Filter
Associate of Science
Gajana

Palyginti Geriausias asocijuotas tiksliųjų mokslų programas Gajanoje - 2020

Asocijuoto laipsnio tiksliųjų mokslų studijos yra gana specializuotos, tad studentai neturi visus dvejus metus lankyti bendrąsias paskaitas. Į šio tipo studijų programas yra įtraukiami tokie tiksliųjų mokslų dalykai kaip matematika, biologija ar inžinerija. Šių studijų metu įgytos žinios ir įgūdžiai atveria studentams darbo ar tolimesnių studijų galimybių.

Gajana yra puikus šalies, kurioje siekti aukštojo išsilavinimo asmenims, kurie naudojasi lauko tyrinėjimo atogrąžų klimatas. Aštuoniasdešimt procentų žemės dengia miškai, be upių, kalnų ir įvairių laukinių gyvūnų. 

Susisiekti su universitetu tiesiogiai - Geriausios Asocijuotis tiksliųjų mokslų programos Gajanoje - 2020

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

Rezultatai

Laipsniai
Vieta
Gajana
Studijų tipas
Tempas
University of Guyana

Mokslinis bendradarbis (architektūros ir statybos technologijos) ... [+]

Patekimo reikalavimai

apibūdinimas

Perduoda ne mažiau kaip penkis (5) skirtingus dalykus, CSEC bendrosios kompetencijos egzaminą, I ir II laipsnio; III klasė nuo 1998 m .; arba / GCE "O" lygio egzaminus ar bet kokią lygiavertę kvalifikaciją. Dalykai turi apimti: anglų kalbą, matematiką, meną ar geografiją arba istoriją / socialines studijas arba mokslo dalyką (integruotas mokslas / fizika / chemija / inžinerija).Pareiškėjai taip pat gali turėti tokią kvalifikaciją ar panašią kvalifikaciją iš kitų regioninių ar tarptautinių aukštojo mokslo įstaigų: GTEE techniko diplomo (statybos ir civilinės), GTEE įprasto mokslo diplomo (fizika arba chemija), GTEE 1 ir 2... [-]
Gajana Džordžtaunas
Rugsėjis 2020
Anglų
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba