Atraskite britų kostiumų kolekcijas: pažintinis turas

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Apie

2020 m. Birželio 15–26 d

Daugiausia dėmesio bus skiriama dizaino interpretacijos ir konceptualaus mąstymo ugdymui, siekiant sėkmingai pritaikyti personažą individualiam dizainui.

Nemokami pažintiniai vizitai į tokias vietas kaip Berringtono salė, „The Globe Theatre“ ir „Angel Costumiers“ papildys praktinių seminarų kontekstą, numatant dvi nakvynes ir teatro spektaklį. Iliustruotos pramonės specialistų pokalbiai leis dalyviams dar labiau išplėsti savo žinias ir supratimą apie šią žavią temą.

Kursą paliksite įsigilinę į kostiumų estetikos ir pramonės praktikos supratimą, kad galėtumėte toliau plėtoti jų kūrybinį ir techninį požiūrį į kostiumų dizainą ir interpretaciją. Įdomios pažintinės ekskursijos ir iliustruotos derybos suteiks svarbų istorinių aplinkybių ir britiško kostiumo tyrinėjimą, taip pat išryškins kylančius šiuolaikinio kostiumo pokyčius, kad būtų galima sužinoti apie jų būsimą darbą ar studijas.122031_pexels-photo-1898297.jpeg

Kursų medžiaga ir šaltiniai

Visi kurso dalykai, įranga ir kursų kelionės įtraukiamos į kursų mokestį.

Studentai bus mokomi profesionaliosios meno ir dizaino studijose bei skaitmeniniuose apartamentuose, turėdami prieigą prie mūsų bibliotekos ir internetinių resursų.

Kurso rezultatai ir vertinimai

Kursų metu sukurtas darbas bus suskirstytas į skaitmeninį žurnalą, kuriame studentai galės pridėti prie savo portfelio ar tolesnę plėtrą.

Visiems studentams, lankantiems 100 proc. Kursų, bus išduodamas oficialus vasaros kursų pažymėjimas, kuriame nurodomas kurso turinys ir studijų valandos.

Bornmutas yra populiari vieta turistams ir lankytojams, ypač užimtais vasaros mėnesiais. Daugelis viešbučių už nakvynę moka daugiau nei 100 svarų sterlingų, į kuriuos neįskaičiuoti maistas ar kitos išlaidos.

Gyvenamųjų namų programa

Mūsų gyvenamoji programa yra populiarus pasirinkimas daugumai mūsų vasaros kursų studentų, siūlanti gerą kainos ir kokybės santykį bei galimybę toliau gyventi AUB studentu mūsų miesto centro studentų būste. Nakvynė paskirstoma principo „pirmas atėjai, pirmas gavai“ pagrindu ir yra labai populiari. Mes labai rekomenduojame studentams, įstojusiems į mūsų 2019 m. Vasaros kursus, kuo greičiau užsisakyti vasaros apgyvendinimą, kad tai būtų užtikrinta.

Į vasaros rezidencijų programą įeina:

  • Vienvietis miegamasis su atskiru vonios kambariu, AUB miesto centre, „Halls of Residence“.
  • Salės „Wi-Fi“.
  • Pusryčiai - maistas: pusryčiai ir priešpiečiai mieste, pirmadieniais – penktadieniais.
  • Kasdien pervežami autobusai į autobusą.
  • Visą parą dirbantys apsaugos darbuotojai ir AUB gyvenantys darbuotojai.
  • Socialinės veiklos programa vakarais.
  • Savaitgalio dienos kelionė į Londoną.
  • Galimybė naudotis bendromis virtuvėmis ir maisto gaminimo galimybėmis vakarienės metu.
  • Skalbykla, studentų socialinis bendras kambarys.

Paskutinį kartą atnaujinta Spal. 2019

Apie mokyklą

We are a specialised arts university with an excellent reputation. These highly practical Summer Courses allow you to explore a range of approaches to creative thinking and making in a variety of art ... Skaityti daugiau

We are a specialised arts university with an excellent reputation. These highly practical Summer Courses allow you to explore a range of approaches to creative thinking and making in a variety of art forms. Skaityti mažiau