Populiarios kategorijos

Asocijuotos programos

Pasaulio aukštosios mokyklos siūlo daugybę skirtingų asocijuoto laipsnio studijų programų. Dažniausiai jos yra skirstomos į asocijuotas humanitarinių, tiksliųjų ar taikomųjų mokslų studijų programas. Asocijuotą studijų programą studentai renkasi dėl skirtingų priežasčių: vieniems iš jų tam tikra programa atstoja išlyginamąsias studijas, kiti - šio tipo studijas renkasi, nes nori pasikelti kvalifikaciją ir taip gauti norimą darbą. Įvairios kolegijos, akademijos bei universitetai siūlo menų, tiksliųjų mokslų ir kitas asocijuoto laipsnio programas. Didelis asocijuotų studijų programų pasirinkimas iš tiesų gali suklaidinti - neleiskite, kad tai jus sustabdytų! Savo paieškas pradėkite peržvelgdami žemiau pateiktą populiariausių asocijuoto laipsnio studijų sąrašą.

Naujai pridėtos asocijuoto laipsnio studijos

Illinois Eastern Community Colleges

Pažangios Gamybos Asociacijos Laipsnis

Birželis 20, 2018
Išplėstinė gamybos laipsnis skatina ir tobulina studentų įgūdžius, padėdamas jiems sėkmingai dirbti pažangioje gamybos pramonėje. Ši programa reikalauja išsamių taikomų techninių žinių kartu su stipriomis bendravimo įgūdžiais, kad būtų galima veiksmingai bendrauti su asmenimis, grupėmis ir komandomis. Programa atstovauja švietimui ir įgūdžių ugdymui link … [+]platesnės pažangiosios gamybos teorijos. [-]

Taylor Business Institute

Apskaitos Technikas

Birželis 19, 2018
Taikomųjų mokslų asociacijos apskaitos technikas supažindina studentus su apskaitos pagrindais. Studentai mokysis apskaitos proceso įrašymo funkcijų, taip pat analizuos, klasifikuoja ir apibendrina finansines ataskaitas ir kitus panašius dokumentus. Be pagrindinių apskaitos įgūdžių, šios programos studentai gaus papildomus mokymus, orientuotus į sąnaudų aps… [+]kaitą ir verslo teisės principus. [-]

Southwestern Oregon Community College

Chemijos Mokslo Asociacija

Gegužė 5, 2018
Southwestern Oregon Community College chemijos mokslų daktaras rengia studentus perkelti į 4 metų mokyklą kaip jaunuolius arba chemijos, arba biocheminių didžiųjų. Mokymo programa suteikia pagrindines žinias apie pagrindines chemijos sritis, apimančias visus metus tiek bendrosios, tiek organinės chemijos.

Universitetai Lietuvos Respublika

Pakeisti vietovę

Kas yra asocijuotas laipsnis?

Asocijuotas laipsnis - tai aukštojo mokslo laipsnis, kurį siūlo akademijos, profesinės mokyklos, kolegijos bei kai kurie universitetai. Įgyti šį laipsnį paprastai užtrunka dvejus metus. Kai kuriose šalyse asocijuotas laipsnis studentui gali būti suteikiamas pabaigus pirmus dvejus bakalauro studijų metus. Vienos iš tradicinių asocijuoto laipsnio studijų programų tai menų asocijuotas laipsnis (Associate of Arts (AA) degrees), tikliųjų mokslų asocijuotas laipsnis (Associate of Science (AS) degrees) bei taikomųjų mokslų asocijuotas laipsnis (Associate of Applied Science (AAS) degrees). Nors daugelyje sričių asocijuotas laipsnis suteikia konkurencinio pranašumo ir taip padeda pasiekti užsibrėžtų tikslų, kai kuriose šalyse tam tikras asocijuotas laipsnis yra būtinas, tam kad būtų galima pradėti karjerą pasirinktoje srityje.

Kokie yra asocijuoto laipsnio privalumai?

Asocijuoto laipsnio studijų programos studentams suteikia daugybę privalumų. Šio tipo studijos studentams suteikia dvejų metų aukštojo mokslo patirties. Per šį laiką studentai įgyja tolimesnėms studijoms ar darbui reikiamų kvalifikacijų, žinių bei įgūdžių, kurie padeda jiems siekti užsibrėžtų tikslų. Asocijuoto laipsnio studijas pabaigę specialistai paprastai lengviau randa darbą bei gauna aukštesnį atlyginimą nei aukštojo diplomo mokslo nebaigę žmonės. Darbdaviai vertina žinių bei įgūdžių bagažą, kurį asocijuoto laipsnio programų metu įgyja studentai.

Ką asocijuoto laipsnio studijas pasirinkę studentai mokosi?

Asocijuoto laipsnio programos apima kone visas studijų disciplinas bei specialybes. Studentai gali rinktis technologijos, verslo, menų, humanitarinių, socialinių, gamtos ar tiksliųjų mokslų asocijuoto laipsnio studijų programas. Asocijuoto laipsnio programas siūlo įvairiausios aukštosios mokyklos visame pasaulyje. Pavyzdžiui studentai gali rinktis interjero dekoro ir dizaino asocijuoto laipsnio programą Australijoje arba advokato padėjėjo studijas Jungtinės Amerikos Valstijų universitetuose.

Kokių karjeros galimybių galima tikėtis pabaigus asocijuoto laipsnio studijas?

Asocijuotas laipsnis studentams suteikia konkurencinio pranašumo, kuris jiems gali padėti gauti norimą darbą, pakilti karjeros laipteliais ar tiesiog gauti didesnį atlyginimą. Darbdaviai paprastai paaukština žmones, kurie ne tik turi darbo tam tikroje srityje patirties, bet ir yra pabaigę atitinkamas studijas. Be to, asocijuoto laipsnio studijas atveria kelią tolimesnėms bakalauro ar magistro studijoms. Kai kuriais atvejais asocijuotų studijų metu įgyti kreditai gali būti užskaitomi tolimesnių studijų metu.

Kiek kainuoja asocijuoto laipsnio studijos?

Asocijuoto laipsnio studijų kaina labai priklauso nuo pasirinkto universiteto bei šalies, kurioje norite mokytis. Kaina labai priklauso ir nuo pasirinktos studijų disciplinos. Todėl prieš renkantis tam tikrą asocijuoto laipsnio programą yra patariama atsižvelgti į skirtingų kursų kainas ir jas palyginti. Dėl konkrečių kainų bei galimų stipendijų studentams yra rekomenduojama susisiekti su juos dominančių universitetų priėmimo skyrių darbuotojais.

Kodėl rinktis internetines asocijuoto laipsnio studijas?

Internetinės asocijuoto diplomo studijų programos galimybes mokytis suteikia studentams, kurie dėl darbo, šeimos ar kitų įsipareigojimų negali lankytis universitete iš anksto nustatytu grafiku. E-mokymo technologijos asocijuotą laipsnį studentams leidžia įgyti tiesiog iš namų. Užimtiems žmonėms studijos gali prilygti neįmanomai misijai, tačiau internetines programas pasirinkę studentai kursus gali pabaigti jiems palankiausiu tempu. Pasitelkdami naujausias e-mokymo technologijas studentai gali bendrauti su kurso draugais bei profesoriais. Internetinis asocijuotas laipsnis savo kokybe prilygsta tradiciniam universitete suteikiamam laipsniui.