Asocijuotas taikomųjų mokslų laipsnis

Ieškoti 133 asocijuoto laipsnio taikomųjų studijų programas - 2019

Magistras

Asocijuoto laipsnio taikomųjų mokslų studijos (angl. Associate of Applied Science (AAS)) paprastai yra kuriamos taip, kad jas pasirinkusiems studentams būtų sukurtos geros galimybės gana greitai įgyti praktinių žinių apie juos dominančią sritį ir taip pasiruošti karjeros pradžiai. Nors asocijuoto laipsnio humanitarinių ir tiksliųjų mokslų studijas pasirinkę studentai dažnai yra linkę šių studijų metu įgytus kreditus perkelti į bakalauro ar magistro studijas, asocijuoto laipsnio taikomųjų mokslų studentai paprastai karjerą siekia pradėti vos baigę studijų programą. Be to, šios studijų programos yra kur kas labiau orientuotos į praktinę studentų pasirinktos profesijos pusę, negu į akademinę srities analizę. Kitas svarbu skirtumas tarp asocijuoto laipsnio taikomųjų mokslų studijų ir humanitarinių bei tiksliųjų mokslų studijų programų yra tai, kad į pastarąsias studijų programas dažniausiai yra įtraukiami gana bendri studijų dalykai, nepriklausomai ar jie bus pravartūs studento karjerai.

Kokie yra asocijuoto laipsnio taikomųjų mokslų studijų privalumai?

Kadangi asocijuoto laipsnio taikomųjų mokslų studijos yra orientuotos į praktinę įvairiausių sričių pusę, studentams yra gana paprasta studijų metu įgytas kvalifikacijas, žinias ir įgūdžius pritaikyti realiose darbo situacijose. Tad šios studijų programos ypatingai tinka tiems studentams, kurie dėl įvairiausių priežasčių nori kuo greičiau įgyti darbui reikalingų kompetencijų bei kvalifikacijų ir pradėti dirbti.

Kiek kainuoja asocijuoto laipsnio taikomųjų mokslų studijos?

Kadangi dauguma šio tipo studijų programų trunka kiek mažiau negu dvejus metus, asocijuoto laipsnio taikomųjų mokslų studijų programos paprastai būna pigesnės negu asocijuoto laipsnio humanitarinių ar tiksliųjų mokslų studijos. Be to, kadangi šio tipo studijos yra itin orientuotos į darbą laboratorijose bei praktinį darbą profesinės praktikos metu, studentai galimai sutaupo pinigų, nes jiems nereikia pirkti daugybės brangių vadovėlių. Tačiau šių studijų kaina taip pat gali gerokai skirtis. Tai priklauso nuo konkrečios studento pasirinktos studijų programos, jos trukmės,tipo bei specializacijos, taip pat studento pasirinktos aukštosios mokyklos bei šalies, kurioje jis ar ji nori mokytis.

Kokios karjeros galimybės atsiveria įgijus asocijuoto laipsnio taikomųjų mokslų studijų diplomą?

Asocijuoto laipsnio taikomųjų mokslų studijų programas pasirinkę studentai studijų metu gilinasi į praktinę tam tikros srities pusę. Todėl jas sėkmingai pabaigę studentai gali pradėti karjerą ir tapti, pavyzdžiui, kriminalinės teisės asistentais, bibliotekų informacijos vadybininkais, vartotojų elgsenos analitiko asistentais ir t.t.

Kodėl verta rinktis internetines asocijuoto laipsnio taikomųjų mokslų studijų programas?

Internetinės asocijuoto laipsnio studijų programos yra ypatingai pravarčios jau dirbantiems, kitų įsipareigojimų turintiems, ar tiesiog toli nuo juos dominančio universiteto gyvenantiems studentams. Kadangi internetinės šio tipo studijų programos paprastai būna labai lanksčios, studentams būna gana lengva suderinti studijas su įtemptu darbo ar asmeniniu gyvenimu.

Kaip stoti į asocijuoto laipsnio taikomųjų mokslų studijų programas?

 

Žemiau rasite vienas iš pačių populiariausių asocijuoto laipsnio taikomųjų mokslų studijų programų ir galėsite tiesiogiai susisiekti su jus dominančių universitetų priėmimo skyriais.

Skaityti Daugiau

Paralegal studijų taikomosios mokslų studijos asociacijos narys

Paralegal
Internetinės Su bendrabučiu Ištęstinės 21 mėnesių September 2019 Jungtinės Amerikos Valstijos Houston + 1 daugiau

Taikomųjų mokslų magistro laipsnis " Paralegal studijos" suteikia studentams išsamų, esminį ir įgūdžių pagrindu vykdomą išsilavinimą ir mokymą rengiantis įstoti į " Paralegal profesiją. [+]

Taikomųjų mokslų magistro laipsnis " Paralegal studijos" suteikia studentams išsamų, esminį ir įgūdžių pagrindu vykdomą išsilavinimą ir mokymą rengiantis įstoti į " Paralegal profesiją.

Studentai gali pradėti studijas internetu arba universitete. Tradiciniai užsiėmimai vyksta dienomis arba šeštadieniais. Internetinės klasės susitinka kas savaitę interaktyviam tiesioginiam paskaitui, kuriame mokiniai gali matyti, išgirsti ir užduoti savo instruktorių klausimus. Mes pristatome jums klasę.

Studentai iš Pažangių teisinių studijų centro gauna:

Kvalifikuoti fakultetai - teisės specialybės kursus moko patyrę advokataiKarjeros paslaugos - speciali pagalba, padedanti ieškoti darbo po baigimoCanvas LMS - novatoriški ir intuityvi mokymosi valdymo sistema"Blackboard" "Collaborate Ultra" - žiūrėkite, girdi ir pasikalbėkite su savo instruktoriais ir klasės draugais realiuoju laiku"Westlaw" - "Advokatų ir teisininkų specialistų" internetinė teisinių tyrimų tarnybaProDoc - Išplėstinė programinė įranga, skirta automatiškai parengti teisinius dokumentus"Microsoft Office 365" - apima "Word", "PowerPoint", "Excel", "Outlook" ir dar daugiau@ Paralegal .edu el. Paštas - jūsų profesionalus el. Pašto adresas, kurį reikia išsaugoti po baigimo... [-]

Taikomųjų mokslų asociacija kibernetinio saugumo srityje

Garrett College
Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 2 metų September 2019 Jungtinės Amerikos Valstijos McHenry + 1 daugiau

Garretto taikomųjų mokslų asociacija (AAS) laipsnį "Kyberecurity" rengia studentus, kurie dalyvauja kibernetinio saugumo pramonėje. [+]

Kibernetinė sauga

Ar norite prisijungti prie kovos su elektroniniais nusikaltimais? Ar jums patinka garsai, kaip apsaugoti kompiuterius nuo neteisėtos prieigos ar sunaikinimo? Jei esate aistringas apie technologijas ir nori padėti kitiems pavogti savo asmeninę informaciją, karjera kibernetinio saugumo srityje gali būti jums tinkamas sprendimas. Paruoškite save Karjera kariuomenei ir kibernetinio saugumo pramonei, turinti diplomą ar sertifikatą " Garrett College .

Kodėl verta rinktis "Garrett" už kibernetinį saugumą?

Garretto taikomųjų mokslų asociacija (AAS) laipsnį "Kyberecurity" rengia studentus, kurie dalyvauja kibernetinio saugumo pramonėje. Mokymo programa suteikia studentams daugybę praktinių užduočių, kad jie parengtų realias užduotis, kurias jie patirs savo karjeroje.... [-]


Bendradarbis taikomojo mokslo (AAS) apskaitos

Mid Michigan College
Su bendrabučiu Dieninės 4 semestrus September 2019 Jungtinės Amerikos Valstijos Harrison Mount Pleasant + 1 daugiau

Mūsų fakultetas padaryti skirtumą. Jie ateina iš įvairių sluoksnių, todėl realaus pasaulio verslo ir apskaitos patirtį į klases. Tai reiškia, kad mūsų mokiniai mokosi iš daugiau nei jų vadovėlių. Ir mes atidžiai pritaikyti mokymo strategijas, siekiant užtikrinti, kad absolventai yra darbo vieta paruošta. [+]

Kodėl verta rinktis MMCC?

Mūsų fakultetas padaryti skirtumą. Jie ateina iš įvairių sluoksnių, todėl realaus pasaulio verslo ir apskaitos patirtį į klases. Tai reiškia, kad mūsų mokiniai mokosi iš daugiau nei jų vadovėlių. Ir mes atidžiai pritaikyti mokymo strategijas, siekiant užtikrinti, kad absolventai yra darbo vieta paruošta.

Mūsų perdavimo partneriai, Kaip Northwood universitetas, rodo, kad mūsų studentai parengė ir sėkmingai savo bakalauro programas.

Mūsų asmeninį požiūrį į sėkmę užtikrina, kad jūs nesate skaičius. Mūsų fakultetas sužinoti savo mokinių vardus, nes mūsų klasė dydžiai yra maži ir mūsų kursai yra orientuota. Mes neplistų save plona, ​​o tai reiškia, kad jums naudos iš daugiau dėmesio ir daugiau rekomendacijų. Mums pavyks, jei pasiseks, todėl mūsų investicijos į jūsų sėkmę yra asmeninė.... [-]


Kauno technologijos universiteto taikomųjų mokslų daktaras

Washtenaw Community College
Su bendrabučiu Dieninės 4 semestrus September 2019 Jungtinės Amerikos Valstijos Ann Arbor

Tai yra išsami, griežta programa studentams, besidomintiems žiniatinklio kūrimo pramonės karjera. Kursinis darbas rengia studentus užimtumui kaip interneto kūrėjams, turintiems galimybių specializuotis žiniatinklio kūrimo ar interneto kūrimo srityse. Studentai gali pasirinkti vieną iš dviejų skirtingų šios programos specialiųjų kūrinių. [+]

Ši programa yra prieinama miesteliu

Ryšys

"Washtenaw" bendruomenės koledžas Ann Arbor, Mičiganas, turi daugiau kaip 120 susitarimų dėl susitarimų su ketverių metų koledžu visoje valstybėje. Studentai, ketinantys pereiti į ketverių metų kolegiją, turėtų susitikti su patarėju, kuris užtikrins, kad Mičigano perdavimo sutarties sąlygos būtų įvykdytos.

Kontaktinė informacija

Mes sveikiname jūsų klausimus, pasiūlymus ar komentarus. Prašome rašyti mums adresu studrec@wccnet.edu arba skambinkite 734-973-3543. Mūsų darbo laikas yra šeštadienį nuo 12.00 val. Iki 23.00 val. (GTM), pirmadienį-ketvirtadienį, 12.00 val. Iki 21.00 val. (GMT) penktadienį ir 13.00 val. Iki 17.00 val. (GMT).... [-]


Laisvųjų menų / bendrųjų studijų taikomosios mokslų asociacijos narys

Wallace State Community College
Su bendrabučiu Dieninės 4 semestrus September 2019 Jungtinės Amerikos Valstijos Hanceville

"Wallace State" teikia išsilavinimą, kuris rengia studentus vientisam perdavimui į bet kokį viešųjų ir privačių kolegijų bei universitetų skaičių. [+]

Apie programą

"Wallace State" teikia išsilavinimą, kuris rengia studentus vientisam perdavimui į bet kokį viešųjų ir privačių kolegijų bei universitetų skaičių.

Menų asociacijos laipsnis skirtas studentams, kurie ketina pereiti į aukštąją mokyklą ir studijuoti laisvųjų menų srityje.

Mokslo laipsnio asociacija yra skirta studentams, kurie planuoja perkelti į aukštąją mokyklą ir siekti studijų bendrosios srities ar specializuotos profesinės veiklos karjeros.

Daugiau nei šimtas laipsnių, karjeros ir perkėlimo galimybės siūlomos per Wallace valstiją. Kai kurios populiarios perkėlimo programos yra žemės ūkis, odontologija, švietimas, inžinerija, ikiteisminė medicina, premedikacija, farmacija, socialinis darbas ir veterinarija.... [-]


Bendradarbis taikomųjų mokslų, informacinių technologijų - interneto svetainių kūrimas

Delaware County Community College
Su bendrabučiu Dieninės 2 - 3 metų September 2019 Jungtinės Amerikos Valstijos Philadelphia

Interneto svetainių kūrimas specializacija skirta studentams suinteresuotų siekti karjeros, kaip interneto specialistas. Baigus šią programą galimybe bus suteikti studentams su įgūdžių, reikalingų pradinio lygio pozicijas, kaip Web dizaineriai / kūrėjai. Sąvokos, kurioms apima informacijos dizainas, tinklo administravimo, duomenų bazių valdymo sąsajos dizainą ir programavimą. [+]

Interneto svetainių kūrimas specializacija skirta studentams suinteresuotų siekti karjeros, kaip interneto specialistas. Baigus šią programą galimybe bus suteikti studentams su įgūdžių, reikalingų pradinio lygio pozicijas, kaip Web dizaineriai / kūrėjai.

Sąvokos, kurioms apima informacijos dizainas, tinklo administravimo, duomenų bazių valdymo sąsajos dizainą ir programavimą.

Studentai mokosi kurti svetaines naudojant esamą pramonės standartinės programinės įrangos ir technologijų. Be to, mokiniai mokosi, kaip įtraukti žiniasklaidos technologijas, tokias kaip garso, vaizdo ir animacijos į svetaines.

Programa Rezultatai

Sėkmingai baigus šią programą, studentai turėtų gebėti: ... [-]


Biuro Sistemos ir Valdymo Taikomojo Mokslo Padalinys (AAS)

Moraine Valley Community College
Su bendrabučiu Dieninės 64 valandos September 2019 Jungtinės Amerikos Valstijos Palos Hills

Ši programa rengia studentus už karjeros administracinės paramos ir pirmojo lygio priežiūra. Priklausomai nuo studento koncentracijos srities, absolventai gaus pareigas kaip administracinis padėjėjas, teisinės biuro padėjėjas, medicinos sekretorius, grafikos ir stalinių leidėjų, interneto dizaino padėjėjas, biuro vadovas arba pagalbos tarnybos specialistas. [+]

Biuro sistemos ir programos, AAS

Ši programa rengia studentus už karjeros administracinės paramos ir pirmojo lygio priežiūra. Priklausomai nuo studento koncentracijos srities, absolventai gaus pareigas kaip administracinis padėjėjas, teisinės biuro padėjėjas, medicinos sekretorius, grafikos ir stalinių leidėjų, interneto dizaino padėjėjas, biuro vadovas arba pagalbos tarnybos specialistas. Studentai, baigę šią programą, turės puikų klaviatūrą, korektūrą ir dokumentų formatavimo įgūdžius; pažangios kompiuterių programinės įrangos įgūdžiai; stipri bendravimo įgūdžiai; plati administracinio palaikymo įgūdžiai; puikūs tarpasmeniniai įgūdžiai; lankstumas; ir profesionalumas. Tikėtina, kad studentai, baigę šią programą, prižiūrės žemesnio lygio pareigūnus. Studentai, turintys darbo patirties ir pažangių įgūdžių, turėtų kreiptis į programos koordinatorių vertinimo ir kursų pakeitimo informaciją. Tikimasi, kad studentai, turintys būtinų įgūdžių, imsis reikiamų papildomų kursų. Svarbus šios programos bruožas - tai stažuotės / seminaro komponentas, kuris suteikia darbo vietoje mokymo ir suteikia studentui naujo lauko galimybę dirbti ir vertinti profesionalų aplinką. Darbdavys taip pat gali įvertinti studentą galimai visą darbo dieną, kai baigsite darbą. Studentai, norintys įsiregistruoti stažuotėje / seminare, prieš įstojant į aukštąsias mokyklas turėtų kreiptis į stažuotės koordinatorių. Programos prielaida: klaviatūros įgūdis 40 grynųjų žodžių per minutę palietus. Studentai, kuriems reikia šio įgūdžio lygio, turi dalyvauti OSA-100 klaviatūroje... [-]


Taikomųjų mokslų asociacija: Hospitality Industry: Restaurant Management

Parkland College
Su bendrabučiu Dieninės 2 metų September 2019 Jungtinės Amerikos Valstijos Champaign

Restorano valdymas apima viešųjų ryšių, inventoriaus, personalo, klientų aptarnavimo ir kt. Aspektus. Vadovai turi užtikrinti, kad restoranas veiktų efektyviai ir pelningai. Jie turi būti tiek verslo, tiek kūrybiškumo. Kartais restoranų savininkas taip pat dukart kaip restoranų vadybininkas. Stiprus vadybininkas yra būtinas restoranų sėkmei - jis paprastai yra asmuo, kuris tvarko tiek darbuotojus, tiek klientų klausimus. [+]

Restorano valdymas apima viešųjų ryšių, inventoriaus, personalo, klientų aptarnavimo ir kt. Aspektus. Vadovai turi užtikrinti, kad restoranas veiktų efektyviai ir pelningai. Jie turi būti tiek verslo, tiek kūrybiškumo. Kartais restoranų savininkas taip pat dukart kaip restoranų vadybininkas. Restorano sėkmei svarbus stiprus vadybininkas - jis paprastai yra asmuo, kuris tvarko ir darbuotojus, ir klientų klausimus.

Restoranų vadybos programa rengia studentus karjeros pozicijoms restorane, maitinimo įstaigose ir institucijų maitinimo paslaugų srityje. Specializuoti kursai yra siūlomi maistui gaminti; priežiūra; maistas, gėrimai ir darbo sąnaudų kontrolė; ir meniu planavimas maisto paslaugų sektoriuje.... [-]


Asocijuota taikomųjų mokslo informacinių sistemų

Henry Ford College
Su bendrabučiu Dieninės 2 metų September 2019 Jungtinės Amerikos Valstijos Detroit

NVS programa siūlo specialų, caring, ir nusimanantys fakultetas, mažos klasės dydžių ir mokymo programą, kuri yra skirta su pramonės partnerių indėlis suteikti praktinės patirties su naujausiomis technologijomis. Mūsų kursai yra laboratorinį darbą dabartinės pramonės technologijų ir programinės įrangos, pavyzdžiui, PHP, MySQL, Oracle, .net, Java ir mobiliųjų aplikacijų kūrimo. [+]

Ar jums patinka dirbti su kompiuteriais ir technologijos? Ar jums patinka spręsti problemas ir išsiaiškinti, žaidimus ir galvosūkius? Tada informacinių sistemų (NVS) programa yra skirta jums.

Mūsų programa suteikia studentams išsamių žinių ir įgūdžių iš įvairių IT sričių, įskaitant programavimą, duomenų bazių kūrimo, PC remontas, tinklų, operacinių sistemų, saugumo, interneto svetainių kūrimas ir sistemos analizė ir projektavimas. Po sėkmingai užbaigti savo programą, mokiniai turės puikias pradinius įgūdžius ir žinias visų pagrindinių IT specializacijų, gebėjimą gerai dirbti savarankiškai, tiek su komanda, ir įgūdžių, reikalingų eiti tiesiai į darbo rinką arba pavedimu į 4- metų universitetinį.... [-]


Asociacija taikomųjų mokslų apskaitos

Hawaii Community College
Su bendrabučiu September 2019 Jungtinės Amerikos Valstijos Hilo

Apskaitos programa rengia studentus pradinio lygio pareigybes. Mokymo centrai taiko apskaitos lygtį ir apskaitos ciklą, registruoja finansinius sandorius ir rengia finansines ataskaitas. [+]

PROGRAMOS APRAŠYMAS

Apskaitos programa rengia studentus pradinio lygio pareigybes. Mokymo centrai taiko apskaitos lygtį ir apskaitos ciklą, registruoja finansinius sandorius ir rengia finansines ataskaitas.

PROGRAMOS MOKYMOSI REZULTATAI

Sėkmingai baigę studentai yra pasirengę:

Atlikite pagrindines apskaitos užduotis ir verslo matematikos įgūdžius, kad išlaikytumėte tikslias apskaitos sistemas pelno nesiekiančiose organizacijose.Bendraukite su suinteresuotosiomis šalimis taip, kad atspindėtų organizacinę kultūrą ir jautrumą įvairiems klientų ir bendruomenės poreikiams.Atlikite pagrindines biuro funkcijas naudojant standartines ir naujas technologijas.Parodyti darbo aplinkoje veiksmingą savireguliavimą, efektyviai panaudojant laiką ir asmeninius įsipareigojimus.Efektyviai dalyvauti sprendžiant individualius ir grupinius sprendimus.Naudokite kritinio mąstymo įgūdžius, kad priimtumėte sprendimus, kurie atspindėtų apskaitos profesijos teisinius ir etikos standartus. [-]

Apskaitos technikas

Taylor Business Institute
Su bendrabučiu 80 savaites September 2019 Jungtinės Amerikos Valstijos Chicago

Taikomųjų mokslų asociacijos apskaitos technikas supažindina studentus su apskaitos pagrindais. Studentai mokysis apskaitos proceso įrašymo funkcijų, taip pat analizuos, klasifikuoja ir apibendrina finansines ataskaitas ir kitus panašius dokumentus. Be pagrindinių apskaitos įgūdžių, šios programos studentai gaus papildomus mokymus, orientuotus į sąnaudų apskaitą ir verslo teisės principus. [+]

Kiekvienas didelis verslo poreikių apskaita

Ar esate pasirengęs tapti apskaitos komandos dalimi? Jei taip, tada eikite į TBI, kur jūs mokysite naujoviškoje aplinkoje iš fakulteto narių, kurie dirba versle ir pramonėje. Absolventai yra pasirengę pradinio lygio pareigybes tokiose srityse kaip buhalterija, apskaitos pareigūnai, darbo užmokesčio ir laiko tvarkymo pareigūnai ir mokesčių rengėjai.

Programos aprašymas

Taikomųjų mokslų asociacijos apskaitos technikas supažindina studentus su apskaitos pagrindais. Studentai mokysis apskaitos proceso įrašymo funkcijų, taip pat analizuos, klasifikuoja ir apibendrina finansines ataskaitas ir kitus panašius dokumentus. Be pagrindinių apskaitos įgūdžių, šios programos studentai gaus papildomus mokymus, orientuotus į sąnaudų apskaitą ir verslo teisės principus.... [-]


Veterinarijos technologijos

Independence Community College
Su bendrabučiu Dieninės 2 metų September 2019 Jungtinės Amerikos Valstijos Independence

Veterinariniai Technikai yra "slaugytoja praktikai" gyvūno sveikatos priežiūros sektoriuje. Jie padeda su day-to-day funkcijų gyvūnų klinikos, mokslinių tyrimų įrenginių, zoologijos soduose ir laukinės gamtos objektų ir darbo pagal licenciją Vet priežiūra, teikti paramą visų gyvūnų priežiūros aspektus ... [+]

Veterinarijos technologijos

Veterinariniai Technikai yra "slaugytoja praktikai" gyvūno sveikatos priežiūros sektoriuje. Jie padeda su day-to-day funkcijų gyvūnų klinikos, mokslinių tyrimų įrenginių, zoologijos soduose ir laukinės gamtos objektų ir darbo pagal licenciją Vet priežiūra, teikti paramą visų gyvūnų priežiūros aspektus.

Nepriklausomybės Community College anketa bendradarbis taikomojo mokslo laipsnis suteikia studentams mokymą klasėje forma, taip pat praktinės lauko patirtimi ir profesionalių stažuočių Gyvūnų priežiūros įstaigose. Studentai gali tikėtis studijuoti biologiją, gyvūnų fiziologija, anatomija, bendras procedūras ir vaistus, sveikatos ir higienos, gyvūnų tvarkymo ir kitas susijusias temas. Per pastarąjį ketvirtį programą, studentai dirbti su realių pacientų realaus gyvenimo situacijas, kurios teikia joms būtinas rengiantis dirbti su gyvūnais ir jų savininkai kaip Vet Tech.... [-]


Associate of Science Degree in Audio

SAE Institute North America
Su bendrabučiu Dieninės 16 mėnesių September 2019 Jungtinės Amerikos Valstijos Atlanta Chicago Emeryville Nashville San Jose + 4 daugiau

[+]

Asocijuotas taikomųjų mokslų laipsnis - 2019. garso inžinerija muzika Programavimas Būkite dalis komandos, kuri propaguoja savo gabumus, ir skatina jus pasieks savo mokymosi potencialą. Kompozitorius Archyvarė Programuotojas Projektų vadovas Sumaišykite inžinierius garso dizaineris Įrašymo inžinierius Garso redaktorius [-]

Laipsnį kulinarijos ir svetingumo valdymo

Lane Community College
Su bendrabučiu Dieninės 2 metų June 2019 Jungtinės Amerikos Valstijos Eugene

Mes didžiuojamės ir garbė būti bendra akredituota Kulinarijos menas ir svetingumo vadybos programa, - Oregone ir Ramiojo vandenyno šiaurės vakarų 1.! Mūsų misija yra šviesti, traukinys, ir suteikti studentams įgūdžių, reikalingų sėkmingai savo pasirinktą programą. [+]

Mes didžiuojamės ir garbė būti bendra akredituota Kulinarijos menas ir svetingumo vadybos programa, - Oregone ir Ramiojo vandenyno šiaurės vakarų 1.!

Mūsų kulinarinio meno programa yra pripažįstama kaip turinti pavyzdinę Status!

Mūsų misija yra šviesti, traukinys, ir suteikti studentams įgūdžių, reikalingų sėkmingai savo pasirinktą programą. Mes esame įsipareigoję teikti savo studentus su kokybės švietimo, kad bus parengti juos gauti darbą ir prisitaikyti prie daugelio iššūkių nuolat besikeičiančios pramonės.

Mūsų svetainė yra gyvenimo ir Priėmimo informaciją apie kiekvieną programą, naujienos artėjančius renginius komponento, pavyzdžiui, mūsų klasikinės virtuvės vakarienė fakultetas sluoksnių ir kontaktinius numerius, taip pat absolventai susieti buvusiems studentams ir pramonės specialistų palaikyti ryšį.... [-]


AAS "Fashion Design"

The New School
Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 1 - 2 metų September 2019 Jungtinės Amerikos Valstijos New York + 1 daugiau

Kalbant apie karjeros perėjimą į mados dizainą, tikriausiai žinote, kad "Parsons" pradėjo daugelio sėkmingiausių pasaulio mados dizainerių karjerą. Tačiau "Parsons" "AAS" mados dizaino absolventų pasiekimai viršija pusjuodis pavadinimus. [+]

Asocijuotas taikomųjų mokslų laipsnis - 2019.

Parsons School of Design New York City - neseniai pripažinta geriausia mokykla meno ir dizaino JAV ir užėmė 2-asis pasaulio - pasiūlė novatorišką požiūrį į dizaino edukaciją nuo jos įkūrimo 1896 metais Šiandien Parsonsas yra vienintelis pagrindinis Amerikos meno ir dizaino mokykla visame universitete: The New School . "Parsons" galite išmokti įsitvirtinti kūrybinės praktikos ir kibirkščių naujų, studijuodami visose universitetinėse disciplinose.

Apie

Kalbant apie karjeros perėjimą į mados dizainą, tikriausiai žinote, kad "Parsons" pradėjo daugelio sėkmingiausių pasaulio mados dizainerių karjerą. Tačiau "Parsons" "AAS" mados dizaino absolventų pasiekimai viršija pusjuodis pavadinimus. Programos absolventai yra vienodai įspūdingi už jų indėlį į pramonę visais svarstymais - nuo pirmaujančių tvarios mados technologijų naujovių kūrimo iki vietinių įmonių kūrimo ir pasaulinių prekių ženklų kūrimo.... [-]