ACADEMICCOURSES

Ieškoti Ištęstinės studijos asocijuoto laipsnio humanitarinių studijų programų - Taikomosios dailės studijos - jungtinėse Amerikos Los Andželas Jungtinės Amerikos Valstijos - 2021

Asocijuotas humanitarinių mokslų laipsnis - tai akademinis įvertinimas, kuris yra suteikiamas įvairių technikos bei bendruomeninių kolegijų. Šio tipo studijos paprastai trunka apie dvejus metus. Įgiję šį laipsnį dauguma studentų renkasi tęsti studijas ir stoja į tolimesnes bakalauro studijas.

Į dailės programų magistro studijų meninę raišką nustatyti kontekstą ir kritiškai analizuoti meno kūrinį turtingumą. MA dailės programų ištirti dailės teorijos pamatinių tašką.

Jungtinės Amerikos Valstijos yra didelė šalis Šiaurės Amerikoje, dažnai vadinama "JAV ", "JAV ", "JAV ", "Amerika " arba tiesiog " narės ". Amerikos kolegijų finansuoja "mokslą " už studentui, kuris dažnai yra gana brangus, labai dažnai siekiant į tūkstančių dolerių per metus dešimtys.

Be to, kad gyvena legendinio Holivudas, Los Andželas yra antras pagal dydį miestas Jungtinėse Amerikos Valstijose ir į Kalifornijos valstijoje didžiausia. Ji vyko Olimpinės žaidynės du kartus prieš ir yra padalintas į 80 rajonų ir seniūnijų. Mieste gyvena trijų valstybinių universitetų ir kitų institucijų kompiuterio.

Prašyti daugiau informacijos apie Ištęstinės studijos asocijuoto laipsnio humanitarinių studijų programas - Taikomosios dailės studijos - jungtinėse Amerikos Los Andželas Jungtinėse Amerikos Valstijose - 2021

1 Rezultatai Taikomosios dailės studijos, Los Andželas Filter

Asocijuota menų: vaizduojamųjų ir scenos menų

Citrus College
Associate of Arts
<
Dieninės
<
Dalinės
Universiteto miestelis

Bauda ir atlikėjų menas mokymo siūlo nurodymą teorija, praktika ir istorija.

Skaityti daugiau