close

Filtrai

Peržiūrėti rezultatus

Geriausios asocijuoto laipsnio humanitarinių studijų programos - Piešimas

Jei jus domina įgyti įgūdžių ir žinių meno srityje, meno asociacija gali suteikti jums tai, ko jums reikia norint sėkmingai įgyti pradinio lygio pareigas norimoje srityje. Dažniausiai tai yra mažiau intensyvios ir brangesnės nei bakalauro laipsniai, bet vis tiek yra aukštojo mokslo įrodymai. Kas yra piešimo meno asociacija? Jei jūs visada turėjote piešinį ar esate susidomėję… Skaityti daugiau

Jei jus domina įgyti įgūdžių ir žinių meno srityje, meno asociacija gali suteikti jums tai, ko jums reikia norint sėkmingai įgyti pradinio lygio pareigas norimoje srityje. Dažniausiai tai yra mažiau intensyvios ir brangesnės nei bakalauro laipsniai, bet vis tiek yra aukštojo mokslo įrodymai.

Kas yra piešimo meno asociacija? Jei jūs visada turėjote piešinį ar esate susidomėjęs grafiniu dizainu, piešimo kursas gali patobulinti savo techniką ir parodyti naujus. Piešimas, 2-D dizainas, 3-D dizainas, piešinių piešimas, tapyba, spalvų teorija ir kompiuterinė grafika yra tik keletas temų, kurias galite matyti šioje programoje. Dažnai programoms reikia, kad galėtumėte sukurti portfelį kaip galutinį projektą, kuris gali padėti jums rasti darbą.

Galbūt jūs susidūrėte su piešimo entuziazmu, bet jūs, greičiausiai, paliksite su patobulintomis spalvinimo ir technologijos įgūdžiais, kurie abu yra būtini šiuolaikiniame meno pasaulyje. Per supratimo užduotis jūs taip pat galite išmokti bendravimo įgūdžių, kurie padeda suprasti kliento poreikius ir sukurti patrauklų dizainą.

Programos trukmė gali būti labai skirtinga tarp mokyklų, tačiau, jei mokate visą darbo dieną, paprastai mokosi 1-2 metų. Kadangi kursų reikalavimai skiriasi ir vietovės skiriasi, išlaidos yra vienodai skirtingos. Gali būti naudinga susisiekti su mokykla, kurioje norite dalyvauti, kad nustatytumėte, kokios galimybės geriausiai tinka jūsų biudžetui.

Kai gausite diplomą, galite pasirinkti dirbti studijose, reklamoje, leidyboje, rinkodaroje ir daugelyje kitų sričių, kurios dažnai naudoja meną. Galite dirbti kaip iliustratorius, grafinis dizaineris, eskizas ir animatorius. Galite atidaryti savo studiją, kad pademonstratumėte savo eskizus ir kitą meną, arba parduodate savo įgūdžius kaip laisvai samdomas vertėjas.

Nebuvo per vėlu pradėti savo mokslą arba grįžti baigti. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

Skaityti mažiau
format_list_bulleted Filtrai
County College Of Morris
Randolph, Jungtinės Amerikos Valstijos

Visame pasaulyje didėjant 3D kompiuterinės animacijos poreikiui, County College Of Morris (CCM) studentams menininkams suteikia galimybę žengti pirmuosius žingsnius karjeros l ... +

Visame pasaulyje didėjant 3D kompiuterinės animacijos poreikiui, County College Of Morris (CCM) studentams menininkams suteikia galimybę žengti pirmuosius žingsnius karjeros link kuriant vizualinius efektus. -
Associate of Arts
Anglų
Rgs. 2021
Universiteto miestelis
 
Rowan College At Burlington County
Lauro kalnas, Jungtinės Amerikos Valstijos

Išreikškite save plačiu laisvųjų menų išsilavinimu su šiuo meno laipsnio bendradarbiu.

Išreikškite save plačiu laisvųjų menų išsilavinimu su šiuo meno laipsnio bendradarbiu. -
Associate of Arts
Rgs. 2021
Universiteto miestelis
 
Cape Cod Community College
Barnstable, Jungtinės Amerikos Valstijos

Vizualiųjų menų koncentracija suteikia būtinus pagrindinius kursus, kurių metu parduodamas kokybiškas meno kūrinių rinkinys.

Vizualiųjų menų koncentracija suteikia būtinus pagrindinius kursus, kurių metu parduodamas kokybiškas meno kūrinių rinkinys. -
Associate of Arts
Anglų
Rgs. 2021
Universiteto miestelis
 

PATARIMAS! Jei atstovaujate mokyklai ir norite į sąrašą įtraukti savo programų, susisiekite su mumis čia