Apie

2020 m. Birželio 15–26 d

Daugiausia dėmesio bus skiriama dizaino interpretacijos ir konceptualaus mąstymo ugdymui, siekiant sėkmingai pritaikyti personažą individualiam dizainui.

Nemokami pažintiniai vizitai į tokias vietas kaip Berringtono salė, „The Globe Theatre“ ir „Angel Costumiers“ papildys praktinių seminarų kontekstą, numatant dvi nakvynes ir teatro spektaklį. Iliustruotos pramonės specialistų pokalbiai leis dalyviams dar labiau išplėsti savo žinias ir supratimą apie šią žavią temą.

Kursą paliksite įsigilinę į kostiumų estetikos ir pramonės praktikos supratimą, kad galėtumėte toliau plėtoti jų kūrybinį ir techninį požiūrį į kostiumų dizainą ir interpretaciją. Įdomios pažintinės ekskursijos ir iliustruotos derybos suteiks svarbų istorinių aplinkybių ir britiško kostiumo tyrinėjimą, taip pat išryškins kylančius šiuolaikinio kostiumo pokyčius, kad būtų galima sužinoti apie jų būsimą darbą ar studijas.122031_pexels-photo-1898297.jpeg

Kursų medžiaga ir šaltiniai

Visi kurso dalykai, įranga ir kursų kelionės įtraukiamos į kursų mokestį.

Studentai bus mokomi profesionaliosios meno ir dizaino studijose bei skaitmeniniuose apartamentuose, turėdami prieigą prie mūsų bibliotekos ir internetinių resursų.

Kurso rezultatai ir vertinimai

Kursų metu sukurtas darbas bus suskirstytas į skaitmeninį žurnalą, kuriame studentai galės pridėti prie savo portfelio ar tolesnę plėtrą.

Visiems studentams, lankantiems 100 proc. Kursų, bus išduodamas oficialus vasaros kursų pažymėjimas, kuriame nurodomas kurso turinys ir studijų valandos.

Bornmutas yra populiari vieta turistams ir lankytojams, ypač užimtais vasaros mėnesiais. Daugelis viešbučių už nakvynę moka daugiau nei 100 svarų sterlingų, į kuriuos neįskaičiuoti maistas ar kitos išlaidos.

Gyvenamųjų namų programa

Mūsų gyvenamoji programa yra populiarus pasirinkimas daugumai mūsų vasaros kursų studentų, siūlanti gerą kainos ir kokybės santykį bei galimybę toliau gyventi AUB studentu mūsų miesto centro studentų būste. Nakvynė paskirstoma principo „pirmas atėjai, pirmas gavai“ pagrindu ir yra labai populiari. Mes labai rekomenduojame studentams, įstojusiems į mūsų 2019 m. Vasaros kursus, kuo greičiau užsisakyti vasaros apgyvendinimą, kad tai būtų užtikrinta.

Į vasaros rezidencijų programą įeina:

  • Vienvietis miegamasis su atskiru vonios kambariu, AUB miesto centre, „Halls of Residence“.
  • Salės „Wi-Fi“.
  • Pusryčiai - maistas: pusryčiai ir priešpiečiai mieste, pirmadieniais – penktadieniais.
  • Kasdien pervežami autobusai į autobusą.
  • Visą parą dirbantys apsaugos darbuotojai ir AUB gyvenantys darbuotojai.
  • Socialinės veiklos programa vakarais.
  • Savaitgalio dienos kelionė į Londoną.
  • Galimybė naudotis bendromis virtuvėmis ir maisto gaminimo galimybėmis vakarienės metu.
  • Skalbykla, studentų socialinis bendras kambarys.

Programa mokoma:
  • Anglų
Arts University Bournemouth - Summer Courses

Peržiūrėti 11 daugiau kursų Arts University Bournemouth - Summer Courses »

Paskutinį kartą atnaujinta Spalis 5, 2019
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Birželis 15, 2020
Duration
2 savaites
Ištęstinės
Price
2,500 GBP
Pilnai apgyvendinta programa: 2500 svarų sterlingų
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Birželis 15, 2020
End Date
Birželis 26, 2020
Galutinis paraiškų davimo terminas

Birželis 15, 2020

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date
Birželis 26, 2020