Read the Official Description

Associate laipsnį skaitmeninio dizaino

Sukurkite savo kūrybingumo ir paversti savo meninius talentus į karjerą su mūsų skaitmeninio dizaino kursą. Ši programa skiria dėmesį kuriant savo gebėjimus kritiškai mąstyti ir padeda jums įgyti įgūdžių, pavyzdžiui, suvokimo, interpretavimo ir išradingumo, o jūs įgyti skaitmeninių dizaino verslo praktikos supratimą dėmesio.

Be grafinio dizaino kursus, jūs turite galimybę mokytis pramonės standartinės programinės įrangos programas, pavyzdžiui, "Adobe Creative Suite 5 ® programinės įrangos (" Photoshop, Illustrator, Flash, InDesign ir Dreamweaver) ir kaip naudoti šias programas išspręsti dizaino problemas. Taip pat galite sužinoti pagaląsti savo gebėjimą vizualiai išversti idėjas numatomą pranešimą tikslinei auditorijai, kaip jums pasirengti karjerą skaitmeniniame dizaineris platų užimtumo nustatymus.

Darbas link karjerą, kuri leidžia jums pasinaudoti savo meilę menui ir technologijos. Susisiekite su Pietų Techniniai kolegija šiandien išsiaiškinti, kodėl mes išsiskirti tarp skaitmeninių dizaino mokyklos Floridoje.

Kiek laiko užtruks man užpildyti šią programą?

Programa yra skirta vartoti 88 savaites užbaigti. Iš tų, kurie baigė programą 2013-2014 metais, 60% baigtas 88 savaičių.

Kokios yra mano šansai gauti darbą, kai aš pereiti?

Darbo vieta kursas studentams, kurie baigė šią programą yra 60%.

Program taught in:
Anglų
Šis kursas yra
Start Date
Rugs 2019
Duration
88 savaites
Full-time
Price
37,373 USD
Deadline
By locations
By date
Start Date
Rugs 2019
End Date
Application deadline

Rugs 2019

Location
Application deadline
End Date