close

Filtrai

Peržiūrėti rezultatus

Geriausios asocijuoto laipsnio humanitarinių studijų programos - Rinkodaros vadyba

Po vidurinės mokyklos baigimo arba GED sertifikavimo, asocijuotas laipsnis suteikia studentams dėmesio tam tikroje srityje ir padeda jiems įgyti įgūdžių, reikalingų pradinio lygio pareigoms. Kursai paprastai orientuojasi į tam tikrą pasirinktos darbo aplinkos mokymo programą. Kas yra meno asociacija rinkodaros vadove? Šis bakalauro laipsnis skirtas pagrindiniams verslo principams ir… Skaityti daugiau

Po vidurinės mokyklos baigimo arba GED sertifikavimo, asocijuotas laipsnis suteikia studentams dėmesio tam tikroje srityje ir padeda jiems įgyti įgūdžių, reikalingų pradinio lygio pareigoms. Kursai paprastai orientuojasi į tam tikrą pasirinktos darbo aplinkos mokymo programą.

Kas yra meno asociacija rinkodaros vadove? Šis bakalauro laipsnis skirtas pagrindiniams verslo principams ir kaip pramonė reklamuoja produktus vartotojui. Tai gali apimti supratimą apie klientų bendravimą, elgesį, filosofiją ir tai, kaip šie mąstymo būdai yra naudingi mažmeninės prekybos ir mokslinių tyrimų srityje. Mokymo programa paprastai siūlo praktines programas, kurios padeda plėtoti įgūdžių rinkinius, kurie turi būti sėkmingi rinkodaros srityje. Suprasti, kas skatina vartotoją pirkti, ir konkrečių reklaminių kampanijų filosofija, absolventai gali geriau suprasti, kaip platinti ir kainuoti daiktus.

Rinkodaros vadybos absolventai išmoko dirbti komandinių projektų, nes jie bendradarbiauja tarpusavyje, rengdami reklamos strategijas ir kampanijas. Jie taip pat mokosi bendrauti, analizuodami rinkos duomenis. Be to, studentai ugdo sugebėjimą efektyviau valdyti laiką, kai projektai tampa privalomi.

Rinkodaros vadybos menų asociacija paprastai trunka nuo vienerių iki trejų metų. Šio švietimo išlaidos skiriasi mokyklose ir skirtingose ​​šalyse, taigi svarbu rasti mokyklą ir dominančią vietą ir paprašyti šios programos išlaidų sąraśo.

Daugelis rinkodaros vadybos absolventų siekia karjeros kaip produkto tendencijos analitikų, viešųjų ryšių direktorių ir rinkos vertintojų. Kitose pareigose gali būti mokslinių tyrimų asistentas, produktų vadybos specialistas ir įmonės reklamuotojas. Dar kiti absolventai gali rasti pozicijas privačiose korporacijose kaip kampanijos kūrėjai, kainų analitikai ir žiniasklaidos direktoriai.

Nuotolinis mokymas atveria duris daugeliui žmonių, kurie negali lankyti užsiėmimų miesteliuose. Jei jus domina interneto rinkodaros vadybos meno asociacija, ieškokite savo programos žemiau ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

Skaityti mažiau
format_list_bulleted Filtrai
University Canada West (UCW)
Vankuveris, Kanada

Menų asociacijos (AA) laipsnis suteikia jums daug žinių. Ši 60 kreditų (20 kursų) programa paruošia jus papildomam viduriniam išsilavinimui arba tiesiogiai patekti į darbo jėg ... +

Menų asociacijos (AA) laipsnis suteikia jums daug žinių. Ši 60 kreditų (20 kursų) programa paruošia jus papildomam viduriniam išsilavinimui arba tiesiogiai patekti į darbo jėgą. Meno magistro laipsnis priimamas perkėlimui į bakalauro studijų programas University Canada West (UCW) ir visose Britų Kolumbijos laipsnį suteikiančiose institucijose, jei tenkinami kiti priėmimo reikalavimai. AA laipsnis siūlo aštuonias dėmesio sritis - apskaitą, ekonomiką, svetingumą ir turizmą, vadybą, rinkodarą, žiniasklaidos komunikaciją, psichologiją ir socialinį teisingumą. -
Associate of Arts
Dieninės
2 metai
Anglų
Universiteto miestelis
 

PATARIMAS! Jei atstovaujate mokyklai ir norite į sąrašą įtraukti savo programų, susisiekite su mumis čia