Kontaktinė Discografico Žinoma, yra vienerių metų tokio tipo projektas, pastatytas ant poreikius ir studentų poreikius, kad ketina patobulinti ir padaryti karjerą šou versle kaip dainininkas ir / ar muzikantas. Kursas suteikia projektavimo ir kūrimo įrašymo projektą, kuris bus įgyvendintas su specializuota komanda paramos, ir siekiant pasirengti menininką kaip visuma.

Tai mūsų įmonė ketina sustiprinti meninius ypatumus kiekvieno individo ir kiekvieną solistas besiformuojančią grupę. Kartu mes įvertinti gamybos strategijos, platinimo ir komunikacijos turi pasiekti mūsų tikslą: meno / profesinio augimo mūsų menininkų.

Projekto etapai PLĖTROS

Menininkai plėtros

Menininkai bus taikomos klausos tinkamumo kurso ir tada bus parengta programa, kuri siekia remtis savo jėgomis, per naujus ir išdėstymo viršelių ir įrašymo sudėtį.

Sukūrus takelius didesnį potencialą pradės realią įrašymo ir maišymo sesijas. Ypatingas dėmesys skiriamas kompozicijos etape, įrašymo, įvaldyti ir maišymo takelius, tai užtikrina mūsų menininkų galimybę turėti profesionalų produktą, aukštos kokybės. Todėl, be to, bendradarbiauja su muzikantais, organizatorių, kompozitoriai mūsų akademijoje mes džiaugiamės, kad reikia dirbti su dideliu muzikantas ir kompozitorius kaip Vladi Tosetto, kompozitorius Giorgia, Eros Ramazzotti ir daugelis kitų, be to, yra mūsų dainų mokytojas jis bendradarbiauja su mumis nacionalinės svarbos projektai.

Menininkai gamybos

Kuriame ir gaminame muzikos vaizdo studijoje ir už jos ribų su profesionalia įranga fotografavimo, vaizdo redagavimo ir po gamybos. Siekiama pasiūlyti mūsų menininkai kokybišką projektą promotable taikant tradicinius televizijos kanalų, per internetinę televiziją ir mūsų Youtube kanalą.

Live mes organizuojame išorinius ir vidinius įvykius mūsų įrašymo studijoje skatinti mūsų menininkai ir savo muzikinius projektus. Mes įrengta su profesionalia įranga, kuri suteikia on-line transliacijos užtikrinti, kad įvykiai turi platesnę auditoriją ir be jokio teritorinio Conni, per garso ir vaizdo turinio platinimo realiu laiku internete. Mes taip pat organizuoti skatinimo ir švietimo Live Konkursai solistams ir juostose.

Atlikėjas skatinimas

Artėjant kurso pabaigoje mes surengsime vitrina, kurioje menininkai atliks priešais atstovų muzikos industrijos (įrašas, A & R, gamintojai) grupei. Šia proga menininkai taip pat gali pateikti savo projektus atstovų į CD, vaizdo kūrinius ir naujų dainų forma.

Mes dirbame tam, skatinti muzikinis projektas, sukurtas mūsų menininkų per didelių skaitmeninės televizijos kanalais ir žiniatinklio platformų (I-Tunes, Spotify, muzika "Apple", "Amazon", "Google Play").

Programa mokoma:
Anglų
Italų

Peržiūrėti 3 daugiau kursų Jul academy »

Šis kursas yra Internetinės, Campus based
Duration
2 metų
Dieninės
Price
2,300 EUR