto apgyvendinimo įstaigose. Gyvenimas bute siūlo aukštą nepriklausomybės lygį ir yra geras pasirinkimas, jei norite, kad galėtumėte pasiruošti sau. Butai pirmiausia yra užsienio studentai iš Jungtinių Amerikos Valstijų ir kitų šalių.

Studentų gyvenimas

Orientacija

IES Abroad orientuotos programos, specialiai skirtos tiesiogiai besimokantiems studentams, suteikia galimybę susipažinti su savo kolegomis ir IES Abroad dirbančiais darbuotojais, tyrinėja akademinius JAV ir Naujosios Zelandijos skirtumus, supažindina jus su programa, universitetu ir į Oklandą. Programa prasideda nuo ypatingos Šiaurės salos orientacijos ir dviejų dienų kelionių. Anksčiau pabrėžė, kad keliauja į Waiheke salą ir liko naktį "Marae", kur mokiniai mokėsi "Mori haka", amatų ir kultūrinių tradicijų. Be to, CORE ™, IES Abroad visapusiška orientacija

Aucklando orientacijos universitetas

IES Abroad orientacija yra po Oklendo universiteto tarptautinės studentų orientacijos ir bendros orientacijos visiems naujiems studentams. Vykdykite iš dalies studentai, programa suteikia žinių apie Kiwi (vietos) studentų kultūrą ir padeda integruotis į universiteto gyvenimą. Programa taip pat suteikia oficialią universitetinę akademinę orientaciją, kuri toliau supažindina jus su Oklando universiteto teikiamomis paslaugomis ir paslaugomis, tokiomis kaip akademinė parama, sporto grupės ir socialinės galimybės.

Papildoma veikla

Nors esate Oklandas, įstojimas į socialinį ar sporto klubą yra puikus būdas susipažinti su kivių moksleiviais. Galite naudotis universiteto patogumais, įskaitant bibliotekas, kavines, sveikatos paslaugas, meno galerijas, teatrą ir poilsio centrą. Aucklando universitetų studentų asociacija turi daugybę kultūrinių, pramogų ir sporto klubų bei visuomenių. Aucklando universitetas taip pat siūlo papildomas kelionės išlaidas už priimtiną kainą kitoms Naujosios Zelandijos dalims, tokioms kaip Velingtonas ir Pietų Alpės, ir kasdien rengia kultūrinius renginius bei svečias paskaitas bendram studentų kabinetui ir individualiems kursams. Be to, Auckland per mėnesį organizuoja daugiau kaip 300 renginių, įskaitant tarptautinius sporto renginius, kultūrinius renginius, tokius kaip Pasifika ir Kinijos žibintų festivalis. Jūs visada galite rasti įvykį, kuris atitiktų jūsų interesus.

Tinkamumo reikalavimai

 • 18 metų
 • Gera padėtis jūsų namų mokykloje
 • 3,0 GPA arba didesnis 4,0 balų skalėje (GPA, kurių svoris yra mažesnis nei 3,0, gali būti svarstomas kiekvienu atveju atskirai, priimant galutinį sprendimą iš Oklendo universiteto, reikalaujama pateikti papildomas paraiškos medžiagas)
 • Antrojo amžiaus, jaunesnio ar vyresnio amžiaus pareigas reikia
 • Galutinis priėmimo sprendimas priklauso Aucklando universitetui

Pasas

Pasas, galiojantis ne mažiau kaip šešis mėnesius nuo programos pabaigos datos, turi turėti ne mažiau kaip du tuščius lapus. Norint įvažiuoti į Naująją Zelandiją, reikia studento vizos. Gavusi prizą, gausite daugiau informacijos apie paraiškų teikimo procesą ir visus susijusius mokesčius. Prašymas išduoti vizą ne JAV piliečiams gali būti labai ilgas, prašome susisiekti su mumis, kad gautumėte daugiau informacijos.

Kaina

2017 m. Kritimas

 • Mokestis: 15 360 JAV dolerių
 • Būstas: 4,450 dol
 • Draudimas: 490 dol
 • Iš viso: 20 300 USD

Mokslo metai

 • Mokymas: 27 635 JAV dolerių
 • Būstas: 8 900 USD
 • Draudimas: 980 USD
 • Iš viso: 37 515 JAV dolerių

Apsvarstykite šias kainas kaip pradinį tašką. Mes rekomenduojame kreiptis į savo studijų užsienyje biurą, kad nustatytumėte faktines jums mokamas išlaidas, susijusias su finansine parama, stipendijomis, namų mokyklos politika ir kitais veiksniais.

Programa mokoma:
 • Anglų
IES Abroad

Peržiūrėti 128 daugiau kursų IES Abroad »

Šis kursas yra Campus based
Duration
1 - 2 semestrus
Dieninės
Price
20,300 USD
Programos kaina 2018 m. Rudenį
Pagal vietas
Pagal datą
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date
Lapk. 30, 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date
Lapk. 30, 2019