Populiarios kategorijos

Asocijuotos programos

Pasaulio aukštosios mokyklos siūlo daugybę skirtingų asocijuoto laipsnio studijų programų. Dažniausiai jos yra skirstomos į asocijuotas humanitarinių, tiksliųjų ar taikomųjų mokslų studijų programas. Asocijuotą studijų programą studentai renkasi dėl skirtingų priežasčių: vieniems iš jų tam tikra programa atstoja išlyginamąsias studijas, kiti - šio tipo studijas renkasi, nes nori pasikelti kvalifikaciją ir taip gauti norimą darbą. Įvairios kolegijos, akademijos bei universitetai siūlo menų, tiksliųjų mokslų ir kitas asocijuoto laipsnio programas. Didelis asocijuotų studijų programų pasirinkimas iš tiesų gali suklaidinti - neleiskite, kad tai jus sustabdytų! Savo paieškas pradėkite peržvelgdami žemiau pateiktą populiariausių asocijuoto laipsnio studijų sąrašą.

Naujai pridėtos asocijuoto laipsnio studijos

Gateway Technical College

Verslo vadybos katedra

Spalis 11, 2018
Verslo valdymo pasaulis yra jaudinanti, greita ir dinamiška vieta savo karjerai praleisti. "Gateway" verslo vadybos studentai sužinoti, kaip verslo pasaulis veikia rinkodaros, finansų ir organizaciniu požiūriu. Esant sparčiai besivystančiam verslo pasauliui, palaikymas reikalauja, kad valdytojas žinotų įvairiausius dalykus. Verslo vadybos laipsnis … [+]padės nustatyti absolventus be kitų darbuotojų; geriau juos pasiruošti eiti į valdymo vaidmenis. "Gateway" verslo vadybos kursus rengia verslo patariamasis komitetas, kurį sudaro regiono darbo rinkos specialistai. Todėl klasėse kalbama apie naujausias verslo tendencijas šiandien. Studentai taip pat gaus naudos iš verslo vadybos instruktorių, kurie yra patyrę specialistai - daugelis turi daugiau nei 20 metų patirtį šioje srityje. [-]

Wallace State Community College

"Fast Track" akademija

Spalis 14, 2018
Užpildykite asocijuotą laipsnį, kolegijos pažymėjimą arba iki 60 valandų perkėlimo kreditą prieš baigdami vidurinę mokyklą!

RMIT - Royal Melbourne Institute of Technology

Inžinerijos technologijos asociacija

Rugsėjis 17, 2018
"RMIT" absolventai gali pradėti savo karjerą inžinerijos srityje, įskaitant kosmosą, civilines ir struktūras, kompiuterius ir tinklus, elektronikos dizainą, elektros sistemas ir automatizavimą, mechatroniką, mechaninį projektavimą ir produktų kūrimą.

Universitetai Lietuvos Respublika

Pakeisti vietovę

Kas yra asocijuotas laipsnis?

Asocijuotas laipsnis - tai aukštojo mokslo laipsnis, kurį siūlo akademijos, profesinės mokyklos, kolegijos bei kai kurie universitetai. Įgyti šį laipsnį paprastai užtrunka dvejus metus. Kai kuriose šalyse asocijuotas laipsnis studentui gali būti suteikiamas pabaigus pirmus dvejus bakalauro studijų metus. Vienos iš tradicinių asocijuoto laipsnio studijų programų tai menų asocijuotas laipsnis (Associate of Arts (AA) degrees), tikliųjų mokslų asocijuotas laipsnis (Associate of Science (AS) degrees) bei taikomųjų mokslų asocijuotas laipsnis (Associate of Applied Science (AAS) degrees). Nors daugelyje sričių asocijuotas laipsnis suteikia konkurencinio pranašumo ir taip padeda pasiekti užsibrėžtų tikslų, kai kuriose šalyse tam tikras asocijuotas laipsnis yra būtinas, tam kad būtų galima pradėti karjerą pasirinktoje srityje.

Kokie yra asocijuoto laipsnio privalumai?

Asocijuoto laipsnio studijų programos studentams suteikia daugybę privalumų. Šio tipo studijos studentams suteikia dvejų metų aukštojo mokslo patirties. Per šį laiką studentai įgyja tolimesnėms studijoms ar darbui reikiamų kvalifikacijų, žinių bei įgūdžių, kurie padeda jiems siekti užsibrėžtų tikslų. Asocijuoto laipsnio studijas pabaigę specialistai paprastai lengviau randa darbą bei gauna aukštesnį atlyginimą nei aukštojo diplomo mokslo nebaigę žmonės. Darbdaviai vertina žinių bei įgūdžių bagažą, kurį asocijuoto laipsnio programų metu įgyja studentai.

Ką asocijuoto laipsnio studijas pasirinkę studentai mokosi?

Asocijuoto laipsnio programos apima kone visas studijų disciplinas bei specialybes. Studentai gali rinktis technologijos, verslo, menų, humanitarinių, socialinių, gamtos ar tiksliųjų mokslų asocijuoto laipsnio studijų programas. Asocijuoto laipsnio programas siūlo įvairiausios aukštosios mokyklos visame pasaulyje. Pavyzdžiui studentai gali rinktis interjero dekoro ir dizaino asocijuoto laipsnio programą Australijoje arba advokato padėjėjo studijas Jungtinės Amerikos Valstijų universitetuose.

Kokių karjeros galimybių galima tikėtis pabaigus asocijuoto laipsnio studijas?

Asocijuotas laipsnis studentams suteikia konkurencinio pranašumo, kuris jiems gali padėti gauti norimą darbą, pakilti karjeros laipteliais ar tiesiog gauti didesnį atlyginimą. Darbdaviai paprastai paaukština žmones, kurie ne tik turi darbo tam tikroje srityje patirties, bet ir yra pabaigę atitinkamas studijas. Be to, asocijuoto laipsnio studijas atveria kelią tolimesnėms bakalauro ar magistro studijoms. Kai kuriais atvejais asocijuotų studijų metu įgyti kreditai gali būti užskaitomi tolimesnių studijų metu.

Kiek kainuoja asocijuoto laipsnio studijos?

Asocijuoto laipsnio studijų kaina labai priklauso nuo pasirinkto universiteto bei šalies, kurioje norite mokytis. Kaina labai priklauso ir nuo pasirinktos studijų disciplinos. Todėl prieš renkantis tam tikrą asocijuoto laipsnio programą yra patariama atsižvelgti į skirtingų kursų kainas ir jas palyginti. Dėl konkrečių kainų bei galimų stipendijų studentams yra rekomenduojama susisiekti su juos dominančių universitetų priėmimo skyrių darbuotojais.

Kodėl rinktis internetines asocijuoto laipsnio studijas?

Internetinės asocijuoto diplomo studijų programos galimybes mokytis suteikia studentams, kurie dėl darbo, šeimos ar kitų įsipareigojimų negali lankytis universitete iš anksto nustatytu grafiku. E-mokymo technologijos asocijuotą laipsnį studentams leidžia įgyti tiesiog iš namų. Užimtiems žmonėms studijos gali prilygti neįmanomai misijai, tačiau internetines programas pasirinkę studentai kursus gali pabaigti jiems palankiausiu tempu. Pasitelkdami naujausias e-mokymo technologijas studentai gali bendrauti su kurso draugais bei profesoriais. Internetinis asocijuotas laipsnis savo kokybe prilygsta tradiciniam universitete suteikiamam laipsniui.