Programos santrauka

SPC bendrojo ugdymo programa supažindina visus studentus su pagrindinėmis žiniomis, įgūdžiais ir gebėjimais, kurie yra būtini toliau studijuojant jų pasirinktą pagrindinį, ugdyti išsilavinusius bendruomenės ir pasaulio narius, suteikti pagrindą tapti informuotiems, nepriklausomiems mąstytojams. , kurie gali suprasti, įvertinti ir spręsti problemas, su kuriomis susiduria žmonės asmeniniame gyvenime, karjeroje ir bendruomenės reikaluose.118904_pexels-photo-325521.jpegLėja Kelley / Pexels

Menų daktaro laipsnis akcentuoja Liberalų menų ugdymą ir yra skirtas perkelti į bakalauro laipsnį valstybiniame universitete arba SPC. Kartu su klasėmis, kad galėtumėte pasiruošti savo pagrindiniam ketverių metų lygiui, jūs taip pat trunka mažiausiai 36 valandas bendrojo lavinimo srityse.

Akademinis Pathway yra įrankis studentams, kurie išvardija šiuos elementus:

 • Rekomenduojama programos kursų priėmimo tvarka
 • Siūlomas kursas, kai yra daugiau nei vienas variantas
 • Kurį semestrą kiekvienam kursui paprastai siūloma
 • Jei kursas turi prielaidą
 • Kursai, galintys sukelti sertifikatą (jei siūloma programoje)

SPC asocijuotas meno laipsnis

SPC siūlo „Associate in Arts“ (AA) laipsnį, kuris gali parengti tarptautinius studentus perkelti į bakalauro laipsnį kolegijoje, Floridos valstybiniame universitete arba kitur JAV. Daugelis šių garantijų įgyja teisę besimokantiems studentams į pasirinktas programas šiuose universitetuose po to, kai jie įgijo AA laipsnį SPC:

 • FUSE programos Pietų Floridos sistemos universitetui
 • IGNITE programos Floridai A

Sankt Peterburgo koledžas (SPC) yra apdovanojimų pelnusi institucija fantastiškoje ir ekonomiškai tvirtoje vietoje, Sankt Peterburge, Floridoje. Pagal JAV naujienas JAV yra aukštojo mokslo lygmuo Nr. 1118906_pexels-photo-668137.jpegStefanas Lorentzas / Pexelsas

2 2 Sistema

Įgiję AA laipsnį iš „SPC“, jums garantuojama, kad būsite priimtas jaunesnysis į vieną iš valstybinių universitetų siekti menų bakalauro ar tam tikro mokslo bakalauro laipsnio. Floridoje tai vadinama 2 2 sistema, leidžiančia siekti bakalauro laipsnio pirmiausia lankant valstijos ar bendruomenės koledžą, o vėliau perkeliant į ketverių metų įstaigą. SPC lankote tuos pačius bendrojo lavinimo kursus, kuriuos rengtumėt kaip pirmakursis ir antrakursis universitete, tačiau jūs gaunate mažesnes klases ir mažesnes mokymo išlaidas - maždaug 50 procentų mažiau nei Floridos valstybiniai universitetai.

Planuoti iš anksto

Atkreipkite dėmesį, kad priėmimas į tam tikrus didelės paklausos universitetus ar tam tikras ribotas prieigos programas ir dideles bendroves valstybės universitetuose gali būti labai konkurencingas. Priėmimui į šias programas gali prireikti papildomo priėmimo proceso, jis gali būti grindžiamas GPA ir baigti užsienio kalbos reikalavimą bei visas įprastas prielaidas.

Jei dirbate link AA laipsnio, turėtumėte matyti akademinį patarėją ir kuo anksčiau pasirinkti studijų ar pagrindinės programos programą, kad galėtumėte identifikuoti reikiamus kursus. SPC sukūrė dešimtis AA perkėlimo planų, padėsiančių jums padėti kursuose, kurių jums reikės konkrečioms didžiosioms įmonėms. Taip pat galite rasti reikalavimus apie 250 universitetinių didžiųjų įmonių ir stebėti savo pažangą link užbaigimo per „AA“ perdavimo vertinimo priemonę „FloridaShines“ svetainėje.

Baigęs dailės laipsnį

Be bendrojo lavinimo ir pasirenkamųjų kursų reikalavimų, studentai turės atlikti šiuos dalykus:

 • Užpildykite bent 60 kolegijų lygio kreditų.
 • Užpildykite bent 15 kreditų gyventi (SPC).
 • Užpildykite ne mažiau kaip dvejus metus iš eilės užsienio kalbos vidurinėje mokykloje ARBA du semestrus užsienio kalbos kolegijos lygmeniu.
 • Uždirbkite sukauptą 2.0 GPA visuose baigtuose kursuose.
 • Uždirbkite sukauptą 2,0 GPA visuose kursuose, kurie baigti SPC.
Programa mokoma:
 • Anglų
Paskutinį kartą atnaujinta Liepa 30, 2019
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rgp. 2020
Duration
Deadline
Sau. 1, 2020
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgp. 2020
Galutinis paraiškų davimo terminas
Sau. 1, 2020

Rgp. 2020

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
Sau. 1, 2020
End Date