Read the Official Description

Ši programa yra mokoma JAE

PERŽIŪROS ATHE 7 lygis Strateginis valdymas KVALIFIKACIJOS: Spalio 2016 metais.

Šis puslapis skirtas peržiūrėtos komplektą kvalifikacijų, kurį mes pradėjo spalio 1 2016 Jei norite peržiūrėti 2011 m komplektą 7 lygmens valdymo kvalifikaciją, prašome patikrinti mūsų svetainėje.

Pagrindinės funkcijos 2016 7 lygio strateginio valdymo kvalifikaciją

Šios kvalifikacijos lanksčią maršrutą besimokančiųjų, kurie jau pasiektus valdymo kvalifikaciją žemesniu lygmeniu, taip pat besimokantiems, kurie neturi verslo ar valdymo kvalifikaciją, bet gali turėti kvalifikaciją kitose srityse ir / arba prieš valdymo patirtį darbo vietoje. Kvalifikacijų parama progresavimo toliau tirti, pavyzdžiui į viršų iki MBA arba įsidarbinti.

Mes reagavo į atsiliepimų iš aukštojo mokslo paslaugų teikėjus ir centrų ir įtraukti naujų funkcijų Patikslintais kvalifikaciją, skaičių.

 • Visose apgyvendinimo patalpose bus rūšiuojami perdavimą, nuopelnais ir skirtumą ir besimokantiesiems gaus visa apimančią laipsnio perdavimą, nuopelnus ar pagyrimu.
 • Mes peržiūrėtas esamų vienetų reaguojant į atsiliepimus ir pridėjo naujų vienetų, tokių kaip Tarptautinio Finansų
 • Mes sukūrėme būdus, kurie leis mokiniams specializuotis į savo pasirinktą srityje, jei jie nori. Šie keliai yra:
  • Bendra (Ne aprūpintas perdavimo užrašu)
  • finansai
  • prekyba
  • Valdymas Žmonės
  • Tarptautinis
 • Mes sukūrėme dviejų dydžių kvalifikacijai - 60 kreditų ir 120 kreditų

Centrai gali teikti kvalifikaciją tokiu būdu, kuris geriausiai atitinka jų mokinius, suteikiant jiems geriausią įmanomą šansą sėkmei.

"Akivaizdu, kad man, kad naujos kvalifikacijos plėsti ir gilinti esamas atspindimi pagrindiniai žinių, kompetencijų ir įgūdžių, reikalingų šiuolaikinių vadovų šiandienos dinamiškoje ir greitai besikeičiančioje pasaulio ekonomikoje. Studentai bus gerai aptarnauja šių kvalifikacijų, ar jie ketina pereiti prie aukštesnio lygio universitetų kursus (iš kurių daugelis turi intymias progresavimo susitarimus su ATHE) arba padidinti jų galimybes įsidarbinti profilį ir veiksmingumą per dabartinės arba būsimos organizacijos. "

Stuartas lenta,
Profesorius Verslas ir ekonomika Švietimas,
Kembridžo tarptautinis švietimo centras (EBK)

Program taught in:
Anglų
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rugs 2019
Duration